Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 17 березня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 17 березня 2017

Mike Quinsey

Хоча ви можете не знати про це, але усе відбувається відповідно до плану, який призведе до Вознесіння. Він може породжувати різні періоди часу до завершення, але в одному є упевненість, що ці зміни проявляться і не дозволять нікому завадити їм. Тому ви можете протистояти невизначеності, знаючи, що усе відбувається добре. Є більший план, який гарантує, що вібрації продовжують підніматися, і ви кінець кінцем станете Галактичними Істотами. Проте, такий час в майбутньому, але щонайменше ви знаєте, яка на вас чекає доля. У теперішньому хаосі скрізь відбувається так багато змін і цього слід було очікувати, оскільки старе відпадає. Майте на увазі, що багато карми очищається через це, і фактично більше вона не може утримуватися, як раніше і повинна наразитися на безпосередню дію.

Будьте упевнені, що усе просувається таким чином, що це неминуче приведе до змін, які нададуть можливість анонсувати нову Республіку. Очевидно вибір часу буде таким, що будь-яке вірогідне утруднення або втручання в це буде негайно усунуто. Людям скажуть, що вони рухаються із хаосу і невпевненості старої системи, оскільки зміни, які відбуваються у новій Республіці, мають численні вигоди. Вибір часу в таких випадках дуже критичний, тож будьте упевнені, що багато позаземних друзів спостерігають за вашим прогресом і гарантуватимуть, щоб він не зупинився. Були відмічені бажання людей до миру і щастя і безупинні війни і втрата життя і майна більше не прийнятна, і вони говорять "досить" і сподіваються, що їх керівництво відповість відповідно.

Знання напряму вашого майбутнього дозволяє вам досягти успіху, на який не впливають несприятливі обставини. Роблячи так, ви подаєте хороший приклад іншим, які слідуватимуть за вами і чим на більше людей ви зможете вплинути таким чином, тим більше це принесе енергії миру і любові. Вже формуються окремо два шляхи, оскільки ті, хто не може підняти свої вібрації, повинні йти іншим шляхом. Це безсумнівно хвилюватиме деякі групи людей, але треба пам'ятати, що усі духи мають дотримуватися свого власного шляху. Сім'ї створюють сильні зобов'язання між ними, але кожному члену дозволяється йти обраним шляхом. Любов між духами створює зв'язки, які не можна розірвати, оскільки контакт може тривати навіть, якщо вони залишили вашу групу.

Треба ще багато чого вивчити про вашу істинну історію і з часом усе буде виявлене. Ви прийняли виклик до пошуку вашого шляху назад до Світла, знаючи, що вам завжди допомагали на цьому шляху. Ви повинні пам'ятати, що ви вільно вибрали ваші власні досліди, і ви тільки попросили інших духів не втручатися. Ви ростете через життєвий досвід ваших власних виборів дослідів, але потрібно сказати, що ви можете викликати інших для керівництва. Це дійсно приведе вас до наставників, які слідують за вашим життєвим планом, але вони не втручаються, якщо ви їх не просите. Все-таки ваш життєвий план – ваш договір перед вашою інкарнацією і зазвичай не підлягає зміні. Отже ваші наставники заохочуватимуть вас дотримуватися його.

Незважаючи на те, що є прекрасні досліди, але поки ви на Землі, вони не можуть дійсно порівнятися з можливостями, які надають вам вищі царства. Вони дають вам нескінченні альтернативи, щоб остаточно мати свободу, щоб подорожувати туди, куди вам подобається у вашому Всесвіті. Ви також матимете набагато довший життєвий інтервал, щоб задовольнити ваші потреби і коли він закінчується, ви буквально виходите із цього тіла і вcтупаєте в інше, на відміну від того, що зараз, вам доводиться "помирати", щоб залишити тіло. Також варто відмітити, що ви ніколи не досягаєте старості, а завжди підтримуєте зріле тіло, яке не старіє.

Безпосереднє майбутнє повне несподіванок, щонайменше, що ряд іноземних груп жили усередині вашої Землі тисячі років. Вони уникають суспільства інших, тому що їм не дозволяється впливати або заважати вашим життям, тому що ви повинні знайти свій шлях самі. Фактично, це було вашим викликом, коли вуаль забуття накинули на вашу пам'ять. Тільки недавно деякі з вас почали згадувати ваше істинне Я, і розширили свідомість. Причина точно в тому, що ви знаходитеся серед духів з різними рівнями усвідомлення.

Багато людей знаходяться в стані відчаю і зараз голод погрожує мільйонам людей. Це виклик для решти Людства, щоб прокинутися і допомогти вийти з такого безнадійного стану, коли майже сотні, головним чином діти, помирають кожен день. Багатообіцяюче, що ви можете піднятися до існуючих потреб і показати, що співчуття і любов до ваших братів і сестер живуть і процвітають. Ваша відповідь на такі ситуації показує, чи далеко ви еволюціонували, і чи ви маєте допомагати доведеним до розпачу людям. Звичайно є групи, які особливо допомагають в таких обставинах, але розмір проблеми занадто величезний і вони не можуть охопити більше.

Як індивідуальні духи, ви не можете зробити багато, щоб полегшити такі велетенські проблеми, і іноді потрібно багато людей, щоб гарантувати, що ваші уряди роблять усе, що вони можуть, щоб допомогти доведеним до розпачу людям. Фактично ви – Один Світ і Одне Людство, і майже упевнені, що ви усі випробовували крайнощі в інших життях, хоча не пам’ятаєте про них. Ви Єдині і завжди були такими, і по суті ви еволюціонуєте разом і допомагаєте один одному там, де ви можете. Ви навчилися змагатися, що тільки найпридатніші виживають, але цей підхід не можна застосувати до цього і треба вільно надати допомогу доведеним до розпачу людям.

Фактично, ваш світ має достатні ресурси, щоб гарантувати, що ніхто не буде голодним або не отримає медичну допомогу, але вам свідомо заважали розвиватися ті, хто бажав управляти і контролювати світ. Проте, усе змінюється на краще, але потрібен час, щоб ввести зміни, доки у деяких дорогих духів залишилося небагато часу. Звичайно багато організацій вже пробують допомогти полегшити проблему, але вона настільки велика, що майже неможливо зробити так, як вимагається, щоб зберегти усі життя. Спочатку це – гроші, щоб купити предмети першої необхідності, і це проблема навіть, якщо громадськість щедра, але іноді вимагається більше ніж вони можуть негайно запропонувати.

Будьте упевнені, що багато духів нетерпляче і великодушно пропонують свої послуги і пропонують скористатися при нагоді. Очевидно не кожен має можливість допомогти, але все ж їх повідомлення і молитви любові до їх братів і сестер посилають енергію і надію для тих, хто страждає. Ми знаємо, що є багато співчуття до тих, хто в нужді і це допомагає по-своєму. Ясно, що ви не можете усі безпосередньо допомагати і відповідати на звернення про допомогу, оскільки це залежить від ваших особистих обставин. Дякуємо тим, хто може запропонувати пряму допомогу, і тим, хто допомагає в інший спосіб. Кожна маленька допомога і велика подяка доходить до таких людей.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge