Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, July 20, 2012

SaLuSa, July 20, 2012

Дні минають, і робота наших союзників стає все більш скоординованой, і це приносить свої результати. Масштаби діяльності стають все більше, і скоро буде значний поштовх уперед, що буде дуже помітно. Ми зараз працюємо у багатьох напрямках і очікуємо побачити стрімкий розвиток в самий найближчий час. Ваша роль в тому, що відбувається, це тримати вашу увагу на тому, що ви сприймаєте, як результат, тим самим надавши йому більше енергії, де це необхідно. У той же час потужні потоки енергіїнадходить на Землю з багатьох інших джерел і галактик. Надається величезний iнтерес і допомога, щоб допомогти вам у досягненні вашої мети, яка полягає у Вознесіннi. Зі свого боку ми присікаємо будь-які спроби запобігти цьому, і використовуємо наші технології для доставки Вас і Матері-Землі до місця призначення. Це необхідно, оскільки темні будуть вдаватися до будь-яких засобів, навіть якщо це загрожує їх власному житті. Не бійтеся, ми контролюємо, і вони прекрасно розуміють, що ми стоїмо на своєму шляху.

Ті душі, які не знають про кінець часів, очевидно, побачать іншу інтерпретацію подій, які відбуваються навколо них. Зрозуміло, що вони бояться результата, але будьте впевнені, що як тiльки наші союзники почнуть слідувати їхнiм курсом дій, стане видно, що сила добра існує. Як і ви, ми хочемо, щоб зростала чистка злочинців, які причетнi до нехтування вашими правами. Як тільки це стне надбанням громадськості, в життя буде впровадено ідею, що ви не самотні у вашій боротьбі проти зла. Справді, це мало місце протягом дуже довгого часу, і члени Галактичної Федерації Світла можуть взятись керувати вашим досвідом таким чином, що ви вижили. Додатково було ретельне планування на тривалий періоду часу, щоб зберегти баланс енергії на Землі. Це було частково досягнуто шляхом організації високо просвітленими душами втілитися в відповідний час, щоб привести вас на шляху Світу.

Зрозумійте, що ваш досвід є результатом закона притяжіння, що дозволило душам низької вібрації приєднатися до вас. Вiбрацiї Землі в порівняно недавні часи насправді значно понизилися, і, як планета добровільної волi, їй було дозволено знайти свій власний рівень. Однак, коли було прийнято рішення збільшити вібрації, ми стали більш активно брати участь у вашому підйомi. Сьогодні ви стоїте високо, і зрозумійте, що ви домоглися чудових змiн в дуже короткий період, особливо протягом останніх 40 років або близько того. Там вже немає шляху назад, як Світло В даний час встановлено на Землі і продовжує зростати. Воно росте в геометричній прогресії і незабаром досягне точки, коли Вознесіння може мати місце.

Люди шукають вихід для деяких їхнiх здатностей внести свій внесок у ці зміни. Ми знаємо вас, і в потрібний час ви знайдете можливість використовувати їх. В даний час, просто будучи точкою світла і розповсюджуючи ваше сяйво навколо вас, ви будете допомагати іншим. Також будуть випадки, коли будуть поставленi питання, на якi можна дати відповідь, так що не соромтеся робити це. Очевидно, деякі люди не готові почути правду, але вже не залишається часу, щоб приховувати її. Існує в кінцевому підсумку тільки одна істина, що буде в повній мірі відома у свій час, так як є душі, які готові її прийняти. До сих пір ви додержувались ваших схильностей і досягли вашого власного розуміння, але повинен настати момент, коли Істина буде необхідна, щоб зiбрати усiх вас разом.

Ваш особистий шлях до Вознесіння є таким, що має важливе значення, так що не особливо турбуйтесь про більш загальнi події. Звичайно, зміни, які ми обіцяли вам збудуться, оскільки старі структури повинні поступитися шляхом для Нової Ери. Ваша обізнаність була відкрита для всіх нових можливостей, і вони прийдуть у ваше життя, але деякі з них більш довготривалі, і будуть слідувати лише після певних змін. Урядові зміни, очевидно, забезпечать більш духовне уявлення серед тих, хто буде вести вас. Замість того, щоб дбати спочатку про себе, вони будуть виконувати свою присягу служити вам, і сааме з цієї причини будуть обранi. Більшість урядів по всьому світу давно зупинили служіння народу, і дозволили собі стати васалами могутніх сімей банків. Вони також повинні бути відсторонені від влади, а також їх підлабузники, яких можна знайти в усьому світі. Ступінь влади ілюмінатів здивує вас, вона досягає найвищих місць, в тому числі членiв королівської сім'ї та релігії.

Величезнi імперії, такi як Іллюмінати, не можуть бути зруйновані відразу, але тепер вона була сильно ослаблена i розвалиться. Тi, хто зверху, знають, що їхнi часи майже минули, і ми все ж сподіваємося, що вони будуть здаватися і припиняти свої дії проти вас. Їх плани не можуть розглядатися менш, нiж жахливими, бо направенi на суттєве зменшення населення Землі, чого б їм це не було варте. Дві світові війни і багато інших, звiдколи як перша з них відбулася, привели до втрати мільйонів життів, і почали свідомо поглинати світ в хаос і катастрофу. Була запланована Третя світова війна, але ми втрутилися і запобігли кроки по розвязуванню її на Близькому Сході. Дійсно, ми поклали край використанню ядерних пристроїв в якості зброї війни, яке своєчасно передбачили.

Мир раптово прийде до тебе, оскiльки є план по запобіганню використання всіх видів зброї, які стануть деактивованi. Не буде жодного місця, де б ми їх не змогли знайти, і підземні бази будуть знищені, так що вони не можуть бути використані повторно. Не буде порятунку для винних, які відомі нам, і буде заборонено продовжувати свої дії проти вас. В один прекрасний день вони зрозуміють в повній мірі, якою мірою вони внесли свій вклад в план Ілюмінатів, і його загальна вплив як на все населення, так i на кожну людину. Це буде час припинити їхню непокору Законам Всесвіту, і вони будуть відповідати перед Богом. Як і будь-якi душі, що впали так низько, що забули про їхню істинну сутності служити Світлу, їм будуть надані всі можливості, щоб знайти свій шлях.

Я Салуса з Сіріуса, і кажу вам, що занепалі однаково улюблені Богом, який не судить нiякi душі, але оточує їх Любовю і Світлом.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge