Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 9 жовтня, 2015


Mike Quinsey - СаЛуСа, 9 жовтня, 2015

Стільки багато всього відбувається на Землі, що вам важко точно визначити, що це означає. Карма відпрацьовується, в той же час Світло просувається, щоб принести все більше вищих енергій. Все більше і більше людей починають розуміти, як ними маніпулювали Ілюмінати, і справедливо розгнівані тим, що їх так довго вводили в оману. Окрім цього, гнів викликає те, як вам було відмовлено в багатьох досягненнях, які вони зберігали для себе. Правда в тому, що ви також знали перед вашою інкарнацією, що ви випробуєте сильний виклик, який забере вашу свободу і ваші права. Проте, ви, можливо, не знали, що ви були вибрані із-за вашої підготовки і досвіду. Незначна кількість могла зазнати поразки, але було відомо, що велика більшість підніметься проти темних сил. Тому ви змогли витримати їх дії, і таким чином вони більше не переконані, що можуть виконати їх власний план. Отже ми можемо сказати, що Світло виграло боротьбу з ними і хоча вони боротимуться до самого кінця, вони не зможуть перемогти.

Ми не в змозі точно визначити, в якій спосіб будуть проявлятися події і тому не можемо передбачити, коли відбудеться Підйом. Проте, зараз прогрес рухається навіть швидше і ми допомагаємо вам на вашому шляху. Іноді, можливо, здається, що справи застоюються, але будьте упевненими, що усе проходить успішно і ми не дозволимо вам застряти. Дійсно, там де нам дозволяється, ми завжди допомагатимемо вам, і ми часто радимо вам, коли правильно або краще діяти. Ми робимо це витонченими засобами, або коли ми зустрічаємося з вами впродовж вашого сну. Виклик, з яким ви стикаєтеся – це виклик, з яким вам доведеться мати справу, проте нам дозволяється вам допомогти. Майже пройшовши через жорстку частину вашої еволюції, ми знаємо, що ви з'явитеся переможцями. Очевидно деякі духи втратять свої життя впродовж цих мінливих часів, але це їх погоджена карма, з якої вони повинні отримати вигоду. Дійсно, крайні часи пропонують вам багато великих можливостей очистити стару карму раз і назавжди.

Крайні часи також дають кожному великі можливості для очищення карми і звичайно, якщо ви йдете на Підйом, то так і необхідно зробити. Ви не можете забрати її з собою, але ми повинні додати, що ви можете звільнитися від неї, якщо дозволять обставини. Яка гарна думка, що ви можете помахати рукою на прощання будь-якій подальшій кармі, як тільки ви досягаєте певної точки еволюції. Якщо ви задумаєтеся на хвилину, то коли вібрації підняті до точки, де ви можете говорити тільки правду, то само собою ви будете уникати багатьох кармічних ситуацій. Людина використовує для розмови напівправду так часто, що це стає нормальним способом життя. Частина вашої проблеми в тому, що якщо говорити правду, то це може призвести до неприємностей для вас або інших, отже ви прагнете її заховати. Будьте упевнені, що у вищих вимірах, ви не стикатиметеся з тими ж проблемами і життя буде щасливе і вільне.

В загальних термінах ми пробували донести до вас сенс того, до чого подібне життя у вищих вібраціях, але без фактичного досвіду важко знайти адекватні слова. Скажемо, що ви будете у нестямі від радощів від наданої вам свободи, і будете насолоджуватися щастям і любов’ю, яка існує скрізь. Більше небуде важкої роботи, більше небуде господарських робіт і весь цей час ви захочете витрати, щоб задовольнити свою любов до пригод і нових викликів. Наслідуйте Закон Одного і ви насолодитеся вашою новою знайденою свободою. Іноді Земля може забезпечити найбільше захоплюючих викликів, але вони скоро будуть забуті, коли ви можете випробувати цілий Всесвіт. Увесь час і зусилля, які ви спрямували на те, щоб досягти цього далекого бажання, будуть більш ніж варті введених зусиль. Окрім цього, пам'ятайте, що ви можете знову зустріти своїх коханих і друзів і відбудеться славне возз'єднання.

Ми раді повідомити вам, що чекає вас як тільки ви підніметеся, і поза сумнівом повна свобода і вільне вираження себе, як люблячого духу, яким ви є, - це найбільш переконливий досвід. Вас вітатимуть за досвід, який ви маєте, і багато духів, до яких дійшов "слух", будуть захоплюватися знайомством з вами. Дійсно, як ми згадували у більш ранньому повідомленні, через вас іншим духам не треба буде обов'язково випробовувати точно те, що ви робили. Ваш досвід може бути розділений на благо інших духів і отже навчальний цикл продовжиться. З часом ви залишите свої земні досліди позаду і вони стануть просто міфами, але ви завжди матимете від них вигоду. Ви звичайно подорожували і раніше, а коли ви повертаєтеся, то ваш досвід сумується, і це продовжується, оскільки ви зростаєте і стаєте Галактичною Істотою.

Із-за безладдя і того стану, в якому знаходиться Світ, скоро настане час, коли багато людей будуть схвильовані тим, що відбувається навколо них. Ось тут ви можете ослабити їх страх, але будьте обережними, щоб ви не пригнітили їх занадто великими подробицями. Очевидно, що не кожен захоче прислухатися до того, що ви говорите і для деяких з них правда – занадто далеко, щоб вони повірили. Дозвольте їм знайти їх власну правду, але щоб то не було говоріть з тими, хто проявляє інтерес. У такі часи люди зазвичай піклуються відносно того, що станеться з їх сім'єю і друзями. Сім'ї загалом залишаться разом і продовжуватимуть випробовувати і еволюціонувати разом. Проте треба пам'ятати, що кожен дух має вибір на кожній стадії його еволюції і це повинно шануватися.

Маючи на увазі усю негативність на Землі, треба пам'ятати, що життя, яке зараз повне випробувань, не є ознакою рівня вашої духовності, особливо зараз, коли так багато людей, ймовірно, витрачають багато часу для очищення старих кармічних проблем. У всякому випадку можна запропонувати, що ви зобов'язалися очистити вашу карму і таким чином ви чисті для підняття. Отже будьте обережними, роблячи висновок про прогрес духу. Дійсно, ви не можете знати, якщо не прочитали записи Акаші і навіть потім ви не підозрюватимете того, що дух зобов’язався зробити за цю тривалість життя. Ми підкреслили б, що карма – не покарання, а можливість здолати проблеми, які можуть затримувати ваше просування. Як не дивно, покарання – просто можливість виправити проблеми, які часто мають відношення до інших людей.

Я – СаЛуСа із Сиріусу, прийшов як завжди, щоб підняти вас вгору і запевнити вас, що ви ніколи не подорожуєте своїм шляхом духу одиноким. Завжди є помічники і наставники, які стежать за вашим прогресом і легко вас підштовхують, коли це потрібно. Ми часто нагадуємо вам, що вони знаходяться тут заради вас і раді допомогти, коли вам потрібна допомога. Незважаючи на те, якої стадії еволюції ви досягли, завжди є духи, які готові допомогти вам, і так це триває доти, поки ви не досягаєте кінця вашої поїздки. Коли ви сумніваєтеся, то йдіть за своїми інтуїтивними почуттями, оскільки вони не розчарують вас, і вони будуть міцнішати, оскільки ви еволюціонуєте. Его може заважати, але ви будьте упевнені, що воно турбується про ваші земні потреби, які, можливо, не обов'язково є вашим пріоритетом.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Примітка: Мої вибачення, оскільки в моєму повідомленні від 11 вересня 2015 року є посилання на "Shelves", яке потрібно читати як "Альянс Сфери" ("Sphere Alliance").


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge