Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 23 січня 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 23 січня 2015

Оскільки події на Землі викликають все більше ваше занепокоєння, то Світло все швидше просувається у напрямку до його мети – покінчити з втручанням темних сил. Вони тримали владу впродовж багатьох століть і вдалися до свого плану, щоб скоротити населення Землі до керованого розміру. Цього вони частково досягли, примушуючи людство знаходитися фактично у безупинному стані війни. Хоча вони вважають, що вони досягають своїх цілей, для них починає становитися ясним, що вони більше не управляють подіями на Землі. Зараз вони хочуть втягнути найбільше країн в іншу глобальну війну, але через наші дії вони не зможуть цього зробити. Їх амбіція, щоб накликати Третю Світову Війну була відвернена, і ми обмежуємо їх здатність затримати майбутні зміни, які сигналізують істинний початок Нового Віку. З нашої позиції ми бачимо, що справи просувається дуже добре і приходять давно очікувані успіхи, які по справжньому вкажуть, що настав Новий Вік.

Не піклуйтеся про групу, відому як Isis (Ісламська Держава Ірак і Сирія), оскільки їх успіх скоро приведе до раптової зупинки, коли вони будуть не в змозі продовжувати їх війну проти людей Землі. Багато хто запитує, чому ми не зупиняємо їх зараз, а це тому, що певні кармічні проблеми доведеться зіграти до кінця. Є багато уроків, які треба вивчити, і які дуже добре служать духам і допомагають їм в еволюції. Можливо, вам здається, що багато безневинних духів залучаються до звірств, які мають місце. Проте, зрозумійте, що вони відпрацьовують карму від попередніх життів і це тільки для їх користі. Ви не зможете просуватися у вищі виміри, якщо ви все ще залучені до очищення старих проблем. Проте, ви можете притягнути карму до себе, яка може бути легко очищена і анітрохи не затримувати вас на вашому шляху до Вознесіння.

Ми розуміємо, що для багатьох цей період важкий, але дотримуйтеся ваших завдань і поширюйте Любов і Світло щоразу коли ви можете. Часи будуть важкими, оскільки старі енергії будуть трансформуватися і оскільки старий спосіб життя стає неприйнятним. Ті з вас, хто поширював Світло мають дуже велику відповідальність, щоб зосередитися на вашому шляху і не дозволяти нікому стояти на вашому шляху. Ваша сила - у вашому рішенні допомагати йти вперед і нести Світло людям, де б ви не були. Уздовж шляху будуть знаки, які ясно покажуть вам, що настає Новий Вік і ми будемо присутніми, щоб гарантувати, що усе розвивається згідно плану, даного нам Духовною Ієрархією. Важливим фактом є те, що ми разом з іншими Істотами із вищих вимірів маємо прямий інтерес до вашої діяльності і будемо допомагати вам добитися успіху.

Ви бачите більше наших кораблів у вашому небі і деякі з них мають величезний розмір. Це має запевнити вас, що ми здатні до роботи з будь-якими проблемами, які можуть з'явитися і що ми контролюємо повітряний простір навколо вашої планети. Це не могло пройти непомітно, що ми розділяємо небо з вашими кораблями, але коли вони намагаються атакувати нас, то ми здатні дуже швидко зникнути і отже уникнути будь-якої конфронтації. Це не наш шлях, вступати в бій в Космосі і дійсно ми не маємо ніякої потреби так робити. Наша мирна присутність достатня, щоб довести нашу перевершуючу здатність, знання і можливість легко управлятися з будь-якими загрозами проти наших кораблів. Коли настане правильний час, ми повинні зупинити воєнні дії і все, що асоційоване з такими намірами. Ми тут, щоб принести тривалий мир на Землю і її людям, і допомагати вам зайняти ваше місце пліч-о-пліч нас.

Тільки тепер, коли ви починаєте розуміти ваше істинне Я, ви можете зрозуміти ваш потенціал, щоб стати Галактичними Істотами. Зрозумійте, що, коли цей цикл починався приблизно 10000 років тому, то ви прийшли на Землю з дуже обмеженим рівнем свідомості. Свідомість росла, оскільки ви випробували багато життів і дуже прискорили зростання в останні декілька віків. Фактично ви зараз можете абсорбувати більші кількості інформації, і через ваші досліди досягти більших рівнів свідомості. Деякі з вас можуть визнати такі досягнення оскільки, коли ви читаєте деякі з ваших старих книжок знову, то ви розумієте, що ви розумієте більше, ніж раніше. В усякому разі ті з вас, хто безупинно шукає просвіти поза сумнівом еволюціонуватиме до вищих рівнів набагато швидше.

Для тих, хто тільки нещодавно знайшов шлях до Нового Віку, важко сприйняти стільки інформації, коли вона дещо відрізняється від їх більш раннього розуміння. Ми просимо вас розширювати кругозір і залишати без уваги будь-що, що ви не можете прийняти в цей час, оскільки правда завжди повертатиметься до вас в майбутньому. Відкиньте будь-що, що не є Світлом і не "відчувається" вами. Ви переконаєтеся, що правда не складна і буде знайдена зокрема в більшості релігіях. Проте, правда - не релігія, оскільки "Правда" здатна звільнити вас від вікових старих вірувань, яким більше немає місця у ваших життях. Якщо все що розміщене перед вами не "відчувається" вами правильним, то це завжди повертатиметься до вас через деякий час для подальшого розгляду.

Чим більше ви зможете жити в Зараз, тим більше ви залишите позаду старі вібрації. Ви знайдете велике почуття щастя, побачивши, що вам безпечно в їх межах, без бажання залучати їх знову. Життя в Зараз має бути вашою метою, якщо ви достатньо еволюціонували, щоб шукати Світло у вищих вимірах. Майбутнє – золотий вік і ви наближаєтеся до цього набагато швидше, ніж ви, можливо, уявили б. Будьте в радості, оскільки ваша поїздка не така вже і далека перед тим, як ви святкуватимете від'їзд темних сил, які створили свій власний шлях до майбутнього. Їх шлях не такий, як ваш, оскільки вони вже встановили свій курс і залишаться в нижчих вимірах. Їх здатність заважати вашому прогресу повільно втрачає силу і вони будуть жертвами їх власних дій.

Впродовж тисячоліть ви жили під ілюзією, створеною тими, хто йде темним шляхом. Ваше завдання було важким, але до вашої честі ви вистояли, щоб знайти правду. Усі духи, які досягають цього рівня, притягують допомогу розвинених Істот і з цього моменту кожен отримує допомогу, яка відповідає його власній еволюції. Іноді ви зустрічаєтеся з вашими наставниками в стані сну, і вони можуть допомогти вам з проблемами, які з'являються у вашому повсякденному житті. Іноді ви можете пам'ятати такі зустрічі, але більшість з цього швидко забувається, але все ж ви, можливо, все ще маєте невизначене почуття того, що мало місце. Ви коли-небудь засипали з своїми проблемами, а пробуджуючись уранці відчували, що ви так чи інакше отримали відповіді? Це трапляється дуже часто і це те, як вам надається допомога.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і задоволений тим, що ми можемо допомогти вам в ці скрутні часи. Пам'ятайте, що, коли ви посилаєте свої думки до нас, ми отримуємо їх, і де можливо, приймаємо потрібні дії, щоб допомогти вам. Зосередьтеся на ваших важливих завданнях, які будуть вести вас вперед і знайте, що ми з вами.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge