Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 27, 2012

SaLuSa, January 27, 2012

Sizin deyiminizle; eğer kulağınızı açarsanız, olayların ışığın büyük zaferi ile sonuçlanmak üzere geliştiğini anlayabilirsiniz. Her şey öylesine hızlanarak bu yönde gelişiyor ki durdurmak mümkün olamayacak, o yüzden bunun olumlu işaretlerini de kolayca görebileceksiniz. Şu anda gelişmelerin çok küçük bir bölümünden haberiniz oluyor, karanlık güçlere kalsa sizin hiç haberiniz olmazdı. Neyse ki kendini tehlikeye atmak pahasına ön plana süren cesur ruhlar var ve sizi İlluminati’nin gizli aktivitelerinden haberdar etmeye hazırlar. Hatta şu anda insanları çok velveleye vermeden gerçeğin ortaya çıkması için çalışıyorlar. Bu da; şartların olgunlaşmasına yardımcı olacak ki; ileride medyada konu ile ilgili haberler geniş yer bulduğunda büyük bir şok yaşanmasın çünkü aksi halde kesin böyle olurdu. Örneğin 11 Eylül saldırısı ile ilgili gerçeklerin nasıl yavaş yavaş ortaya çıkarıldığına bakın, artık bu haberleri duymayan neredeyse kalmadı. Gerçekler; artık enine boyuna ortaya dökülmeye hazır ve sorgulanması da mümkün değil çünkü bu konuda profesyonel olarak kanıt sunan yüzlerce uzman var.

Sevgililer; dayanın, her şeyin açığa çıkması için birçok ön hazırlık yapılmakta. Yalanlar ve yarı gerçekler; hepsi ortaya dökülecek ve sorumluları, her ne kadar kaçmak için hazırlık yapıyor olsalar da kaçacak yer bulamayacaklar. Teknolojimiz bu kadar ileri iken yerlerini bulamayacağımız zannetmeleri boşa bir çaba olmaktan öteye gidemeyecek. Bizim için önemli olan onların yazgıları değil, o zaten belli. Bizim için en önemli olan sizinle özgürce iletişim kurabilmek için size varlığımızı duyurmak. Topluca dünyaya ineceğimiz gün de gelecek; o kadar çabuk olmasını beklemeyin ama emin olun olacak. Biz, olayları ışık işçilerinin faydasına olacak şekilde hızlandıracak bir bakış açısı ile her olasılığa karşı tetikte beklemekteyiz.

Her ne kadar gelişmeler bariz olmasa da sizin işlerinizle ilgilenen çok fazla kişi var. Biz, yine de müttefiklerimizi, karanlık güçlerin liderlerini ortadan kaldıracak son hamleler için hazırlıklarını hızlandırmaları yolunda zorluyoruz. Şüphesiz, netice için asıl gerekli olanın, bizimle çalışmak için yeterli farkındalığa sahip sizler olduğunuzu anlarsınız. Birdenbire ortaya çıkıp “dünyayı devir almamamız” mümkün değil, bu sizin kendi geleceğinizi biçimlendirme sorumluluğunuza saldırı olarak karşılanırdı ama bazılarınız bunu anlayamıyor. Sevgililer, doğru zaman geldiğinde; bu yılın son aylarında bizim de önemli bir rolümüz olacak ama o zamana kadar genelde arka planda sizinle, başarıyı elde etmek için çalışacağız. Bize; bazı konularda ve Orta Doğu’nun geleceği ile ilgili meselelerde daha çok katkımız olması için bazı öncelikler verildi. Bayağı bir zamandır; barışı sağlamak ve başka bir savaşı engellemek için yapılması gereken her şeyi yapmak üzere bu yetki bize verildi.

Dünya barışı geliyor ve olmak üzere olan hükümet değişiklikleri dünya çapında barışcıl ve kalıcı değişiklikler olmasını sağlayacak. Eski düzenin enerjileri çok daha olumlu kanallara doğru çekilecek ya da yok edilecek ve silahlı birlikler de barışı sağlamaya yönlendirilecek. Sadece ve sadece savunma amaçlı kullanılanlar hariç tüm silah türleri imha edilecek. Bu, sizin bizlerle, barış ve sevgiye dayalı öğretilerimizle hizalanmanızı sağlayacak. Tüm nükleer aygıtlar silahsızlandırıldığında bizimde keyfimiz büyük oranda artacak. Sizin karanlık güçleriniz bu silahları uzaya, sizin uydunuz Ay’a götürmeye yeltendiler ama biz onlara buna izin verilmeyeceğini bildirdik. Bu emri görmezden gelip yine de de bir Uzay Silahlandırma Programı kurmayı denediler ama engellendiler.

Sizin insanlarınızın öğrendiği üzere, uzaya öyle uçuverip diğer yaşam formlarına müdahale edemezsiniz. Eskiden, evrende böyle bir özgürlük vardı ve bu sizin tarihinizdeki boşlukları bayağı bir doldurur ama savaşçı, isyankar grupların aşama aşama ortadan kaldırılması ile gerçek bir barış sağlanmış durumda. Değişim tamamlanıp siz yükselene kadar birbiri ile savaş yapmaya devam eden ırklar sadece sizler kaldınız. Güya kazananlar dahil kimseye bir faydası olmayan savaşın, ne kadar aptalca bir şey olduğu ruhlar tarafından ancak bir çok yaşam deneyimlerinden sonra anlaşılmaktadır. Alakanız olan diğer her şey gibi, yaşamlarınızın arasındaki zamanlarda, davranışlarınızın sonuçlarını tamamen anlayacağınızı bilin. Gözünüzü açmak ve gerçeği anlamak için en iyisi onu bizzat deneyimlemektir, bu yüzden dünya hayallerinizi ve arzularınızı sonuna kadar yaşamak için harika bir oyun alanı olmuştur.

Şimdi, bir çoğunuz yaşamınıza bakıp, bilinç seviyenizin deneyimlerinize geliştiğini anlayabilirsiniz. Artık öyle bir noktaya gelindi ki, eski yöntemler arzularınızı tatmin etmiyor ve sevginin ve ışığın bol bol var olduğu yüksek bir yaşam peşindesiniz. Dualite içinde, ışığınızı yeniden bulup sürdürme yeteneğinizin test edildiği bu kadar çok yaşam süresi geçirdikten sonra olmanız gereken yer de bu zaten. Size sağlanan yardımlarla derin bir uyanış döneminden geçiyorsunuz şu anda ve yükselmeye can atanlar için harika bir zaman bu. Bundan sonra çok uzun bir zaman, yükselmek için böyle bir fırsat olmayacak. O yüzden buna dört elle sarılın, enerjinizi tamamen buraya odaklayın ve onu yaşayın çünkü zaten niyet sizin başarılı olmak için zorlanmanız değildi. Tam tersine bize kalsa ışık işçilerinin kolaylıkla üstesinden gelebileceği bir durum derdik. Doğru olanın bu olduğunu ve titreşiminizi yükselteceğizden emin, niyetinizi açıkça belli edin ve yaptığınız her şeye tüm enerjinizi verin. Siz sevgi ve ışık varlıklarsınız, olabildiğince bir olun ve kendinizdeki değişiklikleri görün.

Ben, Sirius’lu SaLuSa’yım ve Galaktik Federasyon’da dünya deneyimi yaşamayanlarımız da olduğu halde yaşadıklarınızın en azından doğasını anlayabiliyoruz. Hepiniz bu deneyim için gönüllü oldunuz, zorlu ve meydan okuyucu bir yaşam şekli seçtiniz. Artık dünyada geçirdiğiniz zamanın meyvelerini toplamak üzeresiniz ve biz yükseliş yolunda sizinle yan yana yürüyoruz. Sizi sevgimizle ve ışığın muhteşem ruhları olarak şükürlerimizle sarmalıyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |