Home > > Montague Keen - 4 Ağustos 2013

Montague Keen - 4 Ağustos 2013

Çok farklı seviyelerde azgın bir savaş devam ediyor. Sizin görme alanınızın hemen dışında size görünmeyen kuvvetler var ve bunlar yeryüzünde deneyimlediğiniz çok fazla karışıklık yaratıyorlar. Gerçekleştirilmeye çalışılan planlara karşı direnmeli ve ortaya çıkarmaya çalışmalısınız. Neler olduğunu anlayanların sahip oldukları bilgiyi paylaşmaları görevleridir ki çoğunluk uyanabilsin ve böylece tüm olasılıklara karşı hazırlıklı olabilsinler. Biz ruhsal varlıklar olarak sizi uyaracağız. Biz neler olduğunu izliyoruz ve planlanan şeyler hakkında sizin ilginizi çekmenin yollarını buluyoruz.

Kontrolün karanlık çağı sona yaklaşıyor ve ışık tüm yozlaşmayı aydınlatacak. Karanlık olanların daha uzun işlev gösteremeyeceği bir kez ortaya çıkartıldı. Her gün, gerçek olarak kabul etmeye zorlandıklarınızla ilgili gerçekleri öğreniyorsunuz. Bu sizin ileri doğru yolu açıkça görmenizi sağlayacak. Bu çok sancılı bir deneyim fakat olması gerektiği gibi, böylece tüm yozlaşmış şeyler kaldırılabilecek. Yozlaşmış düzenin hiçbir şeyi kabul edilmemeli. Onların tümü gitmek zorunda. Böylece açılan yeni temiz sayfada her şeye yeniden başlayacaksınız, böylece insanlık parazitler olmadan yeniden başlayacak. Hiç bir şey insanlıktan gizli olmayacak. İnsanlığın yararına olan bilimsel ilerlemelere el koyarak kontrol altında tutmaya çalışan hiçbir organizasyona izin verilmeyecek. Doğaya bir geri dönüş olacak. İnsan hayatta kaldı ve büyüdü çünkü o ihtiyacı olan her şeyi doğanın ona sağlayacağını anladı. Kaçınızın hastalıklar için doğal tedavi yollarını yeniden keşfettiklerini gözlemek bizim için oldukça heyecan verici – hastalıklar doğaya müdahale etmenin bir sonucudur. İnsan vücudu doğayla böyle mücadeleyle başa çıkmak için uygun dizayn edilmemiştir. Doğada tüm ihtiyaçlarınızın cevabı vardır ve neyse ki bu gerçeğe uyanıyorsunuz ve dikkate değer sonuçlar elde ediyorsunuz. Doğanın sağladığı faydaları araştıran ve yeniden değerlendiren tüm bu iyi insanlara minnettarız. Sizin işiniz büyük öneme sahip ve zamanı geldiğinde tümüyle kabul edilecek. Bulgularınızın kanıtı üzerine insan kardeşlerinizi eğitmek için tamamen hazır olmanız çok önemli.

Çoğu insan savaş makinalarının nasıl çalıştığını açıkça görebiliyorlar. Onlar şimdi, geçmişte çok iyi çalışan propaganda ile esir alınmayı reddediyorlar. Kabal şimdi savaşı kışkırtmak için umutsuzca yeni bahaneler arıyor. Onlar izleniyorlar ve insanlığı onların pençesinden kurtaracak olanlar tarafından faaliyetlerinden sorumlu tutulacaklar. İnsan ırkı bunu sağlamak için saf ışığın yaratımları olarak dünyada yaşamaya devam edecek.

Hiçbir şeyi yüzeysel olarak kabul etmeyin. Gerçeklerinizi kontrol edin ve neyi gerçek olarak kabul edeceğinize iyice düşündükten sonra karar verin. Kabal tarafından uydurulmuş olan “haberlere” itibar etmeyin ve her şeyi olduğu gibi görün. Tüm olanları gördüğünüzde kesin gerçeği tanıyacaksınız, böylece onu kendi kendinize değerlendirebileceksiniz. Çoğu şey gölgelenmiş durumda ve neyi gerçek olarak kabul edeceğiniz konusunda ihtiyatlı olmalısınız. Her şey, sizi kontrol altında tutabilmek için Kabal tarafından dizayn edilmiştir: Onlara sadık ve hizmetkar olmanız için. Onların tüm anladıkları ve kontrol ettikleri para bu amaçla vardır. Onlar her şeyle hile yaparak oynarlar bu sayede finansal olarak tamamen onların kontrolünde olursunuz. Tüm bankacılık sistemi özellikle bu amaç için oluşturulmuştur. Onlar ülkelerde Kabal tarafından işletilirler. Para sayesinde onlar yiyecek endüstrisinin, suyun, enerjinin yönetimini devraldılar. Onlar soluduğunuz havayı kirlettiler. Onlar planlarının sağlam olduğuna inandılar ve asla hiçbir zaman için düşünmediler ki insanlar uyanacaklar ve onlara neler yaptıklarının farkına varacakları bir zaman gelecek. Şimdi insanlar söylüyorlar ki; “Hayır, kendi adıma değil, sizin yozlaşmış planlarınızın bir parçası olmayı reddediyorum”.

Her şeyin üzerinin açıldığının bir kanıtı olarak, dün bir şeye dikkatiniz çekildi. KAZAKİSTAN’DA ÇOK BÜYÜK BİR PENTAGRAM (beş köşeli yıldız, Google Earth’de görebilirsiniz) dikkatinize sunuldu. Yakın incelemede, ŞEYTANIN MÜHRÜ 81694BC, LUCIFER ve ADEM’i görebilirsiniz. Hatta daha yakın dikkatli bir incelemede LISAKOVSK “İNSAN ETİ BARBEKÜSÜNÜ” DUYURDU’yu görebilirsiniz.

SİZ İNSANLAR BU KONUDA NE HİSSEDİYORSUNUZ? Oradaki her şey, sade bakıştan gizlenmişti. Şimdiki farklılık ise, siz tüm zamandır orada var olan bu şeye sonuna kadar açılmış gözlerle bakıyorsunuz. Siz sadece gösterilmek istenileni gören gözlerle bakıyordunuz. Perde kaldırıldı, ve şimdi açıkça görebilirsiniz ve gördükleriniz karşısında derinden sarsıldınız.

Kendi kendinize “Tüm zamanlar boyunca olanlara nasıl bu kadar kör kaldığınızı” sorun. Gerçek ise onu görmeye körleştirildiğinizdi, fakat şimdi ona karşı körleştirilmiş değilsiniz. Şimdi yüzleşmek zorundasınız, tamamen, ve onunla nasıl başa çıkacağınıza karar verin. Sorumluluk sizindir. Her biriniz bu zamanda bunu yapmak için bir seçeneğe sahip. KARANLIK’la gidecek misiniz yoksa IŞIĞI mı seçeceksiniz? Beklemek için vakit olmayabilir. O büyük bir karar. Karanlık veya Işık, bu vermek zorunda olduğunuz en büyük karar olacak, yani doğru karar vermeniz çok önemli.

Karanlık olanlar savaşı kaybediyorlar. Bu apaçık, hatta en şüphecinize bile. İlk başa çıkmanız gereken şey ruhunuzda verdiğiniz bireysel savaş. Hatırlayın, uzun koşularda en kolay çıkış daima en zor olanıdır.

Öze dönme vakti. Karar zamanı size bağlı. Sizi karanlıkta tutmak için akla uygun her türlü kandırmaca önünüze konulduğunda uyanık olun. Kabal’ın içindeki bu kişiler bu teknikte uzmanlardır. Bu, ilk seferinde kontrolü sağladıkları yoldur. İnsanlar ikinci kez onların yalanlarına kapılacak kadar aptal olacaklar mı?
Kalbinizde sevgi olduğu zaman, ışığı görürsünüz ve onu takip edersiniz.

Zorlu kararlar alınıyor. Sadece gerçek sözlerin kalmasını sağlamak için bunlar gereklidir. Biz sizinleyiz, yolun her adımında, bu zorlu yolda desteğimizi sağlamak için.

Daima, sizin için sevgi dolu olan, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent ÖzdemirShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?