Home > > Wanderer of the Skies - September 5, 2011

Wanderer of the Skies - September 5, 2011

Federasyondan selamlar:

Yaklaşmakta olan ifşaat ile ilgili olarak başka bir noktayı daha tartışmak üzere tekrar birlikteyiz. Şu an hemen gezegeniniz etrafında olup bitmekte olan değişimlere dalmış durumdasınız. Ekonomi ve iş alanlarınızda gizliden gizliye gelişen büyük bir sıçrama var. Bu durum durdurulamaz bir değişim yaratırken bizi de ifşaate yaklaştırıyor. Böylece çok az zaman kalmışken size Yükselişiniz hakkında bildiklerimizi öğretmek için imkân tanıyor.

Dünya'nız ifşaat sonrasında sert bir değişime girecek. Büyük ölçekte bakarsanız, öyle bir değişim ki her biriniz sınırsız/bedelsiz enerjiye ve şu an ancak hayal edebileceğiniz ama dünyada mümkün olan teknolojik mucizelere sahip olacaksınız. Bunlar, ışınlanma cihazlarını, geçmiş olayları holografik formatta izlemenizi sağlayacak makineleri ve herhangi bir yerdeki herhangi bir insana istediğiniz an erişmenizi sağlayacak cihazları içermektedir. Önemli ölçüde Illuminati'nin güç oyunları ve açgözlülüğüyle zarar görmüş üçüncü Dünya ülkeleri bundan böyle diğer tüm uluslarla eşit olacaktır. Tüm bu ülkeler eşit olduğunda önü kesilmemiş bilgi zenginliği, yenilik ve yeteneğin tüm insanlığa açıldığını ve her ülke bireylerinin duyulabildiğini düşünün. Eğitim yerel bir lüks değil dünya çapında ve interaktif(etkileşimli) hale gelecek. Işınlama ile tüm sınıflar tarihi bölgelere giderek holografik tekniklerle saklanmamış gerçekleri görerek deneyimleyebilecekler. Asıl tarihiniz size anlatılacak ve örtülmüş, sizden saklanmış hiçbir konu bırakılmayacaktır. Araştırmacılık ve deneyciliğin tüm alanları size açık olacak ve keşifler azınlık ya da seçilmişlere değil tüm insanlığın faydasına sunulacak.

Tüm bu senaryolar şimdi size "gerçekleşmesi imkansız düş" ya da güzel bir hayalden farklı gelmiyor. Bu cihazlar sayesinde insan ruhunun edineceği mutlak özgürlüğü hayal edin. Şimdi bu tarih, bilgi ve teknolojinin bunca zamandır neden sizden saklandığını anlıyorsunuz. Hepinizin "bir" olduğunu anladığınızda kimse bir diğerinin üstünde yer alamaz.

Bunlar ve daha pek çoğu size geliyor. Sizi adil bir düzene götürecek malvarlığı sisteminiz, kanun sisteminiz ve iş yapma biçiminiz ile ilgili büyük bir harekat zaten yürütülmektedir. İfşaat olayı için gerekli protokoller yerli yerine oturmaktadır. Önlenemez olana giderek yakınlaşıyoruz. Sonunda birlikte açık ve sevgiyle bir araya geleceğimiz için her zamankinden heyecanlıyız.

Unsurlar kat be kat hızlanıp olgunlaşırken, sürecin ortaya çıkaracakları sizi biraz bunaltabilir. Her dönüşte(Dünya'nın) herşeyin plana uygun gittiğinden emin olmak için biz oradayız. Bu yaklaşan günlerde ışıktan bir yürek olun ve görüşmemizde sevinçle dolu olalım.

Çeviri: Emreskopi - emreskopi.blogspot.com


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wanderer of the Skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.