Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 10 лютого 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 10 лютого 2017

Mike Quinsey

Прямо зараз багато чого відбувається на Землі і загалом, темні сили відступають. Люди самі можуть впливати на те, що сталося, оскільки вони рішуче відповіли намірам президента Трампа. По всьому світу відбуваються демонстрації проти його оголошеної політики, і це дуже цікаво, що багато духів пробуджується від дрімоти і підбурюються до дії. Це бажано, оскільки є потреба в постійному зростанні у Світлі, щоб гарантувати, що це поза досяжністю тих, хто хотів би направити вас на шлях, що веде до анігіляції. Проте навряд, оскільки вже було декретовано, що Світло переможе, незважаючи на будь-які спроби запобігти цьому. Отже не хвилюйтеся за результат і вирушайте вперед вашим великим кроком. Усе продовжується, як призначалося і приведе вас до Вознесіння.

Проте, вас все ще значною мірою тримають в невіданні відносно того, що відбувається поза вашим зором. Будьте упевнені, що правда скоро з'явиться і її не зможуть довго утримувати від вас. Можна сказати, що дуже мало хто з вас насправді розуміє, що відбувається нині, і оскільки в пресі з’являються деталі, то буде як потрясіння, так і радість одночасно. Ви спочатку переконаєтеся, що важко визнати те, що вас змогли дуріти такий тривалий час. Проте, ваші рівні свідомості зростають, і з цим приходить здатність бачити, що було приховане від вашого зору еони часу. З нашого рівня розуміння, ми бачимо вас як дивовижну групу духів, які пройшли вогняний шлях і довели, що вони зможуть здолати виклики, які протистояли їм. Не має ніякої різниці, до якої групи духів ви належите, оскільки усім довелося зіткнутися з темними силами, долаючи їх виклики і піднімаючись у Світло. Це дуже важко і вас максимально тестували, але ви перемогли і йдете шляхом до свободи.

На вашому шляху все ще є перешкоди, але для тих, хто пробудився, вони не представляють ніяких труднощів. Ви зараз сильніші у вашій вірі і у вас все гаразд на вашому шляху до вищих вимірів. Ви звичайно заслужили вашу свободу і не маєте потреби повертатися до нижчих вимірів для подальшого досвіду. Завдяки їм, ви зараз можете бути наставником для інших, які все ще прокладають свій шлях через Третій Вимір. Ви не маєте ніякого уявлення про те, наскільки ви шановані і любимі тими, хто розуміє, через що ви пройшли, щоб досягти вашого теперішнього рівня. Коли ви переміститеся у вищі виміри, то ви зможете "побачити" свою історію еволюції, яка також вплине на вас відносно вашого наступного виклику, який дозволить безупинне зростання вашого рівня свідомості. Але цього разу він буде здебільшого мирним з маленькими зупинками на вашому шляху до успіху.

Будьте упевнені, що, коли буде анонсований час правильних головних змін, які вже підготовлені, то результатом буде плавне переміщення влади. Темні сили завжди трималися на задньому плані, але вони стануть відомими із-за їх боротьби зі Світлом і їх планом повного контролю Людства. Вони втратили ініціативу і немає ніякої можливості повернутися назад і вони стикаються з тим, що будуть виявлені як таємні натхненники плану страти кожної десятої людини. Вирок настане у будь-який час і ніякий дух не зможе уникнути необхідності відповідати за свої дії проти інших. Проте, Бог, так би мовити має останнє слово і незважаючи на те, наскільки духи Світла потьмяніли, він все ще не має нічого окрім абсолютної Любові до кожного з них. Це повинно заспокоювати, знаючи, що, як би ви далеко не відступали від шляху Світла, завжди буде шлях назад і буде надана допомога.

Провівши багато життів у фізичному тілі, не дивно, що ви легко звикаєте до кожного втілення. Фактично, стає таким природним жити в 3d вимірі, що ви забуваєте, що ви – все ще дух Світла, який шукає повернення додому. В кожному випадку, що ви утілюєтеся, ваш життєвий план призначений, щоб поступово підняти вас у вищі вібрації. Кінцева мета – Вознесіння, тому ваше теперішнє життя таке важливе, тому що, оскільки це кінець циклу, то воно дає вам прекрасну можливість піднятися. Проте, ви повинні зробити свою частину, користуючись вашою силою думки, щоб створити ті умови, які гарантують ваш успіх. Попри усі питання, що впливають на ваше підняття, ви повинні зосередитися на вашій меті, знаючи, що ваші наставники завжди під рукою, щоб допомогти і захистити вас.

Оскільки багато духів узнають про План для Людства, то вони починають задавати питання, і це здорове ставлення, якщо ви сумніваєтеся відносно будь-якого аспекту повідомлень. Проте, не завжди можливо надати повні деталі майбутніх подій, окрім у загальних рисах. Іноді це тому, що секретність – кращий спосіб перешкодити темним силам заважати вашому прогресу, або нашій роботі, щоб завершити ваш шлях. Крайні часи вже виявляють новий шлях, який залишить старі шляхи позаду таким чином, що ви зможете насолодитися повною свободою і щастям у вищих вібраціях. Зовсім нічого не може перешкодити позитивному результату, тож незважаючи на часи хаосу, які, можливо, все ще будете випробовувати, знайте, що усе це – засоби для досягнення мети, яка принесе вам велику радість і задоволення.

Настав час, щоб ви дізналися правду про життя у вашій Сонячній Системі, оскільки вона рясніє життям у багатьох різних формах, попри те, що це розпізнавалося б як типова людська форма з багатьма варіаціями. Одну з них ви ймовірно вже знаєте – Блакитні Авіани, передова раса, яку також знають як істот-птахів, що легко розпізнати по формі подібної до вашої. Вони можуть бути вищими і мати маленькі дзьоби, подібно до птахів, але дуже схожі на людей в багатьох аспектах. Вони прибули фактично із набагато вищого виміру і мають гарантувати, що Людство зможе завершити цей цикл безпечно і успішно. Є також і інші, отже ви розумієте, що Вознесіння розцінюється як надзвичайно важлива подія. Не хвилюйтеся відносно суті прогресу, оскільки в потрібний час ви узнаєте, що усе знаходиться в досконалому порядку.

Люди хвилюються про вплив змін на сімейне життя і можна заявити, що кожен дух має життєвий план. Він можливо розведе їх в різні сторони, про що ви знатимете, коли приймали ваш життєвий план перед тим, як інкарнуватися. Отже дозвольте кожному духу йти його призначеним шляхом і знайте, що ви усі привілейовані, щоб бути разом. Якщо ви розглянете, скільки життів ви прожили і скільки стосунків ви випробували, то ви зрозумієте, що багато, багато духів були частиною ваших життів. Проте, вірно, що деякі сім'ї можуть інкарнуватися знову разом для подальших дослідів, але що б не планувалося, будьте упевнені, що це принесе вигоду усім духам, які взаємодіють один з одним. Очевидно, що усе стане ясним і зрозумілим вам, коли ви повернетеся до вищих царств.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites