Home > > Montague Keen - February 12, 2012

February 12, 2012

Veronica, sevgilim, şu an uyananların ve dünyanızda meydana gelen şeylerin farkında olanların bir araya gelmeleri ve dünyanızı kurtarmak için gerekli olan şeyleri yapmaları gerektiği zamandır. Tamamlayacak misyonları olanlara ileri adım atma zamanlarının geldiğini gösterecek işaretler verilecektir. Bu, kabalın her şeyden çok koruduğu kan tutkularını –ki kesinlikle kendi kanları değil- tatmin etmek üzere talep ettikleri katliamdan kendi insanlarınızı kurtarmanız için bir fırsattır. Kabal’ın dünyanızı tam kontrolü ve tatmini için yalnızca önemsiz ölümlüler olarak görülen sizlerin kanlarının dökülmesi yeterlidir.

Onlar çok daha fazla savaş talep ettikleri için her gün daha fazla çılgına dönerler. Aptalca, dünyanızı ve onun içinde yaşayanları kontrol etmenin başka yollarını aramanın kendilerine zaman kazandıracağına inanırlar. Onlar tek başına altının istedikleri şeyleri satın alamayacağını öğrenmek zorundadırlar. Politikacıları satın almak ve kontrol etmek için kullandıkları şantaj da artık başarısız olmaya başlamaktadır. Kitleleri kontrol etmek için korkuyu ve zihin kontrolünü de kullanırlar; ki bu da başarısız olmaya başlamaktadır. Bu durum kendilerini ve gerçek niyetlerini de ortaya çıkarmaktadır. Onlar tam kontrol ve ihtiraslarını tatmin için kendi insanlarını kitlesel olarak yok etmeye hazırlanmaktadırlar.

Şeytan onların içindeki güçtür. Bugün oldukları yeri onlara O verdi. Onlar herhangi gibi görünebilmelerine rağmen kesinlikle öyle değiller. Birçok kılıflarda gelirler. Hoş sözlerine ve yanlış vaatlerine kanmayın: arkasında, onlar tümüyle aynı ve güvenilmezdirler. Asla kabına bakarak bir kitabı yargılamayın. Dikkatli bir şekilde gerçekte ne önerilmekte olduğunu inceleyin. Dostlarınızı, dünyadaşlarınızı nasıl etkileyeceğini sorun. Kan akıtma (kurban etmek için) arzularını tatmin eden ölüme giden askerler olmaya son verin. Onların bu zaman planını değiştirmelerine izin verilmeyecek: Onların zamanı doldu. Teknolojileri onları koruyamayacak. Onlar asla bu teknolojiyi önemsiz ölümlüler olarak gördükleriyle paylaşmadılar. Gerçekte, tamamen kasıtlı olarak yaşamlarınızı daha da güçleştirirler.

Onlar sizin acılarınızın ve ızdıraplarınızın ürettiği enerjide var olurlar. Yakında, size söz veriyorum, tüm bunlar sona erecek. İnsanlar tekrar gülecek, neredeyse son 2000 yılın stresi, gerilimi ve KORKUSU sona erecek. Onların dünyanızı ele geçirme planları o zaman şekillendi. Bunun içindir ki, tarihiniz tümüyle değiştirildi ve kendi gezegeninize hapsedilmiş, Dünya’nızı çevreleyen diğer gezegenlerle bağlantısı olmayan köleler oldunuz. Kim ve ne olduğunuz hakkında sizi uyarabilen her şeyi saklamak ve gizli tutmak için her çareye başvurdular. Onlar cehennem düşüncesini ve kontrol etmeye hizmet etmiş olan cezalandırmayı yaratan insanlardır. Keşke korku saçan enerjiyi ve zalimlerinizin onu size nasıl gönderdiğini anlasanız. Bu onların oksijenidir. O halde korkudan korunmalısınız. SEVGİ sizin dünyanıza geri dönecek ve insanlar barış içinde yaşayacaklar.

Biz şanslıydık, sevgilim. Gerçek sevgiyi yaşadık. İnsanın yaşamında ne kadar fark yarattığını biliyoruz. Sevgi ruha bir pencere açar. Yaşamlarımızın damarları boyunca sıcaklığını yayar. Sevgi iyileştirir, o talep etmeyendir. Bu sözleri size bizim düğünümüz için yazdığım bir şiirden yazıyorum. Bizim sevgimiz çalışmamıza devam etmemize imkân verdi. Sevgililer Günü’nü nasıl kutladığımızı hatırla. Yaşamaya çabalamanın korkunç baskısı gittiği zaman, her gün bir kez daha Sevgililer Günü olurdu.

Dünya’nızı bizim gördüğümüz gibi görebilseniz. Havanız bile kontrol edilir. Hastalıklar sizi baskı altında tutmak için yaratılır. İlaçlar daha fazla acı ızdırap ve strese neden olmak için üretilir. Tüm bunlar dünyanızın %1’lik nüfusu için yapılır. Bunun meydana gelmesine nasıl izin verebildiniz? İnsanlığın %99’u, orada olma hakkına sahip olmayan %1’in açgözlülüğü nedeniyle acı çekmektedir. Bir kez korkuyu kaldırdığınızda, onlar mağlubiyete uğrarlar. Onların karşı karşıya kalacakları insanların yargılaması olacaktır.

Biz ruhsal olarak, Dünya’daki yaşamlarınızı sürdürmek için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olmanızı sağlayacağız. Merkezlerimiz sizi endişelendirebilecek herhangi bir probleme ilişkin destek ve öğüt vermek için orada olacaktır. Veronica ve ben, Kabal ortadan kaldırıldığı zaman neyin uygun olabileceğini düşündük ve planladık. Bu yılın olaylı bir yıl olacağını birçok defa ifade ettim. O Kabal’ın kontrolünü ebediyen ortadan kaldıracak değişiklikleri yapmak için fırsatlar sunar. Bunun Dünya’ya mirasınız olmasına izin verin.

Razı olunması ve kabul edilmesi beklenen yolsuzluklar hakkında konuşmakta olan cesur insanların tümüne teşekkür ederiz. Şeytan, yalnızca iyi insanlar onu açığa çıkaracak bir şey yapmadıkları zaman başarılı olur. Gerçeğin ortaya çıkması arzusu yayılmaktadır. İnsanlar ona yanıt vermekte ve açığa çıkarmaktadırlar. Yine, yanlış illüzyonlar ve umutlar yaratmak için dikkatlice ortaya atılan yanlış bilgilerden sakınmanızı söylüyorum. Bu bakmanız gereken şeylerden zihinlerinizi uzaklaştırmaya hizmet eder. Kabal bir alışkanlıklar yaratığıdır. Onlar aynı eski ve güvenilir formüllerini kullanmaya devam ederler.

Yeni Bir Şafağa giriyorsunuz. Heyecan verici mücadeleler kendilerini sunuyorlar. Sizden kolayca yapamayacağınız hiçbir şey istenmeyecek. %99 bir araya geldiği zaman, enerji çok harika olacak. Din ve ırk ile yaratılan tüm engeller ebediyen ortadan kaldırılacak. Bu, gerçekleştirmeye çalıştığımız şeydir. Birlikte yenilmez oluruz. Bu bizim fırsat penceremizdir. Suçlu/kusurlu hissetmeyin. Dört gözle bekleyeceğiniz pek çok şey var.

Sevgilim, geçmişte, bugün ve gelecekte, sen benim tek gerçek aşkımsın. Senin aşkınla dolu kalacağım, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost


Share |