Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 20 січня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 20 січня 2017

Mike Quinsey

Ви уже зараз маєте обгрунтовану ідею відносно того, як спрацює майбутнє. Вибір часу подій – не жорсткий, а дуже гнучкий і заснований на тому, щоб краще здійснити зміни. Вони безсумнівно прийдуть, отже не турбуйтеся, якщо вибір часу не відповідає вашим очікуванням. Ті, хто планував ваші крайні часи мають владу і повноваження зробити те, що потрібне, щоб гарантувати завершення цього циклу. Ви вже випробували один період прискорення часу і це триватиме. Не дозволяйте зовнішнім подіям впливати на вашу власну поїздку, оскільки багато груп проходять через необхідність очистити їх нижчі енергії, які мають бути зроблені, і тільки тоді вони матимуть будь-яку можливість підняти вгору свої вібрації. Ті, хто не може просуватися вперед зі змінами, просто йтимуть іншим шляхом, який відповідає їх потребам.

Деякі з вас чекають змін певних валют, які можуть принести вам велику вигоду. Більшість людей не підозрюють таких можливостей, але упевнені, що незабаром все більше валют піднімуться в вартості. Кінець кінцем планується відмінити бідність і злидні, і фактично до цього не так далеко. Тим часом багато хто боротиметься за зміни, з надією піднятися, знаючи, що усе просувається добре. Ваше майбутнє дуже яскраве і більшість не могла про це навіть мріяти. Отже, стежте за обіцянками майбутнього, знаючи, що фактично воно повністю гарантує ваш успіх.

Темні сили не можуть більше зберігати свою діяльність в таємниці і повільно, але безсумнівно виявляються їх дії, яким перешкоджають розширюватися. Вони думали, що вони непереможні, але не взяли до уваги підтримку, яку Людству надали ті, хто прийшов із-за меж вашої Сонячної Системи. Ви зовсім не програли битву і коли Сили Світла надали вам допомогу, то перемога гарантована. Ви були б уражені, якщо ви знали, скільки Істот Світла спостерігають за вашою діяльністю, і у міру того, як дозволяє карма, допомагають вам, щоб досягти обіцяної перемоги. Багато чого з діяльності і битв між темними силами і Силами Світла знаходиться поза вашим зором, і відбувається як на Землі, так і за її межами.

На щастя ті, хто працює для Світла дуже переважують по кількості тих, хто опонує їм із темряви. Як ви звичайно знаєте, робітники Світла спокійно сприяють поширенню Любові і Світла і жодним чином не використовують нещирі або негативні методи. Любов – найбільш потужна енергія у Всесвіті і вібрації зла не в змозі знищити її, або існувати в її присутності. Отже, дорогі друзі Світла, ніколи не вагайтеся у вашій роботі, щоб поширювати Світло, і ви досягнете значно більшого ніж ви можете уявити. Якщо достатня кількість людей об’єднаються у високій вібрації любові, то усі негайно піднімуться і будуть недосяжні для темних сил.

Як духи, які є Світлом, ви можете поширювати його вздовж і поперек просто ходячи між тими, хто навколо вас. Залежно від того, наскільки високі ваші вібрації, ви матимете деякий вплив на них, який іноді можна відчувати. Звичайно ви щонайменше даєте "відчути хорошу" енергію тим людям, які хочуть бути поряд з вами. Енергія вашої аури може мати багато кольорів, яку ясновидці описують як дуже чисту і яскраву. Це та енергія, яка описується як енергія любові. Аури – ваш безперечний світловий "підпис", який показує, як добре і як далеко ви духовно розвинулися.

Деякі, хто читав такі ченелінги, не підозрюють, що ви маєте ефірне тіло, і воно – ваше Світлове тіло, яке іноді відоме як ваш Світловий підпис. Чистіша енергія робить вас більш духовними і це не обов'язково в релігійному сенсі. Духовність – це поступове розуміння, коли розвинений дух бачитиме усіх інших як частину цілого і тому ви Всі Єдині. Це – реалізація того, що ви усі аспект Універсальної Любові, "ви – це я і я – це ви". Ця мета буде досягнута, щоб бути Єдиними з Богом. Звичайно треба багато чого обдумати, але тільки через таке розуміння можна знайти повний мир. Це величезне рішення, яке здатне підняти вас вгору у вищі вібрації.

Життя – це безупинний пошук Правди і більшість духів шукають відповіді за межами себе, проте завжди вона знаходиться всередині. Це потребує часу, щоб дійти до цього висновку, але сприйняття прийде, оскільки усі дороги ведуть до тієї Правди. Вона займе час, щоб знайти відповіді, які задовольнять ваше прагнення до такого розуміння, і усі духи будуть йти таким шляхом до повного розуміння. Завжди є ті, хто простягає руку допомоги, коли це потрібно, і не просять нічого у відповідь. Вони радіють і щасливі від того, що допомогли іншому духу у його поїздці знайти шлях додому.

Коли ви готові ризикнути, то безсумнівно знатимете і хвилюватиметеся в наступній стадії вашої пригоди. Багато, багато духів пішло перед вами і їх шлях веде до завершення. Це принесе велику радість і любов, які ні з чим не зрівняти. Біль і страждання, яке ви випробували, пройдуть і ви почуватиме себе дивно, оскільки ви прийшли із вищих царств і спустилися в царство дуальності, щоб допомогти і показати іншим їх шлях вперед.

У моменти спокою, ви абсолютно знатимете, що ви – не тільки ваше тіло, а прекрасний дух, який інкарнувався в нижчі вібрації, щоб допомогти іншим. Через це ви набули більшого досвіду і можете розуміти природу фізичного життя і можете допомогти іншим завершити їх поїздку. Служіння іншим – ключове слово еволюції, оскільки ви пізнаєте, що Усі Єдині. У світі, такому повному сум'яття і небезпеки, важко побачити вихід і ступити на шлях, який веде до миру і щастя, але це саме той шлях, коли старі шляхи мають піти і дати дорогу новому. Проте, так багато духів знайшло Світло і їх комбінована енергія допомагає іншим пробудитися до правди.

Час продовжує збільшувати швидкість, тож переконайтеся, що ви готові до Вознесіння, яке настане дуже скоро і буде для більшості у вашій тривалості життя. Зараз, ви повинні знати, наскільки ви еволюціонували і чи ви знаходитеся на курсі до вознесіння. Продовжуйте йти прямо вперед і нехай ніщо вас не відволікає. Допомога – завжди з вами, отже звертайтеся до ваших наставників в будь-який час, коли вона вам потрібна і будьте упевненими, що вона буде надана. Це може бути не точно те, про що ви попросили, але допоможе вирішити ваші проблеми. Поділіться своїми думками з вашими наставниками, оскільки вони раді бути частиною дослідів вашого життя.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge