Home > > Montague Keen - 14 Temmuz 2013

Montague Keen - 14 Temmuz 2013

Sevgili Veronica, son yazdığımızdan beri birçok şeyle uğraşmak zorunda kaldın. Bu senin için hem aydınlatıcı hem de güvenini tazeleme bakımından güzel bir deneyim oldu. Kabal'ın herkese karşı sert ve ani bir çıkış yapacağı konusunda seni uyardım çünkü onlar güce tutunmak adına herşeyi göze almış durumdalar. Bazı zamanlar başarılı olmuş gözükselerde, onlar bunu gerçekleştiremeyecekler. Geçen pazar akşamı yaşadıklarınız onların alçakça planlarının önlenebileceğinin bir kanıtı olmuştur.

---------------------------------------------------

7 Temmuz Pazar saat 21.00 civarı,
Ben,Skype üzerinden İrlanda'da T,A ve S ile konuşuyordum. Konular genel konulardı. Aniden bir ses konuşmanın arasına parazit yaparak karıştı. Bu, D'nin açıkça saldırıya uğradığını gösteriyordu. Ayrıca bende saldırıya uğradım. A ve S'ye belirli bir yere giderek bu saldırıya karşılık verilmesi söylendi. Onlar bunu ivedi bir şekilde yaptılar. Onlar olağanüstü bir deneyim yaşadılar. Tuatha de Danann ve İrlanda'nın kadim tanrıçaları onları karşılamak üzere oradaydılar. A'ya bana konsantre olması söylendi. S'ye D üzerine konsantre olması söylendi. Saldırıdaki niyet D'yi tespit ederek beni tamamıyla yok etmekti. T benimle konuşmaya devam etti. Ben göğüs ağrısı çekiyor ve onunla kontak kuramadığımdan dolayı D'nin durumu hakkında endişe ediyordum. Bu hepimiz için çok rahatsız edici bir durum oluşturdu. Teypteki uyaran ses, S aletin üstündeki kayıt düğmesine basınca bizim konuşmalarımızın arasına karışmıştı, yuvaya geri dönen kadim İrlandalılar ile yapılan bu deneyimin kayıtı bende durmaktdır. Bu yayılan güzel enerji, kızlar üzerinde çok etkili oldu. Bu, ışığın karanlığın planlarını önlemesine güzel bir örnek teşkil etmektedir.

Bu hafta ayrıca, sevdiğimiz bir kişi üzerinde yerleşmiş olankaranlığın üzerine sevgi'yi göndererek bu durumun nasıl değişebileceğini gösterdik. 2 veya daha fazla insan biraraya geldiğinde sevginin gücü daha netleşir. Neticeler çok güçlü ve görülebilir bir şekilde cereyan eder. Ne kadar güçlü olduğunuzu anlamanız için Monty bunu sizlerle paylaşmamı rica etti ve sevgi ve ışıkla birleşince neler yapılabileceğinin bir göstergesi oldu. Geçen gece, A'ya radyo alıcısını açmasını söyledim. A, S ve ben, Monty'e bu vasıtayla konuşmasını istedik. O bunu yaptı. Bize güzel haberler verdi. D uyanmaktadır. O iyi olacaktır. Bunu hepimizin duymaya ihtiyacı vardı.

---------------------------------------------------

Monty: Bir daha asla sevginin gücünden şüphe etmeyin. Bu, gücün göstergesi herkesi tüm kızgınlık ve korkularından arındırarak sevgi içersinde yaşamaları hususunda cesaretlendirmelidir. Karanlık, sevgiyi bilmez. Onlar bununla başa çıkamaz ve korku duyarlar. Sadece kendi hayatlarınıza değil ama dünyanızda dahil olmak üzere getireceğiniz değişimler sizleri hayran bırakacak ve keyiflendirecek. Bu kavramı anladığınızda sizi kimse durduramaz. İnsanlar uyanıp ve kendi doğal güçlerini farketmeye başlayınca ışık yayılmaktadır. Bazıları o kadar ezilmiştir ki, kendilerininde sevgi ve ışıktan bir varlık olduklarını kabul etmekte güçlük çekmektedirler. Ne ekerseniz onu biçersiniz, bunu hatırlayın. En kötünün olmasını beklerseniz kendinizi bu duruma karşı çekersiniz. Kendi kaderinizin kontrolü elinizdedir.

Hükümetleriniz sizleri daha fazla kontrol etmeye çalışıyor ve uyanmış olan sizlerden korku duymaktadır. Hain plan insanoğlu üzerindeki etkisini ve kontrolünü kaybetmeye başlamış gözükmektedir. Onlar başarılı olamayacaklarını bilmelerine rağmen hala bu duruma tutunmaya çalışıyorlar. Herhangi bir şiddet unsurunu kullanmaya gerek yoktur. Hatta sesinizi yükseltmeniz bile gerekmez. %99'luk kesiminiz barış, adaletli, sevginin hüküm süreceği bir dünyayı nasıl yaratacağınızı ve ileriye doğru adım atacağınızı biliyorsunuz. Bunu imgeleyin ve gerçekleştireceksiniz. Sevginin gücü ile biraraya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşanlara destek verin.Gelecek sizin elinizdedir. Biz yolun her bölümünde sizinle birlikte yürüyoruz. Biz bie düşünce kadar yakınız. Gücünüzü geri almanın zamanı gelmiştir. Dinlerin sizlerin yaşamını kontrol etmek için kullandığı KORKU yönteminden kendinizi arındırın. Korkunun yerine sevgiyi yerleştirin. Tüm bu zamanlarda sizleri bu methodu kullanarak kontrol altında tutmayı başardılar. Zincirlerinizi kırın ve hayatınızı sevgi ve ışığın bünyesi altında deneyimlemeye başlayın.

Yeni çağın başladığı bu zamanda herşey yerli yerine oturacak. Herkes için serbest enerji ve yiyecek üretimi için bilgilendirme mevcut olacak,sizi hastalandıran ve zihinlerinizi körelten yiyecekler ortadan kaldırılacak. Dünyanın her yanında tecrübelerini paylaşan iyi insanlar bulunmaktdır. Taşlar yerine oturmaktadır. Bir daha asla az bir kitlenin, ekseriyeti kontrol ettiği bir hal içersinde yaşamak zorunda kalmayacaksınız. Dünya gezegeninin enerjisi yeniden geri kazanılacak, her ülke bundan faydalanacak ve her varlığın değeri bilinecek ve saygı gösterilecek. Bu, çalışmanız ve bilmeniz gereken bir durumdur. Herbirinize bu açıdan ihtiyacımız vardır.

Siz, Dünya'da deneyim yaşayan bir ruha sahipsiniz. Bedeniniz sizin örtünüzdür ve bunu bertaraf edip, ilerleyerek hayatın sonsuz olduğunu bilmelisiniz. Birçoklarımız, bir çok kez geri dönerek bu gerçeği ispatladık. Biz bu durumu tam manasıyla tezahür ettiğimizde, şüphe duyanlar bu gerçeği kavramış olacaklar. Hayat devam ediyor ve bu bildiğiniz manadaki bir yaşam değildir.

Zihinlerinizi anlamsız ve boş bilgilerle doldurmayın zira tüm bunlar sizi karanlıkta bırakmak için planlanmıştır. Gülmek harika bir enerji salıverir ve hayatınızı güzelleştirir. Stresi azaltır ve ruhunuza iyi gelir. Öteki tarafa geçenler için ağıtlar yakmayın, onlar bu dünyadaki yargılama ve sıkıntılardan refaha kavuşan şanslı varlıklardır. Bunun yerine temasa geçin. Sizler yolunuzda yürürken, onlar sizi seyrediyor ve rehberlik etmeye çalışıyor. Etrafınızda sizi çepeçevre saran bir ruhsal alem olduğundan yalnız olmanıza gerek yoktur. Özlemini duyduğunuz gülüş,sevgi ve sıcacık kucaklaşmadır ama tüm bunlarla zihinsel olarak bağlantıya geçebilirsiniz. Zihinlerinizin tam potansiyeline ulaşmayı öğreneceksiniz. Sizler sadece %10'luk bir kısmı kullanıyorsunuz, geri kalanı karanlıktan olanlar tarafından bloke edilmiş durumdadır. Fakat tam kapasitesine geri dönmektedir. Bir gün, geri dönüp baktığınızda bu karanlık periyotta nasıl yaşamayı başardığınızı anlayacaksınız. Siz sadece hayatta kalmayacak aynı zamanda onu değiştireceksiniz. Karanlığın tüm kordonlarını keseceksiniz ve onlar ışıkta tüm güçlerini kaybedecekler. Açığa çıkartılma ve yenilgiyi tadarken, onlara merhamet edin. Onların seviyesine kendinizi düşürmeyin. Öfke ve intikam duygularını göstermeyin çünkü siz onun üstündesiniz. Öfke ve intikam sadece onu gösterenlere zarar verir. Onlar ruhunuzu tahrip eder. Bu, karanlığın sizin üzerinizdeki zaferini ilan etmesi anlamına gelmektedir. Onların oyununu oynamayın, zira bu onların tam olarak istedikleri bir durumdur. Onların seviyesine inmeyin.

Yaşamak için herşeye sahipsiniz. Belirli bir misyonu olanlarınız ileriye doğru adım atıp, harekete geçmek için hazır olmak durumundadır. Doğru insanlar, doğru zamanda ve doğru yerde olacaklar. Bunu, sana söz veriyorum sevgilim. Sadece herşeyi yerli yerine koymak için bize izin verin. Hepiniz aynı hedef için biraraya geldiğinizde, başarı kaçınılmazdır. Niyetin gücü kesinlikle çok etkilidir. Daha ne bekliyorsunuz? Hepiniz aktif olmalı ve karanlığın yerine ışığın yeniden ortaya çıkarılmasında üstünüze düşen görevi yapmak için davet edildiniz.

Sevgili Veronica, etrafında bu hayatta ve yaşam ötesinde arkadaşların bulunmaktadır. Dost gezegenler de senin başarılı olmanı istiyor ve başaracaksın! İhtiyacın olan kişiler hep yanında olacak. Biz, onları hazırlıyoruz ama aceleye getirilmemelidir. Endişe, üzüntü ve büyük karışıklıklara sebep olan engeller artık ortadan kalkmıştır. O, kime güvenmesi gerektiğini öğrenecek ve uzaklaşması gerekenide bilecek. Bu zor bir yoldur. Her zaman onun yanında ol, o karanlığın ellerinde çok fazla acı çekmiştir.

Herkes iyi olacak. Yaşamın her iki tarafından olan ekibin hazırdır ve sevgi ve ışığa doğru ilerlemek için can atmaktadır.

Sonsuza dek, seni takdir eden, Monty.

Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Mahmut KılıçlıoğluShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?