Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 квітня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 квітня 2016

Mike Quinsey

Навколо вас продовжується хаос і все ж це було б набагато гіршим, якби не було Галактичних Сил. Темні сили знаходяться в сум'ятті і втрачають свою владу, щоб диктувати шлях, яким створюються ваші життя і якщо б вони могли, то вони занурили б вас в глобальні війни, яким не було б ніякого кінця. Проте, вони були зупинені і світова війна була відвернена. З часом такі звірства зупиняться і кінець кінцем взагалі не буде ніяких озброєних протистоянь. Наближається мир і він буде природнім, дозволяючи Землі кінець кінцем повністю відновитися до її древньої краси. Цей період буде періодом великого росту у вашій еволюції, оскільки з’явиться нова Земля і почнеться великий Галактичний Вік, який призначається, щоб швидко перенести вас до наданих вам багатьох захоплюючих можливостей.

Багато духів все ще обмежені і не в змозі охопити багато можливостей, які зустрічаються на їх шляху. Природно, що буде пробудження, але, щоб просуватися вперед в цей час потрібно, щоб духи зробили відповідні приготування. Проте, у всі часи вам надається допомога і вона завжди доступна, отже не забувайте звертатися до вищих сил, коли вам потрібно. Такі дії дозволять вашим наставникам гарантувати, що ви йдете за своїм Життєвим Планом, який важливий для вашої еволюції. Багато духів прибуло на Землю для цього спеціального випадку, який не повториться знову дуже тривалий час. Оскільки стає безпечним впроваджувати нові винаходи, то це підніме вгору якість вашого життя, і ви переконаєтеся, що зміни проходять швидше, ніж коли-небудь.

Ваш Всесвіт рясніє життям на рівнях здебільшого попереду вашого власного. Тому ви отримаєте велике вітання за ваші досягнення і зустрінете багато різних цивілізацій. Це означає, що вам треба буде розвивати зовсім інший тип мислення в даний час і бути готовими визнати багато змін, потрібних для вашого розуміння Життя. Чим швидше ви зможете відкрити свій розум до різних способів бачення речей, тим швидше ви будете духовно прогресувати і еволюціонувати. Багатьом духам було промито мізки, щоб вони повірили у вчення, які свідомо вважали, що ви підтримуєте і використовуєте страх і хаос, як їх інструменти. Проте, з’являється правда, оскільки нічого не можна утримувати невизначено і вона вміє розпізнавати "відчуття", що є правим і чому можна вірити. Знайдіть джерело Світла і залишайтеся вірним йому і таким чином воно може бути використане, як критерій будь-якої інформації, яку ви отримуєте. Зазвичай дух інстинктивно знатиме, що правдиве і таким чином ви можете покладатися на свої почуття. Більшість з вас достатньо прогресувала, щоб до кінця випробувати Вознесіння. Це звичайно варте тих зусиль, які ви доклали, щоб гарантувати, що ви тримаєтеся на правильному шляху.

Наближається час, коли ви зможете відкрито розмовляти з вашими наставниками, тож не забувайте, що між іншим ви можете мислено контактувати з ними. Вони спостерігають за вашою діяльністю і пробують утримати вас на вашому духовному шляху. Вони можуть допомогти гарантувати, що ви слідуєте за своїм життєвим планом і утримати вас від неприємностей, навіть доречно, зберегти ваше життя, коли це – не частина плану. Отже не забувайте, що ваші наставники старанні і люблячі Істоти, які служать Світлу. Вони ймовірно знають, що краще для вас, ніж ви знаєте про себе, тому вам варто прислухатися до їх підказок. Прислухайтеся до голосу усередині вашої голови, який часто попереджає про небезпечні дії, які ви збираєтеся робити.

Ви знаходитеся в цьому специфічному часі – найбільш важливому періоді, оскільки вашого Світла зараз достатньо, щоб бути здатними запобігти втручанню в процес просвітлення і введенню змін, які вам давно обіцяли. Отже це зараз – тільки тема завершального періоду, щоб об’єднати деталі і усе повинно бути готове для наступної стадії. Цей рік все ще вважається роком багатьох одкровень і змін, коли буде справді даний сигнал прибуття Нового Віку. Ви, працівники Світла, безсумнівно повністю готові, живучи з вашими очікуваннями досить тривалий час. Затримки були неминучі, оскільки акцент був на гарантуванні того, що вибраний правильний час для змін.

Вібрації продовжують збільшуватися і все більше духів відчувають пробудження. Це означає, що вони будуть сприйнятливіші до змін, які проходять. Як тільки стане відомою правда про зроблені виплати, то відгукнуться навіть більше духів. Після багатьох життів на Землі ви частково обумовлені тим, що стосується ваших очікувань, і перспектива отримати виплати, які піднімуть вас із бідності і нестачі, змінить ваші погляди. Вони для Людства є усім і перенесуть усіх аж до рівня, який гарантує вам щасливе і успішне життя вільне від бідності.

У ваших теперішніх обставинах ще не очікується, що ви зможете охопити повне значення того, що відбувається, але в недалекому майбутньому ви будете знати правду про вашу поїздку через нижчий вимір. Важливіше всього, вам треба пам'ятати, що ви запропонували такі досліди в нижчих вібраціях, знаючи, що вони збільшать швидкість вашої еволюції. Ви не пам'ятатимете це нині, але згадаєте, коли ваші вібрації знову піднімуться. Потім усе з’ясується і ви будете вдячні тому, що ви мали можливість еволюціонувати швидше. Незважаючи на те, що люди думають про їх мету існування на Землі, життя нескінченне і ви завжди шукаєте росту і вашого повернення до Світла.

Іноді, фактично, може здаватися, що життя немає ніякої мети, але це є значною мірою із-за темних сил, які безупинно перекручували правду і тримали вас в стані "нестачі". Це включало правду про ваше існування із духовної точки зору, оскільки навіть це було спотворене, щоб тримати вас під їх контролем. Усе це зміниться в недалекому майбутньому і кінець кінцем залишиться тільки правда. Отже зберігайте спокій і знайте, що кожен з вас грає критичну роль в змінах, що мають місце, і що усі важливі для цілого.

Події, які чекають маніфестації, настільки важливі для вашого майбутнього, що Земля контролюється і охороняється Галактичними Силами, які значно більше розвинені, ніж будь-хто з вас на Землі. Тому, ви можете жити без страху відносно результату теперішніх подій як на, так і поза Землею. Майбутнє вже написане і Світло перемагає, а темні сили перемістили, щоб гарантувати, що не буде ніякого подальшого втручання у ваші життя. Ви, можливо, відчуваєте, що все вийшло з-під контролю, що не буде ніякого кінця всесвітнім проблемам, але будьте упевненими, що вони повністю контролюються. Хаотичні часи поступово припиняться, оскільки їх дії скорочуються і на Землю повернеться повний мир.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites