Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 11 березня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 11 березня 2016

Mike Quinsey

Події, які змінять курс еволюції Людства, продовжуються і являються гарантією того, що Розголошування відбудеться. Багато, дуже багато духів працюють для Світла, і мають силу, щоб здолати втручання темних сил. Темні сили все ще пробують узяти деяку перевагу, щоб контролювати зміни, але Світло сильне і утримує свою позицію. Воно навіть міцнішатиме, оскільки більше духів пробуджуються до правди. Тому можна сказати, що усе розвивається добре і очікування здійснюються. Вибір часу цих подій завжди невизначенй, але достатньо сказати, що остаточним результатом буде Підйом. Незважаючи на хід подій, ваш успіх гарантований.

Стільки всього відбувається, що вам здається, що майже неможливо не відставати, і це гарантує, що ви швидко готуєтеся зайняти місце вознесеної істоти. На рівні, де усе знаходиться в Зараз, здавалося б, що Підйом вже відбувається. Проте, на вашому рівні вібрації події відбуваються послідовно, що підпорядковується вашому вільному вибору. Отже зробити точні пророцтва дуже важко, але можна заявити, що ваш Підйом гарантований. Впродовж деякого часу вам були надані проблиски майбутнього, яке очікує вас, і обіцянки, що ви підніметеся в Новий Вік. Оскільки ви скоро почнете здійснювати намір, то це швидко збирається просувати вас до вищих вимірів. Ви існуватимете на рівні, де усе рясніє Світлом і Універсальною Любов'ю.

Нині мало хто з вас знає, звідки ви прийшли, але з часом ви знатимете правду. Ви відновите дружбу з вашою "сім'єю", яка терпляче чекає повернення до ваших рівнів свідомості. Возз'єднання будуть радісними подіями і ви знову розділите вашу Любов і Світло з усіма іншими духами. Якщо ви бажаєте, то вам не потрібно буде повертатися до нижчих рівнів, хоча деякі зроблять так для служіння іншим. Замість того, щоб залишитися на вашій домашній планеті, ви, можливо, захочете приєднатися до однаково мислячих духів і діяти як група. Ви виберете ваш наступний курс дій в інтересах сприяння вашій еволюції. Вона ніколи не зупиняється, доки ви остаточно не досягнете повної досконалості і повернетеся до Божества. Проте, ви тільки почали свою поїздку, і будете радіти багатьом дивовижним і задовольняючим вас дослідам.

Багато духів будуть триматися своєї віри таким чином, що вони відмовляться прийняти більш широку точку зору, яка потрібна, щоб еволюціонувати. Проте, будучи присутніми на Землі в такий час, вони не можуть повністю нехтувати тим, що відбувається, і їх досліди закладуть основу нового розуміння. Допомога завжди доступна тим, кому треба більше часу для підняття, і їх вестимуть уздовж їх шляху, щоб гарантувати, що вони прогресують. Відколи усе знаходиться в "Зараз", то такі духи мають завжди рухатися далі, оскільки неможливо стояти і неминуче їх свідомість ростиме. Проте, немає нічого, щоб примусити індивідуума повірити в істину, оскільки це може викликати протилежне до того, що очікується.

На вищих рівнях багато робиться, щоб вплинути на тих людей, які знаходяться при владі таким чином, щоб рішення, прийняті від вашого імені, просували їх вперед. Тепер стали успішними зусилля звести країни разом у взаємному договорі для змін. Це означає, що можливо розпочинати зміни, які приведуть до "Ревальвації Валют". Ці зміни важко зробити, але вони включають видимі виплати, хоча їх власні валюти можуть девальвувати. Нова система гарантує, що кожен буде насолоджуватися справедливою системою грошового обміну. Кінець кінцем ви досягнете стадії, коли гроші не будуть потрібні, але до цього ще далеко, отже немає ніякої необхідності бути заклопотаними наслідками.

Багато бажаних змін чекають свого часу і дії темних сил не зможуть перешкодити прогресу. Фактично, затримки надали більше часу тим, хто досліджує нові нововведення, і зараз є вибір там, де раніше його не було. Як тільки зміни зможуть розпочатися без втручання, то не буде втрачено ні однієї хвилини. З потреби деякі зміни доведеться вводити повільніше, щоб гарантувати, що вони не викликають ускладнення. Проте, інші будуть швидко виконані з допомогою ваших інопланетних друзів. Будьте упевнені, що плани вже на місці і будуть активовані, як тільки стане безпечно.

Як ви, можливо, зрозуміли, багато кораблів, які ви бачите у вашому небі – це ті, які давно розробили темні сили. Кораблі, які представляють Галактичні Сили Світла, прагнуть триматися за межами видимості, оскільки вони уникають конфронтації із-за їх мирних намірів. Вони здатні захистити себе інакше. Існує те, що можна назвати "непрохідною" зоною навколо вашої Землі, але вона не викликає жодних проблем для передових цивілізацій, які мають далеко перевершуючі технології. Не далеко той час, коли усе озброєння стане неоперабельним. Отже не дозволяйте лякати себе тим, що ви дізнаєтеся про темні сили. Вони знаходяться під постійним спостереженням і їх діяльність повністю відстежується.

На Землі відбуваються зміни і там, де вони неминуче викликають тяжкі випробування, але вони будуть короткочасними. Як тільки ви зрозумієте природу змін, ви будете більш ніж задоволені результатом. Життя стане набагато легшим і дні "нестачі" скоро закінчаться. Впродовж деякого часу ви отримали деякі ідеї відносно природи майбутніх змін, але вони безсумнівно далеко перевершать ваші очікування. Ніхто не втратить і ви маєте усе, щоб отримати користь. Плани для вашого підняття були на місці з давніх пір і зараз можуть бути введені в дію.

Зовнішні події можуть іноді з'являтися хаотично, але усе поступово стає на місце, як було вказано в недавніх повідомленнях. Багато духів все ще залучаються до кармічних ситуацій і все ще відбуватиметься втрата життів, але хоч як вам і сумно, це дозволяє краще вирішити кармічні проблеми. Це усе – частина еволюції і необхідних дослідів, якщо такі духи хочуть продовжувати підйом. Ви просто повинні очистити невиконану карму, використовуючи кожну можливість прогресувати. Отже в багатьох аспектах вашого життя, вас завжди супроводжують вищі духи, які проводять вас через ваші досліди.

Немає нічого нового у Всесвіті, і ви залучаєте для рішення ваших проблем і потреб добре випробувані і перевірені рішення. Ви притягаєте відповіді через ваші думки і дії, тому, коли ряд людей шукають відповіді на подібні питання, то вони приходять до них одночасно. Це ще один приклад допомоги, яка надається вам.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло прояснить ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites