Home > > Sheldan Nidle - 20 Agustos 2013

Sheldan Nidle - 20 Agustos 2013

9 Ik, 5 Uo, 10 Caban

Selamat Balik! Döndük Dünyanız, Anunnaki kendilerine bakmak için gezegen üzerindeki karanlık destekçilerini bıraktıkları ve Işığın saflarına katıldıkları zaman, başlayan bir çatışmanın son aşamasına girmiştir. Bu ani dönüş dünyanız üzerindeki yaklaşık beş yıldır güç elitlerinin farklı grupları arasında büyük bir kaosa neden oldu. İkinci Bush yönetimin gelişi, karanlık destekçilerin Batı yanlısı kliklerini Asyalı benzerlerine karşı biledi, ancak şimdi eğilim tersine döndü ve neredeyse Batının hegemonyasına sahip olanlar eski otoritelerinin iadesini istemektedirler. Bununla birlikte, bu zamanda onların odağı öldürücü düşüncelerden daha geniş bir alana kaydı: tüm gezegen için yeni küresel yönetimi kapsayan yeni finansal ve para sisteminin kurulması. NESARA gibi çeşitli kararnameler planlanan şeyin prototipleridir. Böyle kitlesel değişimin arkasındaki niyet bizim gelişimize hazırlamada aleminizi dönüştürmektir. Böylece, bir kez burada olduğumuzda, tam bilinçliliğe yolunuzu hızlandırabiliriz. Bu gündemdeki ilk madde sizi herhangi bir türdeki kölelikten özgürleştirmektir ve şimdi size sıkıntı çektirmenin pek çok şekli vardır.

Köleliğin en açık biçimi yasal ve finansal sistemlerinizdir, bu nedenle bunlar ilk çözüm getirilecekler olacaktır. İçsel özgürlüğünüzü yeniden oluşturma eylemlerimizde en ağır basan şeydir. Maddi yönlerle başlayarak, bunlar tam bir borç affı, evrensel bolluk ve yasa dışı vergilendirmeye bir son verme ve yeni yönetim şekli için resmi bir hükümet ilanıdır. Ancak o zaman doğal Yaratıcı tarafından verilen haklarınız tam olarak iade edilecek. Yaşamlarınız bir kez bollukla dolduğunda ve yaşamı sürdürme sorunları ortadan kalktığında, size sunduğumuz şeyi kapsayan, pek çok şeylere cevap bulmak için içinizdeki derin ihtiyacı farkedebileceksiniz. Öğrenebileceğiniz çok şey var ve bireysel rehberleriniz ve biz aramızdaki samimi ve açık uçlu bir tartışmayı memnuniyetle beklemekteyiz. Sorularınıza cevap verdikçe, bunlar yeni sorulara yol açacaklar ve önünüzde yeni perspektifler açılacak. Çok pahalı ve kaliteli şarküteriye giren aç müşteriler gibi, öyle çok farklı ve egzotik ruhsal “yiyecek” türleri kullanımınıza sunulacak! Ve gerçekten de Tanrı’nın sizin için planladığı, tam bilinçliliğin doğal ve sonu gelmeyen harikalarını kapsayan şeyi tam olarak anlamanızı mümkün kılmak için bu gerçeklerle beslenmeye gerek duyacaksınız.

Çevrenizi değiştirmemiz ve sizi doğal durumunuza geri döndürmemiz istenmektedir. Bu kutsal operasyon sizi çok ilahi bir matrise süpürmeden önce, özümseyebileceğiniz tüm bilgiyle kuşatılmak hakkınızdır. Milyonlarca yıl önce Vega’daki başlangıcınızdan beri, tüm kozmos doğal bilinçlilik durumunuzda size açıldı ve şimdi bu kutsal hediye size geri verilecek. Özgür bir varlık olarak, Tanrı’nın sizin için arzu ettiği muhteşem durumu hemen görüvermeye başlayabilirsiniz ve böylece sadece sizi dönüştürmek değil, aynı zamanda size rehber olmak için geliyoruz. Size olan şeyin benzersiz bir oluşum olduğunu aklınızda tutun: normal olarak, böyle olağan dışı dağıtımlar öyle derinden karmakarışık olmuş olanlara ve uzun zamandır sınırlı bilinçliliğin korkunç dertleri içinde olanlara elverişli değildir. Bununla birlikte, sizin benzersiz mavikopyanız ve tarihiniz bu hediyeyi ve aynı zamanda bizim katılımımızı haklı göstermektedir. Böyle kısa bir zamanda konuşacak çok şey var ve biz bu zaman sıkışmasını yaratan herhangi bir güçlükle başa çıkmak için tamamen hazırlandık. Bu amaçla, ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi size vermek için araçları oluşturmakla meşgulüz.

Önümüzde zaman Işığa katılan birçok ittifaklar için kazanılmış zaferin kutlamalarıyla dolu olacak. Hepsinden ötesi, nihayet sizinle bir araya gelmeyi dört gözle bekliyoruz! Işığın çeşitli ilahi Kızkardeşliği ve Erkek Kardeşliği ile bağlar kurduk ve kişisel galaktik rehberleriniz Yükselmiş Üstatlarınızla yakından çalışmak için özellikle eğitildi. Rehberleriniz ve biz Yükselmiş Üstatlardan istediğiniz cevapları elde etmek için onların birçok isteklerine hızlı bir şekilde ayak uydurabileceğiz. Tam bilinçliliğe hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi hesaplayarak, sizi geliştirmeye hazır olacağımız için bilgiye bu erişim sadece rehberlerinizin ortak olacağı birçok bağlantılardan birisidir. İlk olarak, bizimle kayıtsız şartsız bir diyalog gelecek; sonra, Agartha’da gerçekleşecek olan sizi orijinal ilahi mavikopyanıza geri döndürme süreci gelecek, onu da tam bilinçlilik görgü kuralları hakkında kapsamlı bir yetiştirme izleyecek. O zaman, eğer isterseniz, güneş sistemindeki diğer gezegenlere gitmeye ve kendi eşsiz yıldız ülkenizi kurmaya hazır olacaksınız.

Şükranlar, sevgili Kalpler! Biz Sizin Yükselmiş Üstatlarınızız ve size çok iyi haberler getirmek için geldik! Karanlık kabalistlerin yetkilerini ve güçlerini ellerinden almak için sıkı bir şekilde çalışmakta olanlar başka bir yasal zafer daha kazanmışlardır: kabalın tüm birincil destekçilerinin gözaltına alınması an meselesi. Bundan başka, yeni para sisteminin kurulmasına ilişkin ana anlaşmalar dünyanın mevcut para sisteminin yerini daha sağlam para sisteminin alması için prosedürleri oluşturacak. Bu anlaşmalar gerekli imzalar atılır atılmaz uygulanacak. Her ülke şimdi büyük gizli yerlerde tutulan altın külçelerinin bir kısmını alacak ve bu yeni sağlam para gereksinmelerini garanti edecek. Çözülmesi gereken diğer bir sorun bunun yapılacağı tarihti ve bu şimdi kararlaştırıldı; bununla birlikte, zamanlama hala bu faaliyet tamamlanıncaya kadar gizli kalmaya devam edecek.

Bu zamanda, Yükselmiş Üstatlar insanlığa birçok felsefenizin dış görünümünün arkasında gizli tutulan gerçekleri öğretmek için hazırlıkları tamamlamaktadır. Bu sorgulanabilir düşünce sistemleri büyük hükümetleriniz tarafından karar verilen çeşitli faaliyetler ve politikalar için onaylama olmuştur. Bununla birlikte, gizli gerçekler bizim realitemizin işleyiş tarzının anahtarıdır ve şimdi onlarla yeniden tanışmanızın zamanıdır. Misyonumuz her birinizi tam bilinçliliğe kutsal yolculuk için hazırlamaktır ve bunun ilk adımı gizli teknolojilerin ortaya çıkması ve ifşaatın izleyeceği yönetim değişimidir. Bu aydınlatma ve ortaya çıkarmalar atmosferinde, biz de özgür bir şekilde küresel öğretilerimize başlayabileceğiz. Bunlardan bazıları ana felsefelerinizin desteklediği temel kavramların her birini ayrı bir yere savuracak. Bizim öğretilerimizde realitenizi özgürleştirecek olan ilahi gerçekler bulunacak!

Misyonumuz bu realite ile Tanrı arasındaki kutsal bağı yeniden kurmaktır. Her birimiz bu zamanda size rehberlik edebilmek ve öğretebilmek amacıyla kutsal yükseliş yoluna girdik ve büyük dönüşümünüzde sizi desteklemeye hazırız. Sizi tam bilinçliliğe geri döndürme süreci özünde sadece bir Yükseliş değildir, aynı zamanda Tanrı’nın yollarıyla ilgili büyük bilgiyi size açar. Yeni, tam bilinçli bir varlık olarak, çok büyük bir bağlılık düzeylerine yaklaşabilecek ve kendi içinize odaklanabileceksiniz ve aldığınız özel eğitimle bunu sağlamayı çok kolay bulacaksınız. Tanrı Işık odalarınızdan ayrıldığınız zaman, gideceğiniz bir tam bilinçlilik görgü okulu yarattı. Tam bilinçliliği kazanan herkes onun salonlarından geçer ve orada keşfedilecek mucizelerde şaşkınlık ve mutlulukla doldurulur. Bunların hepsi sizi bekliyor!

Bugün meydana gelen şey hakkındaki bilgilerinizi güncellemeye devam ettik. Karanlık siz hükmederken kurduğu büyük bir kalenin siperlerine itildi. Bu kısa zamanda size özgürlüğü ve merhametle hepinize dağıtılan kutsal hakları getirecek olan sürecin bir parçasıdır. Bilin ki Sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsunSelamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Sevinçli Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?