Home > > Montague Keen - January 15, 2012

January 15, 2012

Benim sevgili Veronica’m, ölümümün 8. Yıldönümünde seni yalnız bırakmadım. Hatıralar hala senin için acı vericidir. Dünya düzleminden ayrıldığımı fark ettikçe hissettiğin şoku yeniden yaşıyorsun. Bana “Monty, lütfen beni bırakma, lütfen beni bırakma” diye yalvardın. Bunun benim kararım olmadığını anlıyorsun. Daha yüksek boyutlar gitmek zorunda olduğuma karar verdi, böylece, şimdi oynamak zorunda olduğunuz rol için, yaşamın bu yanından sizi hazırlayabilecektim. Birçoğu yaşamınızı ve itibarınızı tahrip etmek için elinden geleni yaptı ama benim kan bağım olan ailem tiksindirici bir şekilde davrandı -Arizona’dan gelen adamı unutmamalıyız ve yapmakta olduğu şeyin farkına varılmadan devam ettiğini düşünen İskoç bayanı da unutmamalıyız. Hiçbir şey yargıdan kaçamaz. Herkes eylemlerinin karşılığını alır. Benim ve sizin yapmakta olduğu şey geçmişin büyük düşünürleri tarafından tahmin edilmişti ve önceden düzenlenmişti. Şeytanın kullandığı her şeye rağmen, engellenmeyecek ve engellenemeyeceksiniz. Bana ya da eşime saygı göstermediniz.

Gerçek sevgi her şeyin üstesinden gelir. Ne yazık ki, sevgi kelimesi öyle ciddiye almadan kullanıldı ki, sevgi hakkında çok az anlayış vardır. Dünyanızda en belirsiz kelimedir. İnsanlar onun Hollywood versiyonunu kabul ederek zokayı yutmuşlardır.

Bu yılda, Dünya’nızda şimdiki anlayışınızın ötesinde olan değişiklikler yaşayacaksınız. Ancak, bunlar için hazırlanmalı ve bunun meydana gelmesinin kader olduğunu kabul etmelisiniz. Bu tümüyle geçişin parçasıdır. Bunu bilenler, kozmik değişiklikler meydana geldiği zaman telaşlanmayacaklar. Her zaman sonuçların en gerçek rüyalarınızı gölgede bırakacağını aklınızda tutun. Kontrol sistemleri, artı kim olduğunuzu –ışığın güçlü varlıkları- bilmekten ve tam bilinci geri kazanmaktan sizi alıkoymak için devreye soktukları her şey ortadan kaldırılmak zorundadır. Bu yüzden flourid ve henüz farkına varmadığınız pek çok şey su kaynaklarına ve diş macununuza konmaktadır. Tüm bunlar sizi köle konumunda tutmak içindir. Yapılmakta olan her şeyi size gösterebilmeyi isterim, ancak size yalnızca söyleyebilirim. Baharda daha fazlasını yapabileceğim. Beni tanıyanlar, çok kararlı bir insan olduğumu bilirler. Yaşamdaki tam potansiyelinizi yaşamanızı istiyorum. İletişim kurmak için daha düşük düzeylere gelmek zorundayım ve bu çok fazla enerji alır. Ancak buna değer.

Sonunda, insanlar propagandayı ve onun arkasındaki güdüleri sorgulamaktadırlar. Onlar buna artık daha fazla kanmayacaklar. Bu yalancılar şimdi savunmasız ve korunmasız görünmelerine rağmen, hala blöf yapmaya çalışıyorlar. Ancak eski formüllerin artık işe yaramadığını görmektedirler. Onlar gerçeği dile getirenlere saldırmaya devam ederler. İnsanlar her zaman onların da sizin gibi olduklarını varsaymışlardır. Öyle değil. Hiçbir şey gerçekten daha ileri değildir. Onlar kendi oyunlarının sona geldiğini fark ettikleri zaman, geldikleri yere toptan geri dönmek zorunda kalacaklar. Dünya’nızdan ebediyen kovulacaklar.

Bunun için uzun zaman beklemeyeceksiniz. Planlarımız halen yürürlüktedir. Daha az açıktır, ancak önemli değişiklikler şimdi meydana gelmektedir. Diğer gezegenlerden dostlarınız bunu size sık sık göstermişlerdir. Onlar hasat döngülerinde sizin için resimler yaratırlar ve askeri düzeyler onları önlemeye çalışsa da, dostlarınız bu şekilde sizi desteklemeye kararlıdırlar. Her hasat döngüsü insanlık için çok önemli bir mesaja sahiptir. Tüm değişiklikler bir gecede olsaydı iyi olurdu. Ancak, Kabal’ın sizi bu aşamaya getirmek için yaptığı kararlı planın yüzlerce yıl aldığını dikkate alın. Sizden sabırlı ve anlayışlı olmanızı rica ediyorum. 2012’de ve 2013’ün başında çok şey başaracağız. Dünya’nızı tam olarak yeni bir ışıkta göreceksiniz. Bu dönem boyunca birbirinize yardım edin ve destek olun. Halâ zihinleri kapalı olanlar yardımınıza ihtiyaç duyacaktır. O’nlar için, düşünme yeteneklerini tahrip eden inanç sistemlerini suçlayın. İnanç sistemlerinizi ve size öğretilen herşeyi reddetme zamanıdır. Kendi araştırmanızı yapın. Kendi yaşamlarınızın sorumluluğunu alın. Bunu, size empoze edilen tüm sınırlamaları kaldıran, geleceğinize doğru heyecan verici bir macera olarak görün.

Gerçek için çalışanların ve gerçeği aramaya çaba harcamak için hazırlananların tümüne teşekkür etmek isterim. Dünya Dışı Varlıklar Antik İrlanda Beyin Takımı’nı kuran Debby’ye teşekkür borçluyum. O, insanların bu ülke hakkında nasıl yalan söylendiğini görmelerine imkân vererek zihinleri açmaya yardım etti. İrlanda bir zamanlar gezegeninizdeki büyük rolünü fark edeceğiniz bir ülkedir. O’nların olan her şey geri alınacak. Adalet yerini bulacak. Benimle iletişim kurmak için hafta sonu evinizde kalanlarınıza da teşekkürler. Hepimiz için eğlenceli bir zamandı.

Veronica için meşgul dört gün oldu. O çok yorgun. Kalbini ve ruhunu işimize koydu ve şimdi dinlenmeye ihtiyacı var. İleriye bakın ve her bir değişim meydana geldikçe, her birinin amacınıza sizi yaklaştırdığı bilgisiyle neşelenin. Veronica ve çalışmamıza destek olan herkes, en derin şükranlarıma sahipsiniz.

Kendinize biraz zaman ayırmaya çalışın. Bunu yapmaya ihtiyacınız var. Senin sevginle dolu ayrılıyorum, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


Share |