Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 12, 2012

SaLuSa, October 12, 2012

Biz sizin gecikmeleri deneyimlemek zorunda olmanızı isteriz, ancak biz görevlerimizi hala planlandığı gibi devam ettirebildiğimiz sürece bu bizde çok fazla endişeye neden olmuyor. Biz kolayca yüzleşebileceğimiz farklı durumlara uyum sağlayabiliriz, ama sizin için bu daha fazla hayal kırıklığı demektir çünkü biz size neyin oluyor olduğunun çıplak detaylarından başka birşey veremeyiz. Sizin aktiviteleriniz izlendiğinde bir çok grubun özgürlüğün kabuğunu sımsıkı kavradığını ve son kabalın kaçınılmaz sonunu hızlandırma konusunda iyi iş çıkardıklarını görüyoruz. Biz onların unutulmalarına doğru son bir vuruş için orada olmalıyız, böylece onlar sizin veya bizim için artık bir tehdit oluşturmayacaklardır. Bu bizim misyonumuzu hızlandırarak devam etmemiz için bir sinyal olacaktır. Dünyanın en iyi niyetiyle ekonominin çöküşü çok yakındır ve kaçınılması mümkün değildir. Görmekte olduğunuz şey karanlık Bireylerin ellerinde olan şeylere tutunabilmek için yaptıkları son umutsuz girişimleriydi, ancak onların güçleri çok hızlı olarak tükeniyor.

Bizim temas kurduğumuz bazı hükümetler değişiklikler için heyecanlı ve işbirliğine hazırken diğerleri isteksiz ve eski sistemi korumaya çalışıyorlar. Gerçek şu ki bunu önlemek için ne yaparlarsa yapsınlar değişiklikler geliyor ve onların yer almamaları mümkün olmayacak. Hangi siyasi kanaata dahil olduğunuzun hiç bir önemi yoktur, diğer bütün ülkelerde olduğu gibi değişmekten başka hiç bir alternatifleri yoktur. Sorunlarınızın üstesinden gelebilmeniz için önerdiklerimiz en hızlı çözümü sağlayabilecek tek cevaplardır. Onlar sizin sıkıntılarınızı en asgaride tutacak olanlardır, ve onların gerekliliklerini anlamanız planların en iyi şekilde desteklenmesini sağlayacaktır.

Değişiklikler insanları çok daha fazla bir araya getireceklerdir, ve savaşların durdurulmasıyla muhteşem bir barış Dünyaya getirilecektir. Bu aynı zamanda farklı ülkeler arasında güvenin yaratılmasına da yardımcı olacaktır, ve bazılarının arasında mevcut olan engelleri de aşağıya çekecektir. Bir kez o işbirliği derecesine geldiğinizde kalan değişiklikler çok hızlı bir şekilde yerlerine yerleşeceklerdir. Silah Sanayii ve askeri birliklerin tüm yönleri tecrit edilecektir, ancak aynı zamanda sadece koruma nedenleriyle hareket edecek yeni Barış Gücü yerlerini alacaktır. Şu anda ordu ve onların dünya üzerindeki üstleri savaşı kışkırtmak için tehdit oluşturabilmektedir , ancak bu da değişecektir. Gelecekte hiç bir ülkenin kendi topraklarında yabancı askerler olmayacaktır, ve insanların barışın kalıcı olduğuna dair ve bizim tarafımızdan muhafaza edildiği konusunda hiç bir şüpheleri kalmayacaktır.

Böylece sizinde görebileceğiniz gibi özgürlüğünüz ve bağımsızlığınıza geri dönme planları iyi bir şekilde ele alınmıştır. Bu demektir ki sizin hiç bir savaş tehditi konusunda endişelenmemeniz gerekir. Buna izin verilmeyecektir ve nükleer silahların kullanılmayacağını da oldukça netleştirdik, ve bu emri yerine getireceğiz. Yükseliş yolu büyüyor ve bizim müttefiklerimizle birlikte çalışıyor olduğumuz şeylerde güven ve inanç bulan daha fazla ruhu çekiyor. Basitçe ortaya çıkan Sevgili Bireyler başka bir yol yoktur ve bize inanın ki Yükselişiniz ile ilgili sorunlar en uygun sonuçlara ulaşana kadar tartışılmıştır. Biz onların hür iradeleri ile devam etmek için seçtikleri yolu, eğer seçimleri bu ise, ihlal etmeden herkes için en iyi olanı yapıyoruz.

O asla sizin üzerinize görüşlerimizi empoze etmek için konumuz olmamıştır, ancak şuna emin olunuz ki kim yükselmeyi arzu ediyorsa böyle yapmak için her türlü fırsata sahip olacaktır. Sizin tarafınızdan aranan değişiklikler sizin yukarı çıkarılmanızı engellemek amacıyla ilimunati tarafından reddedilmiştir. Yani onların kabul görmesi birazda doğal karşılanmalıdır ki onlar her zaman sizin yaşam deneyiminizin bir parçası olarak planlanmışlardır. Çok az ruh kendi hayat planlarını geri çağırabilirler, ve aslında sizin zorluklarla geldikçe başetmeniz daha iyidir yoksa siz onları etkisizleştirerek sonuçlarını değiştirirsiniz. Bazen size durumları açıklayan durugörü okumaları veriliyor, ve bu tür yardımlara izin verilebilir ancak alınan son karar ve eylem tamamen size bağlıdır. Aynı şekilde hiç kimse sizin karmanızı alamaz, ancak bazı ruhlar düzenlemelerle size yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacaklardır.

Bazı ruhlar dualiteyi deneyimlemek için gönüllü olduklarına inanmayı zor bulacaklardır. Yine de evriminizi hızlandıracağınızı ve bilgi havuzuna eklenecek olduğunu bilerek her biriniz öyle yaptınız. Binlerce yıldır sizin gelişmenizi yakından takip eden yüksektekilerin size yardım etmek için verdikleri sözlerle birlikte bunların hepsi bilinçaltınızda sizin tarafınızdan bilinir. Onlar Tanrı'ya hizmet ettiler ve aynı zamanda size de hizmet ettiler ve sizin Yükselişiniz için olan planı devam ettirdiler. Söz verilmiştir ki hiç bir koşulda karanlık bireylerin sizin Yükselişinizi önlemede başarılı olmalarına izin verilmeyecektir, ve bu yüzden Dünya Ana ile birlikte yükselmek için bu muhteşem fırsatı kaçırmamanız gerekir.

Önünüzde bazı zor zamanlar olacak ancak siz onlarda hayatta kalacaksınız, ve sonuçları sizi Işıkta daha da yükseltecek. Zaman uçuyor ve değişiklikler her zamankinden daha da yakınlaşıyor, ve hiçkimsenin kehanette bulunmasına gerek kalmadan bitiş zamanlarının gelmek üzere olduğu oldukça açıktır. Milenyumun 13 yıl önce olduğuna inanabiliyor musunuz ve geriye gelişiminize baktığınız zaman bilinç düzeylerinizin söz konusu olduğu yerde özellikle aşikardır. Işık ve Sevginin enerjisi bir orman yangını gibi yayıldı, ve onun yüksek ifadesindeki Anka Kuşu küllerinden tekrar yükselmek üzeredir. O sizin geçeceğiniz yeni seviyede daha fazla var olamayacak bütün düşük enerjileri değiştirme gücüne sahiptir.

Aktivitelerin aşikar olmayışı çok az şeyin oluyor olduğu anlamına gelmez, aslında biz gelişmeyi geçiktirme girişimlerini indirmekle hiç olmadığımız kadar yoğun hale geliyoruz. Karanlık Bireyler ortalığı karıştırma konusunda çok ustalar, ancak biz onların niyetlerini biliyoruz ve onları çok fazla kontrol altında tutuyoruz. Onlar her zaman insiyatif almıyorlar, ve biz onların hareketlerini tahmin edip aradıkları sonuçları başarmalarını engelliyoruz, ve onların zamanı doldu, ve bu zaten çoktan çok düşük olan morallerini daha da bozuyor. Onların oyunu bitti, onların zamanı bitti, ve bunu kabul edip oyunun planlandığı gibi oynanmasına izin vermekle iyi ederler. Ancak, kaçınılmaz kaderlerini ve gözaltılarını engellemeye çalışmakta inat ediyorlar, ki bu onları İnsanlığa karşı işledikleri suçlardan dolayı cevap vermeye çağırır.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve söyleyebilirim ki Işığın Galaktik Federasyonu şimdiye kadar hiç olmadığı kadar büyük bir alarmda, ve harekete geçmeye hazır. Sizin zamanınızla sadece bir kaç hafta ancak bizim zaman algımızla bir kaç saniye gibi, yani bitiş zamanı çoktan üzerimizdeymiş gibi görünüyor, ve bu sizin için de hızlanıyor.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |