Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 25 березня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 25 березня 2016

Mike Quinsey

Чи ви знаєте про це, чи ні, справи просуваються добре, незважаючи на багато затримок. Проте вони не в змозі вплинути на результат, оскільки усе добре сплановано. Сили Світла підходять все ближче до вас з плином часу і готові здійснювати їх завдання негайно. Темні сили і їх фаворити є, але це маленька сила порівняно зі Світлом, і ніколи менша кількість не може викликати затримки у вашій роботі, як ви знаєте з досвіду. "Ревальвація" готова розпочатися, як тільки контролюючі будуть задоволені тим, що відбувається і ніщо не загрожує проекту. Вона включає багато країн, які зараз готові негайно досягти успіху. Будьте упевнені, що все настільки просунулося вперед, що ніщо не може затримати можливі зміни.

На Землі все ще відбувається безлад, оскільки темні сили продовжують заявляти про себе їх нерозбірливими діями проти безневинних людей. Природно, що в цьому задіяна карма, але це будь-яким шляхом не вибачає їх смертоносні наміри. Це зовсім не підтримує їх мотиви, а відчужує людей на усіх рівнях. Їх дії можуть бути повністю зупинені, як тільки буде досягнутий певний момент. Тим часом, ви продовжуватимете еволюціонувати, оскільки вібрації продовжують піднімати вас вгору і тягнутимуть все далі від нижчих вібрації доти, поки ви не будете готові вознестися.

Правда про еволюцію Людства настільки далека від дійсності, що в дуже недалекому майбутньому ваші книги історії будуть переписані, щоб відобразити правду. Темні сили пробували утримати правду від вас, але це не дало ніякій користі. За цей період часу на Землі народилися духи з пам'яттю, неушкодженою більш ранніми дослідами. Немає ніякої можливості продовжувати приховувати правду і зараз є багато джерел, готових її відкрити. Це звільнить вас від картини брехні, представленої як релігіями, так і вашими історичними книгами і підготує вас до того, щоб ви зайняли своє місце у вищих царствах. Не може бути ніякого спотворення правди відносно того, як Людство еволюціонувало, і із вищих рівнів, якщо це потрібно, можна подорожувати назад в часі і подивитися на самого себе.

Важливо, щоб ви фокусувалися на вашій меті і не дозволяли сумніву підкрадатися у ваші уми. Крайні часи – неминуче швидко промайнуть, але Світло продовжує піднімати вгору залишок нижчих вібрацій, щоб знайти їх власний рівень. Проте, скрізь проявляються зміни і в результаті ми бачитимемо Світло, яке стає домінуючою силою. Старому не має ніякого місця в Новому Віці, який тільки-тільки почався, і ті духи, які приліпилися до старого, залишаться на рівні, який задовольняє їх потреби. Це повністю справедливий і прийнятний шлях розвитку.

Друзі і навіть деякі члени сім'ї можуть переміститися на інший рівень, який відрізняється від вашого, але знайте, що кожен дух буде точно там, де він має бути. Близькі родичі ймовірно мають подібні потреби, тому вони часто інкарнуються разом. Що б не сталося, кожен дух знайде себе точно на правильному рівні. Оскільки ви маєте вільний вибір, то ви можете звичайно переміститися назад до більш ранньої стадії, якщо це потрібно, щоб сприяти вашій еволюції. Одну річ, яку ви не можете зробити – це переміститися до рівня, який вищий, ніж ваші вібрації. Проте, ви можете відвідувати вищий рівень, за допомогою супроводжуючого духу, який вже має цю вібрацію і хто захистить вас.

Наближається час, коли усі люди повинні мати достаток, щоб прожити життя в комфорті і ніхто не залишиться без цього. Ви зростатимете до цього рівня з допомогою головним чином Сен-Жермена, який має величезні фонди, що чекають реалізації. Ви будете украй здивовані, коли узнаєте, що плани, щоб привести вас вчасно до цього пункту, були зроблені тисячоліття тому. Іноді ви відчували, що ви боретеся сам проти темних сил, але у всі часи вас підтримували велика кількість помічників, працюючих для Світла, Любові і Правди.

Зміни прийдуть у свій часу, незважаючи на багато перешкод, розміщених на вашому шляху. Вони вже починають проявлятися і будуть акуратно анонсовані. Пріоритет – привести вашу цивілізацію до пункту, де подолана відсутність основ для комфортного існування. Це відбудеться швидко і ефективно. Як тільки люди не будуть більше пов'язані з забезпеченням основ життя, вони матимуть час, щоб зайнятися своїми власними пошуками. Повністю повернеться дух допомоги іншим менш щасливим і розквітне співпраця. Ви кінець кінцем переконаєтеся, що ви можете жити у мирі і відчувати безпеку у вашому власному будинку. Як тільки люди зрозуміють, що їм більше нема загрози, вони зможуть розслабитися і насолодитися рівнем життя, який занадто далеко від їх теперішнього досвіду.

Може здаватися, що зміни ще далеко, але фактично вони близько до того, щоб бути анонсованими. Вони начебто просто очікують безпечного і відповідного часу для цього. Успішно пройшовши так далеко, не може бути ніякої паніки стосовно вибору часу, оскільки ви можете бути упевнені, що спочатку розглядатимуться усі чинники. Все так просунулося вперед, що час від часу потрібні тільки незначні зміни, оскільки усе знаходиться в стані готовності. Темні сили відступають, втрачаючи владу і здатність змінити результат. Вони атакують будь-що, щоб продовжувати породження страху і сум'яття, але це не дасть їм можливості змінити результат.

Якщо б ваша Преса могла вільно повідомити правду про те, що відбувається, то ви були б у курсі подій. Проте, ця позиція також змінюється і розпочинаються спроби повернутися до вільної Преси. Вас свідомо вводили в оману впродовж багатьох років і тільки годували новинами, які під контролем темних сил. Інтернет значною мірою здолав цю проблему, оскільки є свобода, щоб повідомляти інформацію, яку ви можете знайти. Він використовується, щоб донести правдиві факти на ваш розсуд і в особі Давида Уілкока ви маєте великого захисника, який невпинно працює, щоб вивести все на чисту воду. Звичайно, є ті, хто виставляє напоказ різні таємні плани, щоб спантеличити всіх, але як довго, оскільки ви добре інформовані, щоб знати, в що виріти.

Події збільшують швидкість, незважаючи на їх зовнішню появу, але до певного часу затемняються тими подіями на Землі, які викликають страх і сум'яття. Будьте упевнені, що резерви знаходяться на місці, щоб гарантувати, що питання під контролем. Як для планети вільного вибору, дозволяється певний вираз індивідуальних вірувань, але також є обмеження. Незабаром прийде час, коли буде здаватися, що безладдю немає ніякого кінця, але будьте упевненими, що Сили Світла візьмуть участь в забезпеченні швидкого рішення. Вони працюють згідно з інструкціями від вищих Істот, які спостерігають за долею Людства. Ви вже знаєте, що ваше майбутнє гарантовано і вам не треба хвилюватися про успішний результат.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло освітить ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge