Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 15 серпня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 15 серпня, 2014

Ми безупинно працюємо, щоб мінімізувати ефекти від спроб темних сил значно зменшити ваше населення. Це була частина їх довгострокового плану і їх методи такі, як заразливі хвороби і інші методи, якими вони можуть повільно скоротити вашу кількість. Проте, впродовж довгого періоду часу ми використовували нашу здатність і переважаючі знання, щоб боротися з ними. Тож ви розумієте Дорогі, що таким чином ми запобігаємо катастрофі, дозволяючи вам продовжувати вашу хорошу роботу в поширенні Світла. Тож не бійтеся темних сил, оскільки їх влада зараз дуже обмежена, але із-за кармічних причин ми повинні дозволити їм розвинути певну кількість вільного вибору. Будьте упевнені, що несприятливі дії не відбудуться у вашому світі, це - тільки завершальний період для відпрацювання карми. Те, що з'являється зовні, прагне створити жахливішу ситуацію, ніж фактично існує, тоді як вони будуть несподівано прожиті і безупинно нами контролюються. Завжди майте на увазі, що в не так вже віддаленому майбутньому, ви підніметеся і насолодитеся повним миром і будете вільними від уваги темних сил.

Ви на дорозі до встановлення нової ери миру, і ми дякуємо усім тим, хто присвятив своє життя, щоб здійснити це. Ми робимо свою частину, щоб допомогти вам і направляти вас там, де потрібна допомога. Ми також захищаємо вас від втручання, хоча є часи, коли нам доводиться піддавати вас випробуванню. Ви - піонери Нового Віку і ми захоплюємося вашим присвяченням вашим завданням. Скоро ви матимете прямий контакт з нами і коли обставини дозволять, ми прийдемо відкрито у ваше середовище. Це не так, що ми не маємо контакту з вами, оскільки ми можемо вплинути на ваші дії, коли ви поза тілом впродовж вашого сну. Ми часто зустрічаємося з вами але, щоб уникнути відвернення вас від вашого життєвого плану, в більшості випадків ви залишаєте нас не пам’ятаючи цього. Це - те, чому ви часто прокидаєтеся оновленими і спокійними не розуміючи причини цього. Ви можете контактувати з нами просто посилаючи нам ваші думки, але не обов'язково отримаєте негайну відповідь. Ми не можемо завжди задовольняти ваші побажання, і навіть потім, наша відповідь, можливо, відрізняється від того, що ви чекаєте.

На усіх рівнях на Землі проводиться робота, яка веде до вашого звільнення від темних сил, котрі вже ослаблені завдяки розриву їх контактів і зменшенню ресурсів. Проте, вони все ще здатні заважати вашій роботі, але не в тих межах, як вони робили в минулому. Проте, не витрачайте даремно свою енергію, зосереджуючись занадто багато на їх діяльності, оскільки ми тримаємо усі питання під контролем. Ми, проте, поспішаємо додати, що ми не можемо завжди йти так далеко, як ми бажали б. Будьте упевнені, що з нашої точки зору все йде добре і ніщо не здатне змінити спланований результат. В межах декількох років ми бачимо можливість головних змін, які будуть вести людство вперед, щоб запустити новий період у ваші життя.

Ви коли-небудь ставили питання, чому іноді в групі людей, які присутні при появі корабля інопланетян, не кожен може бачити його. Ймовірна причина в тому, що спостерігачі знаходяться в різних рівнях вібрації. Якщо вона не достатньо висока, то датчики очей не можуть приймати об'єкти, і з подібних причин не усі люди можуть бачити духовні появи. Додатковий недолік наявності низької вібрації в тому, що це представляє бар'єр для отримання усіх видів вражень, що ви, можливо, інакше отримали б. Оскільки час проходить і вібрації продовжують підніматися, то все більше і більше людей розумітимуть в потенціалі, що Вознесіння не відбудеться до тих пір, поки усі не отримають вищий ступінь чутливості. Це тільки декілька змін, які мають місце, а в довгостроковому періоді ви бачитиме, як Людина стає Галактичною Істотою з величезною силою і здібностями.

Отже Дорогі, у вас попереду дивовижне майбутнє, яке буде найприємнішим і збуджуючим, оскільки ви йдете за своїм власним вибором еволюції. Вже деякі з вас відчувають, що відбуваються зміни і немає ніякого сумніву у ваших умах, що готуються головні зміни. Ми повторюємо, що це часи, коли буде розпуття, і тільки ті, хто досить підняв свої вібрації, підніметься. Будьте упевнені, що кожен дух отримав однакові можливості еволюціонувати, в якому б темпі вони не вибирали. Деякі віддають перевагу повільному обережному підходу, поки інші готові прийняти виклик, який прискорить їх. Проте, там завжди під рукою Наставники, щоб надати вам пораду, засновану на тому, що вони знають про вас.

Як ви можете уявити, багато духів піклуєтеся про вас, і хоча, можливо, здається, що ви часто одні, ви фактично завжди супроводжуєтеся у ваших подорожах. Якщо ви згадаєте, щоб визнати ваших невидимих помічників і розділити ваші думки з ними, вони, вірогідніше, вам зможуть допомогти. Усе є для вашого досвіду і майте на увазі, що ви живете на обох сторонах лінії. Тому істотно, що ви дозволяєте іншим їх вибір досвіду, оскільки усе вибирається з вашою духовною еволюцією в думці. До того ж, не перешкоджайте думці інших, оскільки ви не знатимете їх причини вибору, який вони зробили. Просто майте на увазі, що кожен дух заклопотаний в духовному прогресі людства і він вимагає досвіду, як позитивних, так і негативних аспектів життя. Ви усі залучені в подібні досліди, які є частиною ваших життєвих планів, і оскільки нічого не трапляється випадково, то прийміть дуже серйозно ваші можливості еволюціонувати.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і запевняю вас, що ви активно залучаєтеся до вашого життєвого плану, і таким чином там, де існує вибір, ви можете часто вибирати, який шлях вибрати. При інкарнації, ви можете наприклад вибрати, до якої сім'ї приєднатися, хоча вони вибираються для вас, оскільки надають можливості, які вам треба розвивати. Деякі з вас твердо вірять в це, але майте на увазі, що перед тим, як ви інкарнувалися, ви обізнані про уроки, які вам треба вивчити. Ви - прекрасні духи, які еволюціонують до вищого рівня, і з вами повсякчасно багато любові.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites