Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Sheldan Nidle - July 24, 2012

July 24, 2012

8 Batz, 4 Vayeb, 8 Manik

Dratzo! Döndük! Dünyanızın dış görünüşünün ardında çok şey olmaya devam ediyor. Karanlık kabal’ın küresel bankacılık sistemi her geçen gün artan oranda parçalanmakta ve bankların CEO’ları istifaya zorlanmaktadır. İnterpol ve bağlantılı kurumlar şimdi açık sınırları yokmuş gibi görünen Libor skandalına ilişkin soruşturmalarına devam etmektedirler ve gerçekte bu operasyon yolsuzluğa bulaşmış Avrupa ve Asyadaki birçok hükümeti de tehdit etmeye başlamaktadır. Kriz büyüdükçe, BRIC ülkeleri ve onların müttefikleri, kabal’ın elektronik para dolaşımını eski durumuna getirme çabalarının derhal yasaklandığı bilgisini vermektedirler. Bu kullanılabilir sermayenin yokluğuyla daha da azdırılmaktadır. Avrupa’daki ve hemen kısa bir süre sonra kuzey Amerika’daki politik durum bir kaynama noktasına erişmektedir. Ya acil bir şeklide bir şeyler yapılmalıdır, ya da mevcut ekonomik yapının çöküşü kesindir. BRIC ülkeleri koalisyonu tarafından tercih edilen yeni ekonomik sistem şimdi bir hamlede tamamen yayılmaya hazırdır ve buna göre, Asya’daki çeşitli ülkeler büyük batılı bankaların çoğuna ipotek koymuştur.

Bu gelişmeler Ortadoğu’daki ve Güney Asya’nın bazı kısımlarındaki çalkantının tırmanmasıyla daha da çetrefil hale gelmektedir. Bir anlamda, Avrupa’daki ve dünyanın geri kalanındaki iç içe geçmiş finansal krizler direnmiyor ve büyük bankacılık reformları ve küresel borç affı olmadan da çözülemez kalacak. Bu dünyadaki meşhur halının altına süpürülebilecek bir durum değil ve karanlık kabal da bunu şimdi fark ediyor. Bir sonuç olarak, dünyadaki gücünün sona ermekte olduğunu bilir. Şimdi yolda olan bir dizi olaylar çok kısa sürede, önce üyelerini izole ederek ve daha sonra da güçlerini ellerinden alarak, kabalın düşüşüne neden olacak. Bu kuzey Amerika’ya NESARA’yı getirecek ve su birikintisindeki dalgalanmalar gibi bu hareketin suretleri bütün dünyaya yayılacak. Bu yeni yönetim insanların küresel özgürlüğüne ve varlığımızın resmi ifşaatına öncülük edecek. Ondan sonra dünya görüşünüzü ve gerçekliğinizi sonsuza kadar değiştirecek açıklamalara başlayacağız.

Dönüm noktası olacak bu ana yaklaştıkça, ifşaat için öncelikli bir dizi olayın gerçekleşmesi gerektiğini unutmayın. Dünyalı müttefiklerimiz şu an neler olduğunu tam olarak idrak etmiş durumdalar. Hayatlarınızı ve dünyanızı manipüle eden gerçek yapısı yeni sistemin yerini alması için tamamen yıkılmalıdır. Yeni sistemi getiren ve eskileri yıkan durumlar aynıdır. Bu operasyon çok hızlı bir tempoda gerçekleşmektedir. Mevcut sistem bir başka krizi kaldıramaz ve kriz oldukça yakın. Bu yüzden yeni sistemin el altından yerleştirilmesine ve yeni para, yeni bankacılık ve yeni yönetim gibi kurucu parçaların açıklanması için doğru zamanın beklenmesine karar verildi. Buradaki amaç eski sistemin tamamen gözden düşmesi, geçersiz olarak görülmesi ve bu şekilde halkın yenisini güzel karşılamasıdır. Gemilerimiz bütün balık noktalarını görüntülüyor ve karanlık olanların savaş çığırtkanlığı ve terör kullanarak problem çözme taktiklerini önceden görüp engelleyecek. Buna bundan sonra izin vermeyeceğiz!

Bu dünyada her zaman güvenli bir şekilde “yararlı” savaşlara ya da hatta küresel yangınlara yol açan koşullar ve tahrik edici “durumlar” vardı. Şimdi biz bunu önlemek ve kürenize barışı ve bolluğu getirmek için yetkilendirildik. Karanlık, yeniden ateşlemeyi samimiyetle umut ettiği eski çatışma bölgelerinin birçoğunda ateşi körüklemektedir. Artık başka bir komploya izin verilmeyeceği bilgisini onlara vermemiz gerekiyor! Dünyanız hızla değişmektedir ve Tanrı’nın hazırlamış olduğu şey tamamlanmadan bırakılmaz! Misyonumuz sizin tam bilinçliliğe dönüşünüzü merkeze almıştır ve bu amaç yolundadır. Sıradaki bir dizi ifşaatlar başlamaya hazırdır, çünkü bunlar dünyanızı büyük değişimine daha da yaklaştıracak olan eylemlerdir. Tanrı bunun şimdi başlamasını ve tüm engellerin ortadan kaldırılmasını emretti. Her tarafta tanınmayan pek çok insan geçiş hükümetlerinin müjdecisi olan ve insanlığı sonsuz uzunluktaki gönülsüz hizmetkarlıktan kurtaran duyuruları yapacaktır.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Özgür olacağınız için hepinizi kutsuyoruz! Kutsanmış Bireyler, karanlık kabalı yolundan çıkaracak ve onları devirecek olan durumları ortaya çıkarmaya başlayan olaylar vızır vızır meydana gelmektedir. Biz Tanrı’ya ve Dünya’ya bizim kutsal planlarımıza bir lütuf olan pek çok mucizeyi başarmaya gelenlerin hepsine şükran duyuyoruz. Burada adlandırıldıkları gibi, değerli metaller karanlık kabalistler tarafından çağlar boyunca toplanmıştır. Onlar, daha sonra değersiz değişim araçlarıyla değiştirdiler ve adi iş yapma şeklini başlattılar. Bunlar onları felakete sürükleyen faktörlerdir. Büyük bankalar ve borsalar hem ani hem de hızlı çöküşlerini yaratan kitlesel açıkların bataklığına düştüler. Bu arada, bizim müttefiklerimiz son birkaç ay için operasyonlarının sonraki aşamasını planlamakla meşgul olmuşlardır ve insanlık için “günü kurtaracak” olan yeni finansal sistemle ilerlemeye hazırdırlar!

Açık nedenlerle, henüz bu planların ayrıntılarına giremeyiz. Koşulların dünya çapında hızlı bir şekilde karanlığı büyük bir felaketin eşiğine getirmekte olduğunu bilin. G-5’in dışındaki büyük ülkeler meydana gelmekte olan şeyi tam olarak anlıyorlar ve neşeli bir şekilde büyük emtia ve hisse senedi borsalarının çöküşüne hazırlanmaktadırlar. Bu zorunlu “süpürgenin süpürmesi” toplumunuzu mevcut endişenin keşmekeşinden barışın, bolluğun ve dikkatli bir şekilde düzenlenmiş dünyasına itecektir ve inanılmaz olasılıkların vizyonunu açacaktır! Bunun için tüm unsurlar sadece yerine konmak zorundadır! Sonuç olarak, sizden pek çok inanılmaz olayların ortaya çıkmasın yakın olduğu için, güvenli ve neşeli bir beklenti içinde olmanızı istiyoruz. Galaktik Federasyonun ve Agarthalı ailemizin karanlığın bir patlamayla gidecek son denemelerinden bizi koruduklarından emin olun.

Yeni gerçekliğinizi hazırlamak için bu zamandan faydalanın. Çoğu yoldaşınıza maalesef bir şok olacak bu durum. Ailenizle ve arkadaşlarınızla olacak olaylar hakkında konuşmak için istekli olun ki duyacakları bilgilere bir şekilde hazırlansınlar. Ve olaylar başladığında hayatın size öğrettiği sezgilerinizi ve bilgeliğinizi dünyası alt üst olanların endişelerini gidermek için kullanın. En derin inanışlarınızın zorlandığını düşünün ve sakin varlığınızın ve iç rahatlatma özelliğinizin topluma gittikçe garipleşen bir ortamı kabul etmesi açısından yardım etme konusunda çok önemli olduğunu bilin. Misyonunuz etrafınızdaki akıl karışıklığı arasında sakin ve huzurlu kalmaktır. Birçok yaşam zamanlarında kendinizi bunun için yetiştirdiniz ve şimdi zaman geldi. Bu son zamanlarda ve bunun da ötesinde tüm farklılıkları yaratacak yeteneklere sahip kutsanmış Bireylersiniz!

Bugün önemli olaylar konusunda size güncel bilgiler verdik. ‘Domino etkisi’ sonucuna yol açan bir dizi planlı olayların şimdi yürürlükte olduğunun farkına varmanız çok önemlidir. Daha sonra, insanlık için yeni dönem harika bir şekilde sahneye konacak! Bilin ki, sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun, Mutlu Olun!)
Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge