Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 24 лютого 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 24 лютого 2017

Mike Quinsey

Зміни просуваються вперед і зроблено багато важливої роботи буквально поза вашим полем зору тому, що це включає бази, розташовані у Внутрішній Землі. Усе це призначається, щоб забрати владу від темних Сил, які тримають вас "ув'язненими". З сучасними приладами для виявлення відкриється ваша істинна історія і не буде ніякого приховування, як в минулому. Стверджується, що дуже скоро багато деталей, зв'язаних з дуже древніми пошуками, будуть виявлені і оприлюднені. Щонайменше будуть переписані минулі 50000 років і показано фактичний шлях еволюції, який привів Людей до їх теперішньої форми. Мало хто з вас прийме це на віру і правда буде подібна до ковтка свіжого повітря і відверто поінформує Людство про його істинний шлях еволюції. Правда схвилює більшість людей, але все ж залишиться деякий жах відносно того, що принесуть зміни і що вони заберуть їх "комфортну зону". Будьте упевнені, що завершальний результат швидко підніме вас вгору, і буде очевидно, що ваше майбутнє гарантовано і буде найбільш бажаним. Просто зважте на те, що тримали в стороні від вас впродовж минулих 150 років.

Здається, що кабала поборена, але подібно до пораненої тварини, зараз вони ймовірно найнебезпечніші. Проте, це означає, що їх контроль був серйозно зруйнований і переваги проти них складаються в купу в міру того, як відбувається відновлення. Також здається, що їх мрії зруйновані і це може бути тільки темою часу перед законними захватом. Це означає, що перспективи скорого анонсування нової Республіки більш привабливі. З часом це приведе до миру на Землі і закінченню усієї ворожості, якої більше не буде, оскільки ті, хто вверху, більше не будуть диктувати як вам жити, а ті, хто втручався, будуть видалені із Землі. Темні сили знають, що вони програли битву і що Сили Світла наближаються до них. Проте, їм нема де сховатися, навіть у Внутрішній Землі.

Вас занадто довго виховували так, щоб ви вважали, що війна – природна частина еволюції і можливо це так, якщо ви дозволяєте керувати тим, хто шукає владу над іншими. Історично це було мотивовано жадністю до інших земель і володінь. Все ж у світі надмірної рівності і колективного користування це рідко виглядало достойним. Релігія також була винна в розділенні людей і їх протистоянні один проти одного. Зараз, настав час відкласти ті вірування і поставити акцепт на тому, що є тільки Єдиний Бог для Усього Сущого. Будьте готові і розширюйте кругозір, оскільки ті, хто не зможе прийняти зміну, вірогідніше всього залишаться позаду. Правда Універсальна і з часом залишається тільки інтерпретація і ви можете бути упевнені, що це дуже просто і засновано на Універсальній Любові, яка викладається Майстрами, як наприклад Ісус.

Багато хто з вас востаннє втілюється на Землі і вірогідніше всього знає про це. Ви – Світло серед темряви на Землі і просто ваша присутність допомагає просвіті інших. Деяким духам так бракує Світла, що вони не мають ніякого концепту Універсальної Любові, але проте зможуть піднятися, як тільки вони починають пробуджуватися. Ніякий дух дійсно не має причина, щоб не досягти успіху, але якщо цього не станеться, то вони будуть реабсорбовані у Божество. Будьте упевнені, що на всіх стадіях життя багато Істот Світла присвячують свій час підняттю вгору поглинутих духів, що повгрузали у болото нижчих вібрацій і майже тотальної темряві. Потрібно мати на увазі, що як тільки ви прийняли правду, то ви знатимете, що ви піднялися, коли ви зможете послати Любов і Світло до тих, які шкодили або погрожували вам або вашим коханим.

Цей рік увійде в історію, як рік, коли на Землі відбулися драматичні зміни і коли усі духи стали просвіченими. Зміни настільки важливі, що все більше духів бажало б бути присутніми, щоб випробувати крайні часи. Ви, хто присутній зараз і працює для Світла – дійсно привілейовані, і вибрані тому, що ви досвідчені і здатні для здійснення ваших завдань. Там, де ви коли-небудь ходили, ваше Світло впливає на інші духи і деякі настільки обізнані про вашу енергію, що вона піднімає їх вгору. До тих пір, поки ви не відокремите себе від того, що відбувається навколо вас, ви не зможете, так би мовити, жити у вашому власному світі Світла, не зазнаючи впливу чогось, що відбувається. Це надає вам можливість виразити повністю вашу Любов і Світло з максимальною вигодою для всіх навколо вас. Навіть ті з вас, хто все ще піднімає вібрації можуть сприяти підняттю, посилаючи своє Світло до того, кому воно потрібне. Ніколи не говоріть собі, що ви можете мало чого запропонувати, що це не варто, оскільки кожен вклад враховується і вірогідніше всього робить значно більше добра, ніж ви могли б уявити.

Не кожен дух в майбутньому йтиме тим же шляхом і багато залежить від того, де ви знаходитеся на сходах еволюції. Ясно, що не усі духи знаходяться на тому ж рівні і ті, хто вище вас, змінюються більше. Ймовірно, що багато хто буде готовий зайняти своє місце в п'ятого виміру/щільності і це той рівень, де ви стаєте Істотами Світла подібно до духів. Деякі приєднуються до груп, які мають такі ж бажання специфічних дослідів, і часто залучають наставника для тих, хто також на шляху до Світла. Одного разу ви, як Істота Світла, будете мати велику свободу вибору відносно того, куди подорожувати далі. Є безмежні можливості випробувати фактично все, що ви бажаєте, навіть до розширення досвіду життя в інших формах вираження. Деякі духи прийшли на Землю з інших планет і природно, що як тільки їх життя закінчиться, вони вважатимуть за краще повернутися до їх власного дому. Проте, не дивиться занадто далеко вперед, бо деякі з вас не повинні хвилюватися про такі зміни, а повинні зосередитися на ваших більш безпосередніх потребах.

Це очевидно, оскільки ви – не тільки ваше тіло, яке є тимчасовою формою, яка властива Людству. З часом через силу думки і коли ви піднімете свої вібрації, то ви матимете вибір, яку форму/тіло вам використовувати, або залишитися тільки у вашому Світловому Тілі. Проте, ці ситуації – почасти в майбутньому, і звичайно неправильно, що такі теми повинні займати ваш розум зараз. Вам ще стільки треба дізналися про ваше теперішнє втілення, і оскільки час лине, то ви можете бути упевнені, що багато передових духів, які вже на вашій Землі, допоможуть вам вирішити будь-які ваші проблеми. Звичайно ви зараз живете в часи, коли багато правди стає вам відомою. Досі, навмисно утримували правду від вас і фактично вводили вас в оману. Найбільша правда стосується вашого потенціалу і наскільки дійсно ви великі, але все ж ви були вимушені почувати себе незначущими і негідними. Вам не раз говорили, що ви – Боги в процесі становлення, і це, можливо, занадто багато для більшості з вас, щоб сприйняти, але це вірно.

Я залишаю вас з кращими побажаннями для вашої просвіти і посилаю вам Любов і благословення, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge