Home > > Montague Keen - August 19, 2012

Montague Keen - August 19, 2012

Zalimleriniz karşı karşıya kaldıkları sorunlara bir çözüm bulmada başarısız olmaktadırlar. Yavaş yavaş bir seçeneklerinin kalmadığı sonuca doğru gelmekteler. Hayal ettiğimiz şey, birgün gezegenin dışına kaçtıklarını anlamaya başlamanızdır. O zaman tüm karanlık teknoloji sökülüp atılabilir. Bunun yerini sizi heyecanlandıracak ve hayran olacağınız bir teknoloji alacaktır. Anlayışlı olun; onlar için ellerinin avuçlarında olan her şeyi bırakıp gitmek kolay değil.

Yapabildiğimiz kadar hızlı bir şekilde onlarla ilgileneceğiz. Aynı zamanda üçüncü boyutsal durumu bırakmayı reddedenlerle de ilgilenmek zorunda alacağız. Bu onlar üzerinde bir engel oluşturmuştur ve onu bırakmaktan korkarlar. Onlar diğer gezegenlerden dostlarınızla yeniden bütünleştiğiniz zaman, mümkün olduğu kadar arzu ettiğiniz her şeye sahip olacağınızı görmeyi reddederek, madde sahipliğine yapışmaktadırlar. Kendi düşünceleriyle sınırlanmalarına rağmen, gözaltında tutulacaklar.

Kitlesel bir şifa meydana gelecek ve tüm bedensel hastalıklar ortadan kalkacak. Bu nedenle bakılacağı için sağlık durumunuz hakkında endişe etmeyin. Çoğunuz bu Geçişi gerçekleştirmek için sıkı çalıştınız. Yakında emeğinizin meyvelerini alacaksınız.
Bu hafta bazı ilginç tartışmalarınız oldu. Bir kez insanları size karşı ayılttığımızı ispat etme. Siz asla herhangi birini aramaya gitmek zorunda değilsiniz. Tüm bilgi paylaşıldığı zaman, tüm kapılar açılacak ve her şey açığa çıkmış olacak. Nihai varış noktasına farklı yollar olsa da, aynı sonuca doğru çalışmaktasınız. Tüm yönetim sistemi tamamen değiştirilecek, böylece hiçbir aile ya da insan grubu kendilerini diğerlerinin üzerinde kural koymaya hakkı varmış gibi görmeyecek.

David Boyle’nin gelecek vizyonu, onunla yaptığınız görüşmede tartıştığınız gibi, iyi bir vizyondur ve kayda değerdir. O iktidar konusunu çok düşünmüştür. Kabal ortadan kaldırıldığı zaman gerekli adımları atmak için hazırlanmak zorunludur. 3 Boyutlu düşüncede sizi tuttukları için geçmiş yanlışların üzerinde durmayın. Yarınlarınızın gün ışığına adım atma zamanıdır. Gelecek şimdi sizin için önemli olması gereken şeydir. Geçmişi arkada bırakma zamanıdır. Daha uzun üçüncü boyutta olmanız, sizi daha uzun süre kabalın yerinde tutar.

Birçok defalar söylediğim gibi, “Irlanda herşeyin kilidini açan anahtardır”. Benim sevgili eşim Eylülde bir kez daha Mısırla İrlanda’yı bağlantılandırmak için İrlanda’ya gelecek (ayrıntılar web sayfasında). Antik Irlandalılardan gelen Aryan insanları kabal tarafından yazılan ve öğretilenlerden olmayan gerçek tarih versiyonunu İSPAT etmek için sadece kendi DNA’larına bakmalıdırlar. Öğrendiğiniz tarih sizi kim olduğunuz gerçeğini bilmekten alıkoymak için düşünülmüştür.

Birçok insan arasında karmaşa vardır, çünkü birçok kişi Kabal’ın Londra Olimpiyatlarını bombalayacağını tahmin etti: Rockefeller websitesinde belirtildi. Biz onların planlarının gerçekleşmesini önlemeyi başardık. Onlar asla vazgeçmezler! Fiili bir kan dökme kadar, katliam KORKUNUZA ihtiyaç duydukları için denemeye devam edecekler. Askerlerin KAN KURBANLARI oldukları tüm asker üniformalarında gösterilir: BU GERÇEĞE UYANMALARININ ZAMANI DEĞİL MİDİR! Kan dökme Kabalın varoluşu için önemlidir. Bu genç adamlar bu gerçeği anlayana kadar öldürme devam edecek. İstediğiniz bu mudur?

Durumların ilerlemesini desteleyebilen herkesin bunu yapmasını rica ediyorum. Geçiş için gerekli olan değişiklikleri gerçekleştirmek için çok sıkı çalışması gereken birkaç kişiye bunu bırakmayın. Bazen gerekli olan şey başkalarıyla konuşmak ya da bilgisayarlarla yardım etmektir. Bilgisayarlar Dünya’daki yaşamımın yıkımıydı!

Herhangi bir şekilde destek sağlayabilen herkes uygun bir şekilde ödüllendirilecek. Katkınıza ihtiyacımız var. Geçişte oynayacak bir rolü olanlarınız için, bir araya gelme ve herkes için bu geçişin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamak için çalışma zamanıdır. Bazılarınız diğer gezegenlerden olduğu kadar, Ruh dünyasından da bilgi sağlamaktadırlar, böylece siz ne zaman ne yapılması gerekiyorsa bilgilendirildiniz. Belirli şeylerin yerinde olması gerekiyor, bu nedenle desteğe ihtiyaç duyulur. Size her zaman içten duygularınızla gitmeniz öğretildi, ancak bu sizi yanlış yönlendirdi. Size “kalbinizle gitmenizi” söylüyorum. Birşeyler yapmak için nedeninizin sevgi olmasına izin verin. Sevgi ışığa rehberiniz olduğu zaman, doğru yolda olduğunuzu bilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sonraki birkaç ay çok ilginç ve heyecan verici olmaya devam etmektedir. Mücadeleniz hemen hemen bitmek üzeredir. Bunu gerçekleştirmek üzere olduğunuz her şey çok değerlidir. Öyle çılgıncasına ihtiyaç duyduğunuz bu değişimi gerçekleştirmek için her ülkede anıtsal bir çaba olmuştur. Hepinize minnettarız. Her biriniz bunda bir rol oynadınız. Diğer gezegenleri ziyaret edeceksiniz ve kendiniz için onların yaşamlarını nasıl yaşadıklarını göreceksiniz. Özgür olacaksınız. Artık olması gerektiği gibi yaşamı deneyimlemek için özgür olacaksınız.

Hepimiz birlikte Geçiş için doğru koşulları yaratmaktayız. Zorunlu değişiklikler sorunsuz bir şekilde geleceğin huzurlu olmasını sağlamaya devam etmektedir ve sadece bu sevgi ileriye doğru olan yolda rehberlik edecek. Farklı bilinçlilik düzeylerinde olsak bile, sevgi birlikte çalışmamıza imkan verir. Biz hala bu gerçek duyguyla birlikteyiz.

Sizin için uzun ve inişli çıkışlı bir yol olmuştur sevgilim, ancak hemen hemen oradayız. Bu nedenle geleceğe güvenle bakın.

Her zaman senin sevginle dolu olan Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |