Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 8 травня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 8 травня, 2015

Ми задоволені, що люди починають визнавати, що дійсно починаються зміни. Потрібно звичайно терпіння, оскільки перша подія не відбудеться до правильного часу і тільки після того, як він буде твердо встановлений і всі залучені будуть абсолютно готові. Це займе час, щоб досягти цього моменту, оскільки приготування вимагають співпраці багатьох країн. Усе розвивається добре і коли ми говоримо вам, що скоро настануть зміни, то це вказує на те, як далеко еволюціонував план. Природне очищення все ще матиме місце, але як тільки головні проблеми будуть очищені, це швидко переміститься на задній план. Інші зміни, які послідують, також розвиваються і як тільки усе стартує, то це будуть серії змін, які ви будете вітати. Як тільки ви повністю узнаєте, що вас очікує, то ми відчуємо, що ви будете згодні, що очікування мало сенс. Будьте упевнені, що ніщо не може перешкодити матеріалізуватися майбутньому, про яке вам говорили.

Один упевнений знак змін - шлях, на якому ви все ще випробовуєте збільшення швидкості часу. Коли ви озираєтеся навкруги, то ви просто бачите, що Рідна Природа також переміщується. Можливо самі гідні уваги зміни - танення льодовикового покриву, оскільки температура моря підвищується і поступові сезонні зміни визначаються не так добре, як було раніше. Усі такі зміни ведуть вас до нового і дивовижного періоду, який дійсно встановить Новий Вік. Деякі з вас не можуть уявити, як вони можуть здійснитися за такий короткий період часу, але пам'ятайте, що ми маємо перевагу в технологіях, про які ви навіть нічого не знаєте. Усі зміни швидко матеріалізуються і закладуть фундамент для усього, що потрібно, щоб виконати наші обіцянки.

Тим часом ваша присутність на Землі допоможе встановити деякий мир, оскільки ваше Світло потужніше, ніж ви уявляєте. Дійсно, багато з вас, хто пробудився, здійснюють свій життєвий контракт. Ви - передвісники Нового Віку і пробудилися для вирішення ваших завдань, щоб встановити Світло на Землі. Ми горді бути частиною цього і завжди стежимо за вашим прогресом, щоб гарантувати, що ви можете діяти без втручання. Ви готувалися до цього часу багато життів і ми повністю впевнені у ваших здібностях і присвяченні вашим завданням. Тепер є ряд Урядів, які будуть замінені. Очевидно Новий Вік не може справді початися без правильних людей, які представляють вас на місцях. План здійснення таких змін - вже на місці і подібно до багатьох інших чекає правильного часу. Отже, хоча ви ще не володієте деталями, ми готові діяти, коли отримаємо повноваження.

Ми повідомляємо вас, що ваші темні сили протягом деякого часу мають космічні кораблі, які можна легко сплутати з позаземними, таким чином будьте обережні, щоб не перекладати провину на нас, якщо вони спробують маніпулювати фальшивим нападом на вас. Це - одна із їх останніх надій, щоб спробувати викликати хаос і затримати неминуче. Будьте упевнені, що ми ретельно контролюватимемо таку ситуацію і продовжуватимемо обмежувати їх діяльність в міру можливості. Крайні часи святкуватимуться як перемога Світла і знову ми підкреслюємо, що ніщо не може змінити результат. Як ви сказали б, темні сили повинні мати правильний хід і їм ніколи не дозволять зробити що-небудь, що змогло б знищити Землю. Вони зайшли досить далеко і зараз обмежені настільки, що далі піти вони не можуть. Їх час прийде, коли вони будуть вигнані із Землі, щоб зайнятися своєю діяльністю де-небудь у іншому місці. Завжди був план, яким йшла еволюція Людства і зараз він досяг кінцевої стадії в цьому специфічному періоді.

Ваш теперішній світ був створений Людством і ви маєте вільний вибір взяти на себе ініціативу. Те, що ви бажали або думали про створення речей для вашої еволюції, було натхнене тими, хто пройшов цей шлях перед вами. Отже кінець кінцем, це ваше рішення - зробити завершальний вибір. Ви маєте деякі свідчення про минулі цивілізації і знаєте, що ви багато разів інкарнувалися в різні періоди часу. Кожен цикл дозволяв вам випробувати ваші ідеї часом, але досі такі періоди закінчувалися колапсом ваших цивілізацій. Проте, цього разу ви піднялися вище нижчих вібрацій і заслужили своє місце у вищих вібраціях.

Ми можемо запевнити вас, що кожна можливість представлена Людству дозволяла прогрес, але часто псувалася і зазнавала невдачі, щоб досягти її потенціалу. У вашому теперішньому циклі ваш матеріальний прогрес був затриманий, а ваш духовний прогрес вийшов вперед. Тих з вас, хто досяг успіху можна привітати, оскільки це - не лише результат вашого теперішнього життя, але і тривале сходження до духовної реалізації через багато життів. Ваша сила полягає у вашій сильній вірі в правду, яку ви знайшли в собі, незважаючи на багато розваг, які могли збити вас з дороги. Ось чому, Дорогі, ви гордо стримані у вашій правді і являєтеся блискучим маяком Світла серед темряви, яка існує на Землі. Ваша присутність гарантувала, що цикл закінчиться на високій ноті і що усі ви отримаєте вигоду від Світла.

Продовжуйте дивитися вперед і дозвольте минулому залишитися там, де воно є, оскільки з часом воно більше не матиме ніякого відношення до ваших духовних потреб, які вже добре вам послужили. Досвід створив вашу силу і здатність здолати будь-які перешкоди, які ви зустрічали. Ви набагато більші, ніж ви уявляли, щоб усвідомити ваш повний потенціал. Він прийде швидше, ніж ви ймовірно уявляєте і ви скоро насолодитеся своїми дослідами в позитивних вібраціях.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і ми будемо, як завжди допомагати вам на вашому шляху, але прийде час, коли ви станете Галактичною Істотою, як наприклад ми. Це ваша доля і ви повернетеся, набагато більшими, ніж, коли ви відправилися. Нехай, ваші подорожі завершаться з задоволенням, оскільки ви повністю розумієте Світло.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge