Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 5, 2012

SaLuSa, December 5, 2012

Güçlü yükselme deneyiminizin ilk bölümünden geçmek için sadece günler varken biz sizin 12 sinde serbest olmanızı ayarlamanızı ve rahatlayabilmenizi ve keyfini çıkarabilmenizi arzu ederiz. Yükseliş sürecinizde anahtar bir an olarak bu tamamen farkında olunması ve enerji yoğunluğunun hatırlanması gerekendir. Bu her insanın benzer bir deneyim yaşayacağı bir durum değildir ancak ona hazırlanırsanız siz değişikliklerin hatıralarıyla birlikte kalırsınız. Bazılarınız uykularından Evrensel 11.11 saatinden önce kalkacaklar ve neyin meydana geldiğinin tamamen farkına varabileceklerdir. Diğerleri bunun süresince uyuyacaklar ancak enerjiler işbaşındayken canlı rüyalara sahip olacaklardır. Her halukarda herkes enerjileri alacak ve o zamanda bilinç seviyeleri ne olursa olsun bundan yararlanacaklardır.

12.12 den sonra Yükselişe hızlı bir şekilde sahip olmak demek sizin sezgilerinizi yükseltecek ve ondan yararlanıp yararlanmadığınız konusunda size hiçbir şüphe bırakmayarak devam eden bir deneyime sahip olmak anlamına gelir. Bu en canlandırıcı fırsat olacak ve tanıştıklarınızla yeni bir mutluluk ve sevinç hali içerisinde olacaksınızdır. Çevrenizdeki insanlardaki farklılığı hissedebileceksiniz ve birden bütün karanlığın kaybolmuş gibi olmasından dolayı daha derin bir sükunet ve huzur hissedeceksiniz. Her şeyden öte bu insanların gözlerinden okunacak ki o ruhun tahtıdır ve sevgi daha önce fark etmiş olduğunuzdan çok daha fazla gözlerden dışarı parlayacaktır. Yaşam stresi önemini kaybederek yerini çok güzel rahatlatıcı hislere bırakacaktır ki bu sanki dünyada hiçbir şey umurunuzda değilmiş gibi olacaktır ve Sevgili Bireyler bu bizim sizin olmanızı arzuladığımız şeydir. Normal yaşamınızla ilgili sıkıntı ve çekişmeler giderek elde olan değişikliklerle ortadan kalkacaktır.

Eğer kendinizde az değişiklikler deneyimleyen biriyseniz endişelenmeyin çünkü bu metabolizmanıza göre bazı insanları farklı şekilde etkileyecektir. Bu aydan itibaren gelişiminiz hızlanacak, ki ifşaat ihtimali ile heyecan büyüyecektir. Bu değişik şekillerde gelebilir, bazı seçeneklerin açıklığından dolayı beklenmedik bir şekilde olmasını bekleyiniz. Biz hala organize bir ifşaatı tercih ediyoruz böylece dünya çapına yayılacak resmi bir fırsatla yapılabilir. Birçok ülke çoktan onları ziyaret etmemizi bekliyor olduklarını duyurmuşlardır ve her biri ziyaret edilecektir. Üstünüzde uçma gibi büyük olaylar bizim varlığımızın genel olarak kabul gördüğü zamanlarda, biraz daha geç olarak gerçekleşecektir. Biz her zaman korku faktörünün tamamen elimine edilmemiş olabileceğinin bilincindeyiz.

İnsanlar yakında büyük bir şeyin meydana geliyor olduğunu duyarak Yükseliş süreci hakkında aralarında konuşmaya başlayacaklar. Gerçek için kime başvurmaları gerektiğini bilemeyeceklerinden dolayı orada biraz akıl karışıklığı olacaktır. Işık işçileri olarak siz kendinize gelebilir ve yavaşça ‘ bitiş zamanı’ senaryolarını abartmamaya özen göstererek sözü yayabilirsiniz. Çok fazla insan bitişin basitçe yeni bir başlangıcın işareti olduğu söylenmeden ‘dünyanın sonu’ hikayelerine kitlenmişlerdir. Yeni Dünya sizi beklemektedir ve daha önce olduğu gibi şimdi sahip olduğunuzdan oldukça farklı olacak ihtiyaçlarınızı da karşılayacaktır. Aslında ihtiyaçlarınız az olacağı ve kirlilik yaratmayacağı için Dünya Ana kendi ihtiyaçlarına da konsantre olabilir.

Anlamaya başlayacağınız gibi sevgi her şeyin anahtarıdır ve siz enkarne olmuş Varlıklar olarak onu Tanrı’nın ifade etmesi olacaksınız. Dualitede anlara sahip olmuş olabilirsiniz ancak gelecekte onun normal bir koşul olarak nasıl olduğunu bileceksiniz. Her halukarda kendinizi sevmeyi unutmayın ki bu Tanrısallığınızın bilgisiyle egoist bir şekilde değildir. Sevgi olun ve sevgi verin ve bu size on kat geri gelecektir. Bir insanın size karşı olan niyetleri konusunda hiçbir soruya sahip olmamayı ve herkese güvenebilmeyi düşünün. Yakında siz dualitedeki hayatınızdan sonra çok daha hoş karşılayacağınız yeni koşulara alışacaksınız.

Titreşimleriniz yükseldikçe siz sadece yaşlanma sürecini durdurmayıp aynı zamanda onu tersine de çevirebileceğinizi keşfedeceksiniz. Bu daha eski kuşaklar arasında bulunanlarınız için hoş bir haberdir. Sonunda bütün ruhlar ilk döneminizde olduğunuz şeyin bir ifadesi olarak kristalin vücutlar taşıyabilecekler. Mükemmel sağlık sizin olacaktır ki hastalıklar yüksek boyutlar da var olamazlar. Ayrıca aynı sebepten dolayı her hangi bir sakatlığı da yanınızda taşıyamazsınız. Mükemmellik bütün yüksek alemlerde yaşamın tüm formları için geçerli olarak vardır, ki siz yüksek bilinç seviyelerine sahip olacaksınız. Ağaçlarla konuşun veya gözünüze ilişen herhangi bir şeyle ve siz cevap alacaksınız.

Her şeyden öte şu anda sahip olduğunuz değişim hava durumunuzdadır, siz onu ‘ günden güne’ ılıman koşullarda daha güzel bulacaksınız. Gece ve gündüze gerek yoktur , ki öncelikle sizin uyku ihtiyacınız şu anda sahip olduğunuzdan çok daha az olacaktır. Daha hafif ve bir dereceye kadar kendini yenileyen bir vücutla gıda ihtiyacınız da çok hafif olacaktır. İhtiyaçlarınızın birçoğu sonuçta etrafınızdaki enerjiden gelecektir ancak biz hala doğal içeceklerden ve biraz yiyecekten keyif alıyoruz. Siz şimdi bizim Evren boyunca Ana gemilerimizde seyahat ederken neden kendi kendimize yeterli olduğumuzu ancak bazı durumlarda çok az şeye ihtiyaç duyduğumuzu anlayacaksınız. Vücutlarınızın farklı bir kompozisyonda olacağını ve şimdi olduğu gibi açlık krizine sahip olmayacağınızı anlayınız.

Bütün değişikliklerin bir anda gelmesini beklemeyiniz ki onlar genellikle devam eden evriminiz ve farklı boyutlar boyunca olan gelişiminizle gelirler. Her halukarda onun ileride beklediğini ve sonrasında ne için çalışacağınızı bilmek güzel ve rahatlatıcıdır. Bu süre zarfında en önemli şey sizin Yükseliş konusundaki konsantrasyonunuzu gevşetmemeniz ve hala kesinlikle düşük titreşimli olan şeylerden uzak durmanızdır. Vücudunuzu temizlemeye devam etmelisiniz ve 3B dünyaya ait şeyleri bırakmalısınız. Şimdi onu terk ediyorsunuz ve ona bağlı olduğunuz eski kalıntıları yanınıza alamazsınız. Onlar artık daha fazla size hizmet etmedikleri için onları bırakmak daha kolay olmalıdır. Aynı zamanda siz kendinizi eski kalabalık arkadaş grubunuzdan da çıkıyor olarak bulabilirsiniz çünkü onlar daha fazla sizin ilgilerinizi temsil etmemektedirler.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve Işığın Galaktik Federasyonundan çalışma arkadaşlarımla beraber size kendi kişisel yükseliş yolculuğunuzda başarılar dilerim. Bütün yol boyunca birçok yüksek Varlığın size eşlik edeceğinden emin olabilirsiniz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |