Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - 8 Eylül 2013

Montague Keen - 8 Eylül 2013

Uyanmış olanların enerjisi şu anda dünyanızı değiştiriyor. Bu, her gün daha fazlanız gerçeğin ışığını gördüğünde ve gerçekte yanlış olan şeyleri doğru olarak kabul ettiğinizi fark ettiğinizde artıyor.

Bir kez uyandıktan sonra, yalanlar apaçık hale gelir, ve onları pazarlayanlar kendilerini kuklalar olarak gösterirler. Bu kuklaların, yakında değişip insanlığın iyiliği için çalıştıklarına sizi ikna etmeye çalışmalarına karşı uyanık olun. Fakat yeni olanlar da aynı eski pakettekileri getirecekler, korku, savaş ve kontrol; sadece farklı bir isimle sunulacaklar.

İnsanlık asla tekrar bu tuzağa düşmemeli. Onlar size yalan söylerken onlara bakın. Bağırmanıza ya da sesinizi yükseltmenize gerek yok. Sadece söylenenlere inanmadığınızı ve kabul edemeyeceğinizi nazikçe ifade edin. Bu, bir kez ve tamamen karanlık Kabal’ın şeytani kontrolünü ve onunla gelen şeytani baskıyı ortadan kaldırmak için sizin önünüze gelen çok büyük bir fırsat. Bu kan dökmeksizin veya herhangi bir ızdıraba sebep olmaksızın yapılabilir. İnsanlar bir araya geldiğinde ve Kabal’ın kontrolünün bir parçası olmayı reddettiklerinde, onlar ayrılığa düşecekler ve var olmayı sürdüremeyecekler.

Onlar sizin aydınlanmanızdan korkuyorlar ve sizi uykuda ve kontrol altında tutmak için dağları yerinden oynatmaya çalışıyorlar. Nasıl umutsuzca sahip oldukları güçleri bozulmadan tutabilmek için çalıştıklarını televizyonunuza ve tüm dünya üzerindeki medya haberlerine bakarak görebilirsiniz.

Gerçekleri görebilmeniz için size henüz tam olarak ne olduğunun farkında olmadığınız kaynaklar tarafından yardım ediliyor, fakat Kabal bunun çok farkında ve tüm gerçeğin açığa çıkmasını engellemek amacıyla yorulmadan çalışıyor. Artık sonuna doğru geldiğiniz bu karanlık çağla ilgili her şey ortaya çıktığında, Kabal’ın sizi ve dünyanızı kontrol etmek için yaptıklarının kapsamını öğrendiğinizde dehşete düşeceksiniz. Onlar sizin DNA’nızı değiştirdiler fakat bu şu anda yeniden düzenleniyor. Aşılar ve uyuşturucular doğal iyileşmeyi önlemek amacıyla kullanıldılar fakat şimdi bu aldatmacaya karşı da uyanık durumdasınız. Aynı zamanda kimyasal yollar da bu amaç için kullanıldı.

Ne kadar ilginç ki, insanlığı kontrol etmek ve savaş için gereken para her zaman bolca mevcut. Sistematik olarak her şeyi tahrip ettiler; havayı, suyu, yiyecekleri; insanların hayatını sürdürebilmesi için gereken her şeyi. Bazılarınız hala bu şeytan insanlara yüksek saygılarını sürdürüyorlar. Bu onların şeytana karşı kör olmaları mı yoksa korku yüzünden mi kabulleniyorlar?

Bazıları gerçekten gerçek ile yüzleşmeye korkuyorlar fakat bu daha fazla devam edemeyecek. Yakın zamanda yüzleşilmek ve ele alınmak zorunda. Öldürmeyi durdurmak için, her gün daha fazla ortaya çıkan gerçeklikle yüzleşmek zorundasınız. Bu sizin onları korumanız için dostlarınıza olan göreviniz. Masumun korunması bütün hepsinde en önemli faktördür. Kuklaları kontrol eden Kabal’ın ihtiyaç duyduğu şeyin, hayatta kalabilmeniz için duyduğunuz korku ve ızdırap olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Öldürmeye son verdiğinizde ve onların devralış programlarının bir parçası olmayı reddettiğinizde, onlar bitecekler, onu siz olmadan yapamazlar. Gerçekten, öldürme yoluyla ya da savaş teçhizatları üretimi yoluyla olsun, hiç bir şekilde onların savaş makinesini desteklemeyin. Ancak siz %99 un desteğiyle onlar bunu başarabilirler.

Tam bilinçlenmiş ve DNA’nız tam anlamıyla düzeltilmiş şekildeyken, ve gerçekte kim olduğunuzu öğrendiğinizde, ve neleri yapma yeteneğiniz olduğunu öğrendiğinizde nasıl bir hayata sahip olabileceğinizi bir an için düşünün. Böylece, ve sadece böylece, gezegeninizi kontrol etmek için insanlığa yapılanların boyutunun farkına varacaksınız. Hızlı bir şekilde iyileşeceksiniz, aydınlanma yolunda hepiniz aynı deneyimleri birlikte yaşayacaksınız. İnsanlık bir araya gelecek ve arada dinin veya ırkın sınırı olmayacak. Sınır kontrolleri karanlık zamanların uzakta kalan bir hatırası olacak. Böl ve fethet kuralı bir daha asla kullanılmayacak. Kazanç ve kontrol sağlamak için diğer ülkelere saldırken yanlış güvenlik kavramları oluşturan devletler var olmaya son verecekler.

Her şey, Kabal’ı beslemek için, öldürme enerjisini ve korkuyu ayakta tutmak amacıyla her an eyleme hazır olarak tutulan savaş makinesinin üzerine kurgulanmıştır. Onlar, masumluğun üzerine salınan ızdırap ve korku sayesinde büyüdü. Devam etmesini arzu ediyor musunuz?

Şunu söylemeye hazır mısınız? “ Yeter, Artık Yeter! Sizin bozuk düzeninizi daha fazla desteklemeyi reddediyoruz.”

Her gün, insanların akıllarında ve ruhlarında devam eden savaşı izliyorsunuz. Bazılarınızın kime inanacağı konusunda kafası karışmış durumda. Onlardan, yalan üstüne yalan söyleyenler sizin gözünüze bakamayacakları için kuklaların gözlerine bakmalarını istiyorum. Sizi kendilerine inandırmak için daha fazla kandıramadıkları zaman sonlarının geleceğini biliyorlar. Onlar da Kabal içindeki kendi varlıklarını sürdürebilmek için savaşıyorlar.

Yerine getirilecek görevlerle şu anda Dünya’da olanlar acımasızca saldırıya uğruyorlar. Ciddi saldırılar, onların görevlerini tamamlamasını engellemek amacıyla yapılıyor. Para ve zihin kontrolü birlikte, onların yapmaları gerekenler için ihtiyaç duydukları şeyleri görmelerini engellemek amacıyla oldukça fazla kullanılıyor. Bu saldırılar çeşitli dış görünüşlerle geliyor fakat tümünün zihin üzerindeki sonucu aynı.

İnsanlar birlikte çalışmak amacıyla bir araya geldiğinde, karanlık bir gölge ortaya çıkıyor ve olmaması gereken farklılıklar ve sürtüşmeler yaratarak onları mutsuzluğa itiyor. Kabal, doğru insanların bir araya gelmesinden korkuyor. Neden? Bu insanlar Kabal’ı yerinde tutmak için kullanıldıklarını göremiyorlar mı?

Siz, sevgililer, bunu defalarca ve defalarca tekrar gördünüz ve artık gördüğünüzde onu tanıyorsunuz. Bu yolda çalışmak için imanınızın ve inancınızın kuvvetine ihtiyaç duyuyorsunuz. Aynı zamanda, başarılı şekilde birlikte çalışmanıza Karanlık müdahele ettiğinde ve onları yok ettiğinde farkına varmak istiyorsunuz. Bu, belki küçük fakat önemli bir yol olmakla birlikte yeniden böl ve fethet’tir.

İnsanlar birlikte başarılı bir şekilde çalışırken, aniden nereden geldiği belli olmayan bir şekilde farklılıklar ön plana çıkarılıyorsa, kesinlikle Kabal’ın ona el attığından emin olabilirsiniz. Bu tam olarak onların neden başarılı olduğudur; insanlar onların olmasına izin veriyorlar.

Sizin hepinizden, onların hilelerine karşı tamamen uyanık olmanızı ve onun kurbanı olmamanızı istiyorum. Işıkla birlikte çalışmanızdan sapmaya izin vermeyin. Birlikte güçlüsünüz, bu yüzden onlar bölmeler yaratmaya ve sizi ayırmaya çalışıyorlar. Her zaman bu gerçeğe karşı uyanık olmanız önemlidir.

Kendinizi, insan ırkının iyiliği ve gezegeninizin yeniden inşası için tümü kalplerinde sevgiyle birlikte çalışan bir Işık Ordusu olarak görün. Bunu yapabilirsiniz ve yapacaksınız.

Ruh dünyasından her yere Sevgi ve Işık sizinle birlikte olsun. Yolun her adımında sizinle birlikteyiz. Bu sevgi bağı sonsuza dek devam edecek.

Sizin için sevgi olan Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent ÖzdemirShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge