Home > > Bize Yardım Etmeleri için Galaktik Federasyon'a Davetiye

Bize Yardım Etmeleri için Galaktik Federasyon'a Davetiye

Bize Yardım Etmeleri için Galaktik Federasyon'a Davetiye


Sevgili arkadaşlar,

Işık hızıyla icra edilebilecek bir eylem hazırlıyoruz.

Biliyoruz ki dünyamız, hepsi birlikte çalışarak bizi kontrol altında tutmaya çalışan bozuk kimselerce yönetiliyor.

Aynı zamanda biliyoruz ki dünyamız, Işığın Galaktik Federasyonu denilen devasa bir organizasyonda birlikte çalışan, çoğu insansı olmak üzere iyilikçi dünya-dışı ırklarca da ziyaret edilmektedir.

Neden bize yardım edip, bizi insanların açlıktan öldüğü ve acı çektiği bu bozuk rejimden kurtarmasınlar?

Neyse, buradan anladığımız bunun kısmen karmik nedenlerle olduğu, ama asıl nedenin de “Karışmazlık Yasası” adı verilen evrensel bir yasa olduğu yönünde. Bu, yüksek medeniyetlerin daha düşük olanlarla doğal evrimin bozulmaması gerekçesiyle etkileşemeyeceğidir.

Tüm bunlar, O’nlar aşağı gelmeleri için DAVET edildiğinde değişir. Artık bu bir müdahale olmayacak, bir daveti kabul etme olacaktır.

İşte, bugün O’nları resmen davet ediyoruz. Yalnızca dünya-dışı varlıkların mevcudiyetini bilip de örtbas eden bozuk hükümetlerimiz adına değil, kendimiz adına, değerli insan varlıkları olarak davet ediyoruz.

Uyanık olan ve ruhsal olarak gelişmiş herkes bilir ki bir düşünce gönderdiğinizde o her zaman hedefine ulaşır. Bu telepatik iletişimin çalışma şekli gibidir, mesela dualarımız gibi. Hepimizin bu yeteneği var ve bugün bunu kullanacağız.

Yapacağımız tek birşey var. Bu düşünceyi, ya da kendi cümlelerinizle bunun gibi birşeyi gönderin:

“Sevgili Galaktik Federasyon üyeleri, ve bize yardım etmek isteyen, ama belli evrensel kurallar nedeniyle bunu yapamayan bütün yüksek varlıklar. Lütfen bize yardım edin. Sizi buna davet ediyoruz. Kendi adıma, ve bu gezegende yaşayan egemen bir insan varlığı olarak sizden inip bize yardım etmenizi istiyorum. Bizi çağlardır izleyip ziyaret ettiğinizi biliyoruz. Açlık, kirlilik ve savaşlar gibi en büyük sorunlarımızı göz açıp kapayıncaya kadar çözebilecek teknolojiniz olduğunu biliyoruz. Ama bize açık olarak yardım etmekte evrensel yasalar ve bizim “resmi” yetkililerimiz nedeniyle, bozuk hükümetlerimizin yardım taleplerinizle işbirliği yapmamalarından dolayı kendinizi sınırlanmış hissettiniz. Bugün, artık YETER diyoruz. Bu bozulmuş hükümetler bizi temsil ETMİYORLAR. Bizler kendimizi temsil ediyoruz ve sizden yardımınızı istiyoruz. Bu gezegende yeterince acı çekildi ve bunun artık bitmesini istiyoruz. Lütfen gelin ve bize yardım edin. Sizi açık kollarımızla ve sevgi dolu kalplerimizle karşılayacağız.”

Tek yapmanız gereken bu.

Bitirdiğinizde, bu mesajı iletebildiğiniz kadar çok ve uzağa iletin. Çevrenizde buna açık olabileceğini düşündüğünüz herkesin buna katılması gerekiyor. Facebook sayfalarınızla, eposta rehberlerinizle, haber gruplarıyla, her nasıl yayabiliyorsanız yayın. Davetinizin galaktik dostlarımıza ulaştığından emin olabilirsiniz. Davetin ulaştığı seviyeyi gördüklerinde, bunun insanlardan gelen resmi bir davet olduğunu kabul etmekten başka çareleri olmayacak.

Bu sadece bir sayı meselesidir. Eğer 200 dünya devleti “HAYIR, hayır, hayır” derken arkalarındaki yüzbinlerce dünya vatandaşı “EVET! EVET! EVET!” diye bağırıyorsa insanlığı temsil edenler anlamında hangisini önemseyecekler? Tabii ki o biziz. Bugün bunu başaracağız. HEP BİRLİKTE! Lütfen debam edin ve siz de kendi sesinizi duyurun.


Çeviri: Emreskopi

Share |