Home > > Sheldan Nidle - March 13, 2012

March 13, 2012

5 Etznab, 11 Ceh, 8 Manik

Dratzo! Döndük! Varlık fonlarınızın dağıtımı çok yakındır. Yükselmiş Üstatlar kendi gizli dünyalarından fon transferine başlamaya hazır oldukları sözünü verdiler. Bu transferler yalnızca zorunlu güvenlik gerçekleştiği zaman başlayacaktır. Karanlık Kabal son 20 yıldır bu transferler konusundaki emirleri durdurdu. Kökeninde, Kabalistler kendi yeni dünya düzeninin hükümetlerini ve ona bağlı olarak sıkı yönetim hükümlerini gerçekleştirdiklerinde fonlara el koymayı düşünüyorlardı. Gördüğünüz gibi, bu gerçekleşmedi. Yine de, Yükselmiş Üstatlar, fonların fiilen ortaya çıkışı başlamadan önce, dost hükümetlerin iktidara gelmesini ya da iktidara gelmeye hazır olmasından emin olmayı istiyorlar. Bu şart şimdi sağlanmaktadır ve böylece bu para transferinin ortaya çıkması yakındır. Bu para hareketi çeşitli gizli kutsal topluluklara, çeşitli karanlığa meyilli rejimlerin ortadan kalkmaya başladığını gösteren bir işarettir. Bu, karanlık rejimler içindeki üst yönetim görevlilerinin yoğun tutuklamalarıyla başlayacaktır.

Bu yeni hükümetlerin gündemindeki ilk madde birçok uluslararası mahkeme hükümlerinin ve tüm gezegendeki birçok büyük hükümetin eski liderlerine karşı resmi tutuklama emirlerinin tam meşruiyetinin sağlanmasıdır. Gerçekleşmekte olan şey, Roma kanunlarının hatalı meşruiyetinin kırılmasıdır. Kilise Roma’nın düşüşünden sonra MS 5. Yüzyılda bu doküman yığınını çoğunlukla kanunsuz olan Batı Avrupa’yı meşrulaştırmak için kullanmıştır. Bu yasal gelenek modern zamanlarda da devam etmiştir ve modern ulus devletin meşruiyetini kurmak için bir temel oluşturmuştur. Bu gelenek karanlık tarafından benimsenmiş ve kutsal Roma İmparatorluğu’nun ilk günlerinden beri eylemlerinin temelini oluşturmuştur. Bu güç yeni koruyucu hükümetlerin kurumlarıyla hükümsüz hale getirilecek ve yönetimde yeni bir çağ gerçekte o zaman başlayacaktır. Bu yeni yönetim sizin ruhsal ve uzay ailenizle yeniden bir araya gelmeniz ve tam bilinçliliğe geri dönüş yolculuğunuzun son aşamasının başlamasına işaret eder.

Görevimiz dünyanızı gözlemek ve yeni realitenize yol açan çeşitli faaliyetleri desteklemektir. Tayin edilmiş Yükselmiş Üstatlarınızın bolluk fonlarınızın ortaya çıkışı için gerekli prosedürleri nasıl tamamlayacağını izledik. Dünyanıza ışığı geri getirmeye kendini adamış birçok gruplarınız, karanlığın destekçilerinin tutuklandıklarından ve fiili hükümetlerinin işlerden çekildiğinden emin olmak için canla başla çalışmaktadırlar. Birçok gelişme meydana gelmektedir. Karanlık güçler mevcut çıkmazlarının basitçe halının altına süpürülemeyeceği gerçeğini kavramaktadırlar ve kalplerimize ferahlık veren, düşüşlerinin çok yakın olmasıdır! 1940’ların sonundan beri, ifşaat için çalıştık. Dünyanızın büyük hükümetlerinin hepsi karanlık Anchara İttifakının eski üyeleriyle flört ederken, bizim varlığımızı görmezden gelmişlerdi. Şimdi bu ittifak sona erdi ve ışıkla ilk temas ve onunla birlikte gelen duyurular için zaman geldi.

Gizli kutsal topluluklar yeni yönetimi başlatan birçok resmi duyuru üzerinde son rötuşları bitirmeye çalışmaktadırlar. Bu kamusal, aleni açıklamalar size yeni hükümetlerin kurulmasının niçin zorunlu olduğunu açıklayacak ve bunun ardından gelecek program hakkında sizi bilgilendirecektir. Karanlık Kabal ve onun destekçileri onları vurmaya hazır olan büyük çöküşten nasıl sıyrılacakları hakkında tartışmaktadırlar. Onlar dalaştıkça, onların sadık hükümet grupları bazı reformların yolda olduğunu iddia ederek, finansal kriz hakkında alışılmış yalanları üretmeye devam ederler. Bildiğiniz gibi, hiçbir şey gerçekten daha ileri değildir ve berbat borç okyanusunda debelenme onları yutmaya hazırdır! Fonlar için çaresiz arayışları sırasında Kabal birçok hükümeti tehdit etmiştir ve şantajlarının empoze ettikleri finansal çöküşlerini geri döndürmek için gerekli parayı yaratmada başarısız olduğunu anlamışlardır. Tutuklamanın altına bu ahlaksızlığı koyma ve son yarım yüzyılda her birinizin yaşadığı acıyı durdurma zamanıdır!

Namaste! Biz sizin yükselmiş üstatlarınızız! Bazı harika haberlerle geldik! Geçen birkaç haftada, büyük miktarlarda parayı varlık fonlarını size dağıtmak için dünya çapında kurduğumuz vakıflara transfer etmeye hazırlanmaktayız. Ortaklarımız bu hesapların güvenliğini sağlamada ve birçok büyük hükümetleri kovma noktasına getirmede çok başarılı olmuşlardır. Geçen hafta bu yeni hükümetleri iş başına getirmek için prosedürleri ve listeleri tamamladık. Her şeyden önce, çok sayıda hükümet ve bankacılık görevlilerini tutuklamayı ve kovuşturmayı mümkün kılan, karanlığın eski finansal sisteminden son, yasal olarak bağlayıcı anlaşmaları sağlamaya ihtiyaç duyduk. Ortaklarımız şimdi bu kovuşturmalar için hazırlayıcı tarihleri kurmaktalar. Ayrıca hükümetlerin resmi transferleri için kesin bir zaman çizelgesi de mevcuttur ve şimdi bizi size takdim edecek olan duyurulara yöneldik.

Yükselmiş Üstatlarınız olarak, kendimizi size tanıştırmaya ve size Tanrı’nın hepimizden ne beklediğinin tam bir açıklamasını yapmaya ihtiyaç duyuyoruz. Realitenizdeki bu büyük kayma bilinçte de yukarıya doğru bir kaymadır. Bu, ruhsal sorumluluklarınızın çok fazla artacağı ve bu sorumlulukların ne olduğu ile birlikte bunları nasıl gerçekleştireceğimiz hakkında resmi bir listeye ihtiyaç duyduğunuz anlamına gelir. Tam bilince yolculuğunuz içsel benliğinize ve dönüşmekte olan bu realiteye derin bir bağlılık gerektirir. Tanrı’nın ilahi planı gereği görevimiz, Dünya Ana tarafından uzun zamandır acı veren sorunları ıslah etmeye kutsal onurumuzu adamamız gerektiğidir ve sizinle bunu tartışmaktır. O’nun davetli misafirleri olarak, gerçekte çok güzel olan bu alemde, bunu tüm mevcut yaşamlara duyduğumuz çok büyük sevgiyle ifade edeceğiz.

Almak üzere olduğunuz bolluk, ebeveynleriniz, arkadaşlarınız ve toplumunuz tarafından size empoze edilen kıtlık ve sınırlama hakkında sizi sahip olduğunuz inançların ötesine taşımak için tasarlandı. Bolluk sizin varlığınızın doğal bir durumudur; kıtlık ve sınırlama size sadece suni olarak empoze edilir. Yükselmiş Üstatlar olarak var olma yoluyla bütünleştirilecek sorunlardan biri de doğa ve evrenin mutlak bolluğunun bilgisidir. Bu bir kez daha içine gömülmek üzere olduğunuz şeydir. Tam potansiyelinizi ortaya koyma, size yerleştirilen kalıtsal sınırlamaların olmadığı ve yaratıcıyla doğal anlaşmanızı yaşamaya başlamanız anlamına gelir. Misyonunuz sevginizi, merhametinizi ve ışığı fiziksellikte yaşayan tüm varlıklara yaymaktır; ve bu bağlamda, korkuya hata olarak bakılır. Yaşamınızın kalanı şimdi yüce bir biçimde başlayacaktır!

Bugün, etrafınızda neler olmakta olduğu hakkındaki konuşmamızla devam ettik. Bilinçlilikteki büyük bir kayma her geçen gün realitenizi hızlı bir şekilde değiştirmektedir. Onun çoğu güç algılanan bir şekilde kalır, ancak dünyanızı daha iyiye doğru sert bir şekilde değiştirecek olan harika haberleri almaya hazırsınız. Hazır olun ve karşınızda gelişecek bu olaylardan keyif almaya hazırlanın! Bilin ki sevgililer, Tanrı’nın sonu gelmez bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Neşe İçinde Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |