Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 13, 2012

SaLuSa, July 13, 2012

Gördüğünüz gibi gecikmeler vardır, ancak dünyanızda çok fazla şey olmaktadır. Bizim kapsamlı görüşümüz ve bilgimiz son zamanların yürürlükte olduğuna işaret eder. Kullanılmak üzere olan büyük kaynaklar planlandığı gibi başarı sağlayacak ve çeşitli güvenilir kaynaklardan gelen raporlara göre çok yakında tutuklamalar yaygınlaştığı zaman farkına varacaksınız. Bu gerçekleşecek her şey için yolu temizlemeye doğru büyük bir adım olacak. Ana nokta bunun başladığı ve ansızın büyük ölçekli eyleme geçecek olmasıdır. Gerçek haberleri elinde tutanlar tarafından hiçbir surette saklanamayacak olan büyük bir etki olacak.

Teşvik eden ve tam zamanında olan şey, gün be gün daha fazla insanın görevde olanların faaliyetlerini sorgulamaya başlamasıdır. Onlar geçmişte olan şeyleri sorgulamaya başlamakta, yalanları ve üstü örtülen şeyleri görmektedir. Bu bizi memnun ediyor, çünkü Kabal’ın sizin üzerindeki kontrolü ve size uyguladığı güç kaybolmaktadır. İnsan gücü korktukları şeydir ve bu güç gerçekten bazı etkilere sahip gruplar kurulduğu için, hızla toplanmaktadır. Oylama yolu olarak bilinen isteklerinizi gerçekleştirmenin çok yararlı bir yöntemi şimdi yayılmaktadır. Haydi sesinizi duyurun. Bu sorunlardan kaçınmayı hedefleyenleriniz için bu çok daha fazla güç olur. Hemen birkaç yılda, pozisyonunuz değişti ve adaletin terazisi sizden yana dönmekte.

Liderlerinizin dikkatini çekmek için kullandığınız barışçı yöntemler ne kadar kabul edilebilir olursa olsun, lütfen yönetimi ele geçiren aceleci/öfkelilerden sakının ve mevkilerinize zarar vermeye niyet eden ajanlara dikkat edin. Çeşitli nedenlerle değişikliklere karşı çıkan insanlar vardır ve bazı durumlarda, bu bizim gelişimizin korkusudur. Zamanla, bizim amaçlarımızın nedenlerinin saf olduğunu ve sizin çıkarlarınızın bizim kalbimizde olduğunu herkese göstermiş olmayı umut edeceğiz. Her şekilde, önlemler tüm ruhlar için alınacak ve onlar kendilerini doğru düzeye ilerliyor bulacaklar. Şimdiki dünya’nızın da yükselmekte olduğunu unutmayın ve sadece hazır olan ruhlar onunla gidebilir. Diğerleri için, onların gelecekleri de güvence altına alınır ve hiçbir ruh gözden uzak tutulmaz, çünkü hepsinin evrende yerleri vardır.

Şimdi büyük günden önceki son birkaç aydasınız ve anlaşılabilir bir şekilde, bazıları bundan sonraki gelecek için plan yapıp yapmayacaklarını sorgulamaktadırlar. Onlar yatırımlar ya da sahiplik hakları ve genellikle de yoksunluk ve birçok örnekte de yoksulluk gibi konular hakkında soru sorarlar. Şimdi sizin etrafınızı saran birçok problem çok yakında planlanan değişikliklerle çözüleceği için, sizden meseleleri günlük bir temelde almanızı istiyoruz. Bolluk ve bereket çok yakında çeşitli ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve gerçekten de hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak. Biz sizi mutlu etmek ve barış içinde kalmanızı sağlamak için ne yapacağımızın farkındayız, bunu yapmak için yetkilendirildiğimizi biliyoruz. Ortak bir çaba içinde bize katılmanızı istediğimiz için bizimle işbölümü yapacaksınız.

Planlanan her şeyin, olan biteni göreceğiniz şekilde başlaması çok yakındır ve bilgilendirileceksiniz. Biliyoruz ki, pek çoğunuz şimdiden katılmaya heveslisiniz ve becerilere dayalı olarak, eğer doğrudan bağlantılı değilseniz, katılacak olan diğer insanlara yakınlaştırılacaksınız. Genelde, kullandığımız ileri bilgisayarlar çok güç görevlerle başa çıkabildiği için, çok az yardıma ihtiyacımız olacak. Bununla birlikte, ortak çalışmamız çok hoş olur, çünkü belirli bir zaman için böyle yapacağız, hatta yükselişten sonra da. Bizim ilişkimiz ilerledikçe, kendinizi geliştirmiş olacaksınız ve karşımızdaki görevlerde eşit olacaksınız. Şimdiye kadar gerçekte bilmek zorunda olduğunuz gibi, haklarınızda büyük varlıklarsınız ve keyif almak için kullandığınız düzeylere geri dönmeniz uzun zaman almayacak.

Bazı şekillerde, dünya’da iken basit yaşamlar sürdünüz, ancak karşı karşıya kaldığınız zorlu görevler gelişmenizi de çok hızlandırdı. Bu bazen çok zorlu olmuştu, ancak gönüllü olduğunuz zaman, onun üstesinden gelebildiğinizi gördünüz. Tüm zamanlarda yardım asla sizden uzak değildi ve ihtiyaç duyduğunuz anda size verildi. Melek rehberleriniz tehlikeyle karşılaştığınız zaman ellerinizi tuttular ve çoğu zaman sizi ölümden korumak için müdahale ettiler. Bildiğinizden çok daha fazlasını yaptıklarını keşfedebilirsiniz ve ancak bunun karşılığında hiçbir şey istemediler ancak yine de teşekkürleriniz almayı hak ettiler. Rehberlerinizin amacı karmik deneyimlerinizin bir parçası olmadıkça, tehdit altında olduğunuz zaman sizi korumaktır. Onlar aynı zamanda yola devam etmenizi ve böylece yaşam planınızı gerçekleştirmenizi sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Böylece sizin hakkınızda, bildiğinizden çok daha fazlasını bilirler.

Mevcut yaşamınızda olmamış, ancak daha öncekilerde olmuş olan dostlarla yeniden bağlantı kurmak için pek çok toplantılarınız olacak. Ne kadar çok ruhla bir araya geldiğinizi ve bazıları diğerlerinden daha kalıcı ve yakın olan, yüzlerce canla çok iyi dostlar olduğunuzu düşünün. Sizinle aynı ailelerde bedenlenenler bile. Bu sevgi dolu deneyimler ve asla kırılmayan bağlantılar getirir. Yükselişten sonra, uyumun daha yüksek boyutlarına ilerlemiş olacaksınız, orada tüm varlıklar sevgi dolu enerjilerle birbiriyle ilişki kurarlar ve bu şekilde kalırlar. Farklı şekilde olmanın nedeni ya da mantığı yoktur ve yaşam tam mutlu bir yaşamdır.

Yerküre çok güzel bir dünyadır, ancak siz onu harikulade donanımıyla ve ihtişamıyla görmediniz. Dünya ana temizlenmesini tamamladıktan ve ilk saf koşullarına dönebildikten sonra bu gelecek. Onu son yaşadığınız zaman, uzun zamandır devam etmiş olan uygarlıklara sahip zamanın efendileriydi. Sizin sık sık söylediğiniz gibi, en iyisi hala gelecektir ve onun içinde büyük bir ele sahipsiniz. Dünya’da olmak için ne kadar önemli bir zaman olduğunu takdir etmeye başlamakta olduğunuzu hissediyoruz. Gerçekte, mücadele etmiş olduğunuz karanlığın tümünden kurtuluşunuzun keyfini sürmek için bir zaman.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve Işığın Galaktik Federasyonunun bu son zamanlara yaklaşımınızı alkışladığını size söyleyebilirim. Bilin ki, şimdi güce sahipsiniz ve sizin olan zaferi ileri sürmeye ve ona destek olmaya azmedin. Bizim sevgimiz ve takdirimiz sonsuza dek sizinledir.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |