Home > > Montague Keen - January 29, 2012

January 29, 2012

İlerliyoruz sevgilim, her ne kadar bunun haberleri sizden saklanıyor olsa da. Televizyon yayınlarınızda bu kadar çok sansürün yer alması bundandır. Şimdi sahip olduğunuz şey, televizyondan çok daha güçlü olacaktır. Bu öfke dolu şeyle başa çıkmanın yolu, yalnızca güvenilir bildiğiniz şeyi izlemektir. Bilinçaltı mesajlarını kabul etmeyeceğinizi zihninize söyleyin. Onları gördüğünüzde ve farkında olduğunuzda, artık çalışmayacaklardır. Televizyon evinizdeki en önemli yerde, hapishane gardiyanınız gibi rol alır. O arkaplanda, sizi daima kontrol altında ve uykuda tutar. Gözetim düşünebileceğinizden çok daha ileriye gider. Yapılan şeyin tamamen farkında olmak için insanların göz önünde bulunduracağı şey ona uymayı reddetme tarafında olmaktır. Gücünüzü tekrar geri alma zamanıdır. Artık bu zamanda köle olmayı reddedin.

Büyük uyanış dünyanızın her yerinde olmaktadır. Heyecan duygusu yayılmaktadır. İrlanda gibi beşikten mezara kadar tümüyle kontrol edilen ülkeler bile uyanmaktadırlar. Kabal yolun sonuna geldiğini biliyor. Onlar 2012’den sonra yaşamını sürdüremeyecektir. Bilim adamlarının ve diğer gezegenlerden destekçilerinin sundukları her çareyi denemişlerdir, ancak işe yaramaz. Bloke edilmişlerdir. Onların zamanı bitmiştir. Gezegeniniz yeniden onarılacaktır. Tüm karanlık ve yıkıcı şeyler ebediyen ortadan kaldırılacaktır.

Bu kadar çok korku ve zorluk getiren bankacılık saçmalıklarının bir dolap olduğu ortaya çıkarılacaktır. Dünya’nın altınları insanlara geri döndürülecektir; bu artık büyük resimde önemli olmayacaktır. İnsanlık kendisinin iyi olan her şeyden saptırılmasına fırsat verdi. Yalnızca maddi şeyler için çaba göstermeniz öğretildi. Bu sizi meşgul etti ve önceden Dünya gezegeninde bulunma nedenini düşünmenizi engelledi.

David Icke’nin yeni kitabı “Kim Olduğunuzu Hatırlayın”ı okumanızı istiyorum. Bu kitap gerçeklerden esinlenmiştir, zamanlama mükemmeldir. Bu işte bir parmağımız var. Geçen yıl bu kitabın yazılması gerektiğini size söyledik. Bunu yazmak için David Icke’den daha iyisi yoktur. Onun gerçeğe adanmışlığı emsalsizdir. Onun yaşamı insanlığın uyanmasına ve ışığı kucaklamasına destek olmak için yaşanmıştır. Gerçek sizi özgür kılacak.

Dünyanızın ele geçirilmesi olmayacak. Kabal sayıca üstündü: %99’a karşı %1. Onların birçoğu devre dışı bırakılmıştır, böylece geriye dönemezler. Bugün oldukları yeri elde etmek için parayı ve bombaları kullandılar. Gezegeninizi ele geçirmek için her yolu denediler. Görmezden geldikleri şey insanın sevme ve ruhla bağlantı kurma kapasitesi olduğuydu. Onlar bunu anlamazlar; Onlar bunlara yabancıdırlar. Yıkımınıza çok çaba harcadılar ve şimdi, 23. saatte yenildiler.

Lütfen olayları size anlatıldığı gibi değil de oldukları gibi görmeye çalışın. Birbirinizle konuşun. Dürüst ve açık olun. Işığa doğru gitmek için birbirinize yardım edin. Sizi yolunuzdan ayırmak için kullanılan şey ne olursa olsun, yolunuzdan ayrılmanıza izin vermeyin. Şimdi güçlü olma, ve Dünya’nızın yıkımında rol almayı reddetme zamanıdır. İşte o zaman öldürme duracak ve barış yeniden kurulacaktır. Antik zamanları araştırdığınızda, o zaman %1’in Dünya’nıza neler yaptığını anlayacaksınız.

Gerçeği öğrenmekten şok olduğunuzu biliyorum sevgilim; ve düşün bir kere, adice yapılan gizli faaliyetlerin üzerindeki örtüyü yalnızca biraz sıyırdınız. İrlanda soykırımının gerçeklerini öğrenmek çoğunuzu şok etti ve bunun tarihinizde “Patates Kıtlığı” gibi geçiştirilmesi bile nasıl kandırıldığınıza örnektir. İrlanda’nın iyi insanları yenilmediler. Onlar kendilerini topladılar ve tam da iyi zamanların tadını çıkaracakları an, “Banksterler” (gangsterden yola çıkarak üretilmiş) ülkeyi bir kez daha yıkmaya çalışmak için geri döndüler. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, asla İrlanda Ruhunu yok etmede başarılı olamayacaklar.

Kendimi bir “Fahri İrlandalı” olarak adlandırıyorum. Benim bu ülkeyle ruhsal bağlantım büyüktü. İnsanların ruhu bana ilham verdi. Yaşamımın çoğunu boş işlerle kuşatılmış bir şekilde, farkedilmeye çalışarak geçirdim. Herkes her şeyi daha iyi ve daha büyük yapma, diğerlerinden daha fazla şeye sahip olma amacındaydı; sadece maddesel şeylere konsantre olarak, ruhsal bir şey olmadan.

Çocuklarınıza verebileceğiniz en mükemmel hediye sevginiz ve zamanınızdır. Maddesel şeyler değil. Saygı gençlerde üzücü bir şekilde az. Bu ancak örnekle yeniden canlandırılabilir. Bu geçiş sürecini başarıyla atlattıktan sonra, yaşadığınız her şeye değmiş olacak. Zaman öyle hızlı geçiyor ki, uzun bir süre beklemeyeceksiniz. Kabal zaman kazanmaya çalışıyor. İşleri yapabildiğimiz kadar hızlı yürütmeye çalışıyoruz. Bu işte sizin yanınızdayız. Yalnız değilsiniz. Bu ortak bir çaba. Heyecanınızı paylaşıyoruz.

Kayıtsız olmayın, birbirimize daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyacımız var. Mantranız “Tek ihtiyacınız sevgidir” olsun. Bundan sonra barış ve ahengin tadını herkes çıkaracak.

Yakında konuşacağız. Sevgim hep sizindir. Sevgiler, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


Share |