Home > > Montague Keen - May 20, 2012

Montague Keen - May 20, 2012

Dünyanız Büyük Bir Uyanışın eşiğindedir. Tüm doğru insanlar bir araya gelmekte, araştırmayı paylaşmakta ve her şey gün ışığı gibi açık olmaktadır. Güçlü olun ve korku duymayın: korku göstermeyin ve hiç kimse size zarar veremez; size zarar vermek için, korku içinde olmanıza GEREK duyarlar. Kabal tarafından kullanılan hileler her geçen gün daha açık olur. Onlar yapmaya niyet ettikleri şeyi peşinen size söylediler. Şimdiye kadar, bu çoğunluğunuzun dikkatini çekmedi, böylece onlar bunu gerçekleştirmek için kendilerini özgür hissettiler. Eğer ikiz kulelere saldırıldıysa, NE OLABİLİR sorusunun açık bir örneğini sunuyorum. Tam olarak aynı deneme 7/7 bombalamalarından önce gerçekleştirildi. Şimdi siz, karşınızda duran şeyi anlıyorsunuz. “Eğer Londra Olimpiyatları bombalanırsa ne olabilir? Aranızdan en şüpheci olanlar bile bundan endişe duymalıdır.

Bu planları gerçekleştirmek için izninize ihtiyaç duyduklarını görüyorsunuz. Onların planlarını görmezden geldiğiniz için, bunu ne zaman olursa olsun seçtiklerini yapmak için onlara izin vermeniz olarak görürler. Bunu kendinize sorun, eğer bir şey yapmazsanız ve binlerce insan bunun bir sonucu olarak ölürse, kendi başınıza yaşayabilecek misiniz? Lütfen bunun bir sorumluluk taşıdığını bilerek bunu dikkatlice düşünün. Bir araya gelin, araştırdıklarınızı paylaşın, insanlığa karşı bu korkunç suçun meydana gelmesini önlemek için gerekli adımları atın. Size yardım etmek için öğüt ve destek verebiliriz, ancak meydana gelmesine izin verdiğiniz şey için sorumluluk almanız gerekiyor.

Biliyorum, sevgilim, pek çok kapının açılmakta olması heyecan vericidir. Resim her geçen gün daha aydınlık oluyor. Tarihinize ilişkin bilginin bazıları öyle şok edicidir ki. Sözde insan varlıklarının diğerlerine nasıl böyle acı verebildiklerini anlamak güçtür. Zihin kontrolü kullanıldı ve hala insanlığı kontrol etmek için bugün dahi kullanılmaktadır. Üçüncü İmparatorlukta tamamen yapıldı. Yahudilerin ve Çingenelerin özel DNA’ları nedeniyle kullanıldığını öğrenmek sizi şok etti. Grilerle deneylerde zayıf kısımlar olarak kullanılmalarına ihtiyaçları vardı. Deneyler başarılı değildi. Güç sahibi olanlar yıllardır Grilerle çalıştılar. Siz, koyunlar, tamamen cehalet içinde tutuldunuz.

Bunun devam etmesine izin verilemez. Beklemede kalamayız ve insanlığın Dünya’dan silinmesine seyirci kalamayız. Alacağımız her şey, hepiniz içindir, “Hayır, artık sizin emirlerinize itaat etmiyorum. Sizin sözünüzle hemcinslerimi, insan varlıklarını öldürmeyeceğim,” deyin.

Dinler, korku, bölünme ve güvensizliğe neden olmak için insanlar tarafından yapıldılar. GILAD ATZMON genç yaşımda İsrail Ordusunda hizmete çağrıldığı zaman, size söylediği şeyin ne olduğunu hatırlayın. Filistinlileri öldürmesi beklendi. Size, “onların gözlerine bakıyorum. Onları öldüremem. O zaman onların topraklarımda olduğumuzu fark ettim.” Dedi. Orada konuşan dürüst bir adamdı. Bu örnekteki saf bir ruh iyi niyetle insan varlıklarının ruhlarına dokunmalıdır. İmrenilecek biri olarak, Gilad hepiniz için bir örnek olsun. Özel bir zihniyetle doğan biri olarak, onun başarısını alkışlıyorum. Onun gibi daha çok kişinin olmasını diliyorum.

Her ülkede iş başında olan Karanlık Güçler vardır. Bazıları ciddi bir şekilde diğerlerinden daha kötüdür. Konuştuğunuz şey ve fiilen olmakta olan şey zıt kutuplardadır. Emirlere itaat eden gerçek kuklalar olduklarında, iktidarda olmanın ardına sığınan politikacıların zırvalarını izleyin. Yalanların ne kadar uzun zamandır devam ettiğine inanmak zordur. Onlar, gerektiği zaman sizi olduğunuz yerde tutmak için dikkatli bir şekilde korunmuş, gerektiğinde ve pekiştirilmişlerdir. Aynı parazit elit bugün antik zamanlarda yaptıkları gibi çalışırlar.

Biliyorsun ki, sevgilim hiçbir şey şansla meydana gelmez. Yaşamınıza giren insanlar, şimdi resmi tamamlamaya başlamaktadırlar. Bazıları geçmiş yaşamlardan bağlantı kurmaktadırlar. Henüz yeni tanışmış olmanıza rağmen, onları tanımanızın nedeni budur. Bu bağlantılar tüm yaşamlarınız boyunca devam ederler.

Veronica, şimdi İrlanda’nın karanlıkta ve katı kontrol altında tutulmasının ve böylece Kabal’ın varlığını sürdürebilmesinin nedeni budur. Bugün bile, İrlanda’da gerçeğin ortaya çıkmasını umutsuzca önlemeye çalışanlar vardır. Bizden hiçbir şeyin saklanmayacağını anlamazlar. Aradıkları şeyi bulmamalarını sağlayacağız. Bankster’lerin yürüttükleri aldatmaca bile İrlanda’yı sırlarını ortaya çıkmasından alıkoymayacak. O zaman İrlandalı insanlar kim olduklarını öğrenecekler. Hiçbir şey bunun olmasını önleyemez. Böyle takdir edildi. İşte o zaman dünyanız bir olarak bir araya gelecek ve tüm insanlar özgürlüğün tadını çıkaracak. Barış yeniden tesis edilecek. Zihinlerinizi kontrol etmek için kullanılan her şey açığa çıkarılacak ve yok edilecek.

Kendinizi, hemcinslerinizi korumak için bir araya gelen Sevgi ve Barış ordusu olarak görün. Sevgilim, bu haftayı mükemmel yaptın. Sonuçlarından memnunuz. Zihinleri ve kalpleri gerçeğe açmaya hizmet edecek. Biliyorum, bazen gerçek o kadar acıdır ki, kabul etmek zordur; ancak gerçeği bilinceye kadar ilerleyemezsiniz.

Birlikte çok iyi çalıştınız. Enerji harikadır. Güzel bir şekilde harmanlanır ve çok ilham verici olacak. Tüm katılanlara samimi teşekkürler.

Amaca ulaşmaktayız, sevgilim. Toplanma anı amaca ulaşmak için her şeyi getirecek. Pek çok kişi bu yoldan sizi ayırmaya çalışacak; ancak hatırlayın, siz bu zamanda burada olmayı seçtiniz. Bu sizin misyonunuz. Gezegeninize, tüm insanlar için sevgiyi, ışığı ve barışı getirmek için gururla devam edin. Çocukların yaşadığı zulümlere bakarak, açıkça konuşma cesaretine sahip olanları alkışlayın. Çocuk istismarı insanlığa karşı işlenen korkunç bir suçtur ve sorumluları aşağılıktırlar. Hangi koşullar altında olursa olsun, asla görmezden gelinmemelidir.

Şeytana karşı iyinin “mücadelesini” izleyen ilginç zamanlarda yaşamaktasınız. Bir mücadele verecekler, ancak biz her zaman onların bir adım önünde olacağız. Başarısız olmayacağız!

Sevgilim, lütfen biraz dinlenmeye çalışın. Yapacak çok fazla şey var. The Real Truth-Gerçek Doğru’yu kurmak için size yardım edenlere minnet dolu teşekkürler.

Daima senin sevgili kocan kalacağım, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |