Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 25, 2013

SaLuSa, January 25, 2013

Biz Sevgi ve Işık mantosunu giymeye devam edip Yeni Çağa bir yol açanlarınızı selamlıyoruz. Amaçladığınız hedefler her zamankinden daha yakın, ve sizin onların başarılması konusundaki ısrarınızda yakında sonuçları ortaya çıkartacaktır. Karanlık Bireylerin geri çekilmede olmaları ve eskisi gibi devam edebilecek yeterli desteği görememeleriyle birlikte bizim müttefiklerimiz daha hızlı bir gelişme sağlıyorlar. Birçok eylem son noktasına geliyor ve biz sizi ikna etmek için gerçekten olumlu işaretleri göstermeyi umuyoruz. Birçok faktör söz konusu olduğundan dolayı çok değerli detayları vermekten kaçınıyoruz, ancak size nelerin olduğu konusunda bazı göstergeler vermeye çalışacağız. Şu anda tüm konular başarılı bir şekilde ilerlemektedir ve şimdi daha az herhangi bir dış müdahale nedeniyle değişebilecekmiş gibi. Değişikliklerin temelleri uzun zaman önce atıldı ve sonuçlar elde edilmeye yakındır.

İfşaat birçok kaynak tarafından öne sürülüyor ve bizim varlığımızın bilgisi ve anlayışı uzak ve geniş alanlara yayılıyor. İlk elden deneyim sahibi olan daha çok insan öne çıkıyorlar ki bu diğerlerine bildikleri şeylerle ortaya çıkmak için güven veriyor. Bütün bunlar bizim kendimizi göstermemize izin verecek olan resmi açıklamaların yapılmasını zaman içerisinde kuvvetlendirmektedir. Bizim bunu hala bizi kabul etmemiş olanları mahcup etmeyecek yumuşak bir şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizim ana amacımız sizin evriminizdeki rolümüz ve binlerce yıldır sizin gelişiminizi takip ettiğimiz şekliyle insanları aydınlatmaktır. Biz, bizim varlığımızdan korkanları sakinleştirmenin ne kadar önemli bir şey olduğunu biliyoruz, ve biz sık sık işaret ettiğimiz şeyi tekrarlıyoruz ki hiçbir zaman bizim eylemlerimiz size karşı bir tehdit oluşturmamıştır. Biz, sizin karanlık operasyonlarınızda kullanılan Gri’lerle veya askeriyelerinizin kendi gizli gemileriyle karıştırılmamalıyız.

Uzun yıllardan beri bizim adımızı karalama girişimleri yapılmış ancak bu tür olayların olması bizim tarafımızdan engellenmiştir. Biz en son bizi Dünya işgalcileri gibi göstermek üzere uzaydan gelecek olan ‘sahte bayrak’ saldırısını engelledik. Biz Uzayın sizin tarafınızdan kutsallığının bozulmasına izin vermeyeceğiz ve orada nükleer cihazları patlatmaya yönelik birçok girişim de durdurulmuştur. Her ne kadar bütün savaşları durdurmaya iznimiz olmasa da biz nükleer silahlar kullanılarak Üçüncü Dünya Savaşının çıkmasını engelledik. En sonuncu Dünya Savaşınızın bitiminden beri Dünyanın tamamen yok edilmesini birçok durumda durdurduk, ve sizin bugün burada kabalın sonuna şahit olmak için bulunmanızı sağladık. Biz aynı zamanda sizin Yükselişe ulaşmanızı engellemek için girişimler olmasına rağmen sizin Yeni Çağa girmenizi sağladık. Sizi korumaya devam etmeliyiz, ancak bizim arzumuz mümkün olduğunca kısa bir süre içerisinde sizinle çalışmaya başlamak ve değişimlerin tam olarak devamını sağlamaktır.

21 Aralık’da deneyimlenmiş olan Yükselişin doğası hakkındaki hayal kırıklıklarınızı hızlı bir şekilde kenara attığınızı görmek memnun edici. Uzun bir zaman bunun için çalıştıktan sonra, bunun sizi yaptığından çok daha fazla yukarı kaldırmasını bekliyor olmanız doğaldı. Ancak bazılarınızın şimdilerde farkına vardıkları gibi siz daha yüksek titreşimsel bir seviyeye çıkartıldınız. En çok dikkat çeken değişim kontrol ve sakinlikte büyük ölçüde artan seviye ve daha önce hiç hissetmemiş olabileceğiniz seviyede bir Koşulsuz Sevgi becerisine sahip olmanızdır. Tamamiyle etkisi, Olan Her Şey ile Bir olma duygusu ve hepinizin birbiriyle bağlantılı olduğunuzun fark edilmesiydi. Size sıklıkla birisine yapmış olduğunuz şeyin, Tanrı’nın enerjisi vasıtasıyla birbirinizle bağlantılı olduğunuzdan dolayı herkese yapmışsınız gibi olduğu söylenmedi mi. Size hepinizin değişmez Sevgide bağlı olduğunuzu söylememize izin verin, ve şimdi siz kendinizi yüksek güçlere açtıkça onunla birlikte Tanrı’yı da fark etmeye başlıyorsunuz.

Deneyimlemiş olduğunuz şeyde karşılaştığınız hayal kırıklığını azaltmaya çalışmıyoruz ancak kendinize şimdi neyin çok daha önemli olduğunu sorun. Biz sizin Yeni Çağın tezahür etmesine yardım etmek ve Altın Çağı varlığa getirmenin daha önemli olduğunu söyleyeceğinizi umuyoruz. Bütün bunlar tamamiyle yüksek boyutlarda mevcuttur ve siz daha çok Işık haline geldikçe onu Çekim Yasasıyla daha hızlı aşağıya getireceksinizdir. Bu daha çok görünür olmadan önce son ayrıntılandırmaları bekleyen Işık Şehirleriniz gibidir, ve bu sizin tahmin ettiğiniz kadar uzak bir zamanda da değildir. Şimdi, geçmişte olan değiştirilemez ancak aklınızdan tutunuz ki her şey belirli bir şekilde olur çünkü sizin arzunuz onun öyle olmasıdır.

Tabii ki Işık işçileri Yükselişin en yüksek ifadesiyle ortaya çıkması için muazzam miktarda bir çaba ortaya koymuşlardır. Eleştirilmek yerine uzun yıllardır ışık ve Sevgiyi Dünyaya getirmek için sürdürdükleri yorulmak bilmez çabalarından dolayı teşekkür edilmelidirler. Onlar tamamiyle kendi yaşam sözleşmelerinde bağlıdırlar ve bu onların tarafında çok fazla fedakarlık yapılmadan olmaz. Onlar özverilerinden dolayı tanınmanın peşinde değillerdir ancak bazen onların ortaya koydukları çalışmaların bilinmesi hoştur. Şimdilerde hepiniz Yeni Çağdaki yerinizin ne olduğuna ve sizden ne beklediğine dair bazı fikirlere sahipsiniz. En azından her fırsatta Sevgi ve Işığınızı yansıtınca herhangi birinden beklenebileceği kadarını yapmış olacaksınız. Hepinizin çok önemli bir rolünüz olması gerekmiyor, ki siz takımın bir üyesi olduğunuz ve bize inandığınız için sonucun söz konusu olduğu yerde her türlü katkınız geçerlidir.

Bu yıl oldukça heyecanlı olacaktır bu yüzden olduğunuz gibi davranın ve gittiğiniz her yerde geleceğe ait güveninizi yayın. Birçok insan hala karanlık Bireylerin eylemleri tarafından aşağıya batırılmakta ve umutsuzca yukarı çekilmeye ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun dışına en hızlı şekilde çıkma yöntemi ona arkanızı dönmektir, ve kendinizi ve enerjinizin hepsini geleceğe yönelik tuttuğunuz vizyonunuza bağlayın. Bu zamanda Dünyada olmaktan dolayı çok ayrıcalıklısınız, ve hepiniz sonucun ne olacağını biliyordunuz. Medeniyetinizin zamanının geldiğini ve en son hediyenizin Galaktik İnsana yükselmeniz olacağını biliyordunuz. Ancak bunun hepsini bir anda beklemeyiniz çünkü bu sizin kendi ilerlemenize bağlıdır. Herhangi bir son gün sınırı veya hiç kimsenin üzerinde içinde rahat hissettiğinden daha hızlı gitmesi için bir baskı yoktur, yani lütfen geride bırakılıyormuşsunuz gibi hissetmeyin.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve Işığın Galaktik Federasyonu adına şu anda size olabildiğince yakın olduğumuzu söylemeliyim. Müttefiklerimiz güvenle büyüyorlar ve biz kısa bir zamanda gerçekten dikkat çekici gelişmeler bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi bizim sevgimiz size ve istisnasız herkese gidiyor.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |