Home > > Sheldan Nidle - January 10, 2012

January 10, 2012

7 Men, 8 Chen, 8 Manik

Dratzo! Döndük. Dünya'nızı dönüştürmek için söz verdiğimiz olaylar ortaya çıkmaya yakındır! Dünya'nızda Çin Takvimi’nin yeni yılı olarak bilinen şey yaklaşmaktadır. Bu, su ejderhasının yılıdır ve dramatik değişimlerle nitelendirilir. Birçoğunuz bizim yaptığımız gibi, karanlığın son adımı atmasını bekliyorsunuz ve gerçekte mevcut ekonomik gerçeklikler karanlık kabalı bir çözüm yolunun mücadelesini vermeye mecbur etmeye başlamaktadır. Kağıt para birimine baş kaldırılmaktadır. Petrol, altın ve değerli taşlar gibi doğal kaynakları elinde tutan birçok ülke artık bu kağıt paraları gerçek bir değişim olarak kabul etmeye gönüllü değildir ve bu da karanlığın kontrol ettiği bankacılık sistemine fazladan baskı yaratmaktadır. Duyurulan, ancak daha sonra geciktirilen reformlar şimdi gündeme getirilmek istenmektedir. Bu, karanlığı borçların affına yönelmeye zorlamaktadır, ancak bu birçok hisse senedi ve emtia borsalarını düşürmektedir. Üstelik, sözde canlandırma sürecinde bir yavaşlamaya da zorlamaktadır.

Karanlık kabal üzerinde ağırlık kazanan korkunun artması, ilginç bir şekilde, onları daha kibirli yapmaktadır. Kabalın ana yönetim komiteleri son zamanlarda Dünyalı müttefiklerimizle konuşmalarını kesmiştir. Biz bunu bir panik tepkisi olarak yorumluyoruz, çünkü gördükleri kadarıyla ok yaydan çıkmış olduğundan pazarlık yapmak için çok az etkiye sahiptirler. Bunu gördükleri için, karanlık güçlerin onlara bırakmış oldukları şey çeşitli olası büyük ölçekli savaş senaryolarını alevlendirmeye devam etmektir. Böylece acil görevimiz bize teslim edilmiştir. Dünya'nızda şimdi ortaya atılan tüm saldırı planlarını izlemeleri ve bunların hiç birinin ana çatışmalara dönüşmeyeceğini görmeleri için tüm irtibatlarımızı bilgilendirdik. Artık savaş dışı bir seçenek destekleniyor ve devam eden sorunlar daha hızlı çözülebilecek. Şimdiki ana gecikme, çeşitli küresel politik toplulukların onların her eylemini izleyen kabalın kapsamlı gözetimi olmaksızın asla harekete geçmedikleri gerçeğinden kaynaklanmaktadır. “Çekingenliğe” bir neden olarak bu son dakika kılıfı dile getirilmektedir. Biz, meydana gelecek ve Dünya'nızı ebediyen dönüştürecek bir dizi devrimci olayı bekliyoruz.

Her bir politik topluluğun lideri bu yeni, özgür Dünya beraberliği ile karşı karşıya kaldıkça, yeni olasılıklarla hem coşku duyacaklar, hem de eş zamanlı olarak bir sonraki adımı nasıl daha iyi atacakları hakkında tamamen emin olacaklar. Biz tavsiyelerde bulunmak için buradayız ve Dünyalı müttefiklerimizin ajandalarının hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini amaçlıyoruz. Yeni hükümetleri kurma ve bolluk fonlarının dağıtımını tamamlama Dünya toplumunun acil olarak ihtiyaç duyduğu ilk büyük adımlardır. Bunu yapmak yeni Dünya ekonomisine ve ifşaatla sonlanan büyük bir sürecin başlangıcına yol açar. Bunu mümkün olduğu kadar yakın gerçekleştirmek istiyoruz. Çünkü Dünya'nızın bizim iyilikçi varlığımıza alışması için gerçekleştirilecek büyük bir eğitim projemiz var. Bu derslerin bir yanı, ilk olarak Annunakiler tarafından başlatılan ve daha sonra da onların gezegendeki destekçilerinin, yani Dünya'nızın İlluminoidlerinin kirli eylemleriyle güçlendirilen 7000 yıllık yalanları ve yönlendirmeleri temizleyecek olan gerçek tarihinizin açıklanması olacaktır.

Bu çok önemli görevlerin, herkes tarafından tamamen anlaşılması ve aynı zamanda, küresel topluluğun gerçekten arzu ettiği şey için yeterli zamana ihtiyacı var. Her devlet kendi çıkarlarına göre davranmayı ister ve insanlarını özgürlük ve egemenliğe katmak amacıyla rehberlik sağlar. Bu kompleks bir girişimdir ve bunu açık olarak kabul ediyoruz. Bizim bağlantılarımızın önünde büyük bir görev vardır. Ek olarak Yükselmiş Üstatlar bu geçiş zamanını kolaylaştırmak için birçok gizli kutsal topluluklarla yakın olarak çalışmaktadırlar. Her birimiz çoğunuz tarafından geniş çapta gerçeklik olarak kabul edilmiş olan şey ile bizim ortak eylemlerimizin yaratacağı yeni kavramlar arasında oluşacak farkı kavrıyoruz. Sunulacak şeylerin çoğu Dünya'nızın çoğunluğunu kolayca şok edebilecek. Küresel kültürünüz dini ve politik hiyerarşileriniz tarafından sunulan çok sayıda ne getireceği bilinmeyen, belirsiz görüşler içinde yayılmış ve çarpıtılmış olan birkaç gerçeğe dayandırılmıştır. İnsanların bildiklerinin yanlış olduğunu göstermek amacıyla doğruları açıklamak, yeni realitenizi ortaya çıkarmaya fırsat verecek değişikliklerin kalbinde yatar.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bazı ilginç gerçeklerle size geldik. Şimdi karanlık kabal Ortadoğu, Asya ve Batı Afrika’nın hükümetleriyle bir dizi görüşmeler başlatmıştır. Bu “görüşmeler” sağlam paraya dönüştürülebilen bazı değerli kaynakları gizli olarak transfer etmek için bu hükümetlerin onayını almak için düzenlenmiştir. Şimdiye kadar, bu etkileşimler düşünülen sonuçları sağlamakta başarısız olmuştur. Ne yazık ki, karanlık güçler 2012’nin ilk çeyreğinde varlıklarını sürdürmek amacıyla Onları dinleyecek olan herhangi biriyle iş yapmanın yolunu tutmak için tüm kalan varlıklarını kullanmaktadırlar. Bu arayışta tekrarlanan başarısızlıklar, kendi çıkmazlarına bazı doğaüstü çözümlerin bulunabildiği inancından onları caydırmamıştır. Bununla birlikte, bizim ortaklarımız karanlık kabalın hemen teslim olmaları için ışıkla anlaşma yapacakları bir noktada olduklarından emindirler. Zafer an meselesidir!

Karanlığın gerçek yenilgisinden önce, bu zamanlar tümüyle bizim arzu ettiğimiz realiteye odaklanmanızı gerektirir. Haydi, ayrıntıları dolduralım ve ışığı ve onunla birlikte bolluğu, egemenliği ve tam bilinçliliği getirmek için kolektif enerjilerimizi kullanmaya başlayalım. Işık için çok cesur bir işaret ateşi olduğunuz akılda tutarak, her gün eşlik etmek için zaman ayırın ve bu yeni Dünya'yı kurmak için sınırsız potansiyelinizi kullanın. Eylemleriniz cennetin çoklu hiyerarşileri ve silsileleri tarafından kurulmakta olan bir Dünya'ya demir atmaktadır. Rolünüz bu yoğun enerjiyi almak ve onu serbestçe Gaia’ya vermektir. Bunu yaparken, Dünya'nın fiziksel düzlemlerinde sonsuzluğun kutsallığından gelen şükranları tamamlamaktasınız. Ancak bu enerji Dünya düzleminde maddeleşmek amacıyla kararlaştırılmış odağınızı gerektirir ve böylece bu, sizin kolektif görsel canlandırmalarınızın yeni realiteniz olan mucizeleri kurmasıdır.

Bu yeni realite büyük bir amaca sahiptir: size tam bilinçliliği getirmek. Yaklaşık 13 bin yıl önce Atlantis’in düşüşünden beri, sınırlı bilinç halinde dolanıp durdunuz ve kayıp melek benzeri yeteneklerinizi yeniden kazanmayı aradınız. Bu zahmetli ruhsal arayış şimdi kendi kutsal kaderine erişmektedir. Tam bilinç, genetik diziliminizin basit bir yeniden sıralanmasıyla sizden alınmıştı ve yerine bir dizi birbirine kenetlenmiş epijenetik (farklı zamanda oluşan) programlamayla saklandı. Bununla birlikte, bu yaşayan ışık frekansı aracılığıyla ve bireysel yaşam koşullarınıza ayarlanan özel titreşimli programlamanın kullanımıyla iptal edilebilir. Bir tam bilinçli varlık tarafından denetlenen bu süreç sizi tam bilinçliliğe geri döndürecektir. Bu mucize, yeni realiteniz tamamen ortaya çıkar çıkmaz meydana gelmeye hazırdır. Yeniden birleşme zamanı yakındır!

Bugün, yeni Dünya'nıza çok hızlı bir şekilde gelmekte olan olayları rapor ettik. Personelimizi son ön anlaşma işlevlerimizi yürütmek için hazırlamaktayız ve Yükselmiş Üstatlarınız da aynı şekilde, Onların ilahi plana göre çeşitli ilahi görevlerini tamamladıklarından emin olmaktadırlar. Bilin ki, Sevgili Dostlar, Tanrının sonsuz kaynakları ve sınırsız bolluğu gerçekte Sizindir! Öyledir de! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde bir olun! ve neşe içinde olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |