Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, November 5, 2012

SaLuSa, November 5, 2012

Sevgili Bireyler, Sedona’da 2012 Senaryosu Konferansının gelişiyle ne kadar büyük bir toplantı meydana geldi. Hiç tereddüt etmeden yüzlercesi 3 gün boyunca Işığın yayılmasına bağlılıklarıyla çok iyi tanınan konuşmacıları dinlemek için buluştular. Onlar sevgi ve Işıkla ilgili her şeyin ortaya çıkarıldığı ve her tarafa yayılan bir odaklanmanın yaratıldığı bir bayramla ilgiliydiler. Bu diğer ruhları çağıran bir uyarı ışığı gibi izler bıraktı ve titreşimlerin daha önce olduklarından çok daha yüksek olması niyetine işaret etti. O aynı zamanda ilk Işık Şehrinin çok kısa bir süre içerisinde ortaya çıkması şansını arttırdı. Buna dahil olmuş olan sevgili ruhlar birliklere katılma çağrısına cevap vermiş olan gerçek Işık işçileridir, ve daha önce olduğundan çok daha fazla insanın dikkatini Yükselişe çekmişlerdir.

Biz Işığın büyüdüğünü sadece yukarıdan görmedik, ve bizim temsilcilerimiz Meleklerle birlikte ilk elden sizin bir araya gelişinizdeki sevinç ve güzelliğe tanık olmak için bulunuyorlardı. Biz aynı zamanda sizin konferansınıza müdahale edilmeyeceğine de emin olduk çünkü Işıktaki böyle parlamalar onu söndürmeyi arzu eden karanlık Bireyleri çeker. Bu aynı zamanda siz Işıktan olanlarında kendilerini korumak için dikkate alması gereken bir şeydir, ve sadece çevrenize Işıktan bir koza yerleştirdiğinizi gözünüzde canlandırmanız sizi koruyacaktır. Öğrenmiş olduğunuz şey sizinle benzer fikir ve niyette olan birçoklarının olduğu yerde sosyal adetler veya uygulamaların sınırlandırılmaları olmadan çabuk ve kolay bağların kurulabildiği ve ifade özgürlüğünün olduğudur. Siz sınırlandırılmamış hissettiniz ve diğer ruhları sorgulamadan kabul edebildiniz. Gelecekte bu tarz kabullenmeler diğerleriyle olan etkileşimlerinizde normal bir yol olacaktır.

Size birçok kez ima ettiğimiz gibi, siz farkında olduğunuzdan çok daha güçlüsünüz. Daha önce sahip olduğunuzdan çok daha fazla imana sahip olun, ve bilin ki hiçbir şey imkansız değildir. Eğer kendi güçlerinize sahip olmaya niyetiniz ve inancınız varsa mucizeler olacaktır. Düşüncelerinizde ilerici olun ve geriye bakmamaya çalışın, ve tamamen ve Işıktan olan yönlerinizi ayarlayın. Yükseliş garantidir ancak şimdi yardımınız hiç olmadığı kadar önemli olduğu için arkanıza yaslanıp oturmayınız. Farkında olduğunuz gibi hala temizliğe ihtiyaç vardır ve siz Dünya Ana’ya Işığınızı yollayarak onun etkilerini en aza indirgemekte yardımcı olabilirsiniz. O herhangi bir hasar veya ölümcül sonuca sebep olmak istemez ancak onun Yükselişi de daha fazla olmasa bile en az sizinki kadar önemlidir. En az sizin kadar hazır olması için onun nelere ihtiyacı olduğunu düşünün, ki Yükseliş sizin bir araya gelerek ve Bir olarak yükseleceğiniz bir zamandır.

Bulunduğunuz Dünyadaki yaşam bir sona gelmektedir ve gereklidir, çünkü dualite döngüsü her şeye sahiptir ancak deneyimini tamamlamıştır. Hiçbir şey sabit durmaz ve her şey hareket halindedir ve titreşimine göre yeni pozisyonunu alarak değişir. Bu yüzden Dünyadaki ruhların ayrılması oldukça normal bir olaydır ki Çekim Yasası her zaman eylemdedir. Hiç kimsenin yolu hakkında endişe duymayınız çünkü herkes planlanmış olanı takip etme kaderine sahiptir. Her biriniz evriminize devam edebilmek için kendinizi doğru yerde bulacaksınız. Sevdiklerinizle iletişiminizi kaybetmemeyi düşününüz ki her nerede olurlarsa olsunlar her zaman onlarla olan biri olacaktır. Yüksek alemlerde zaman ve uzaklık seyahat etmek veya iletişimde olmak için bir engel değildir.

Birleşik Devletlerde Başkanlık seçimi yaklaşıyor, ve Başkan Obama sizi Altın Çağa taşıyacak olan güce geri döndürülecektir. Şimdiye kadar onun gerçek yeteneklerinin veya Dünyaya barış getirme arzusunun çok azını gördünüz. Karanlık Bireyler kendi seçimlerine ulaşma metotlarını uygulayacaklardır ancak biz ışıktan olanların da kendi seçimimizin başarılı olmasını sağlayacağımız yollarımız vardır. Bu kesinlikle bir zaferdir ve sonra siz olayların şekillendiğini göreceksinizdir. Aslında her şey olmaya başladığında bunu biraz şaşkınlıkla karşılayacaksınızdır. Hayatınızın yeni dönemine geçmeniz için gerekli olan şeylerin devam etmesi için birkaç hafta var. Değişimler için hazırlanın ki herhangi bir zorluk olmadan onlara ayak uydurabilesiniz. Onların amacı sizin hayatınızı zorlaştırmak değildir, ancak hayallerinizin de ötesinde geliştireceklerdir.

Sandy kasırgası Dünya Ana’nın kendi Yükselişine hazırlanması için ihtiyacı olan doğal bir olaydı, ve derin negatif enerjilerin köklendiği yerlerde olacaktır. Başka bir seviye de bu tip temizliklerin olmaya devam edeceğinin farkındasınız, ve sonuç olarak insanların ölümü sizin normal olarak algıladığınız şekilde kaza değildir. Tekrar söyleyeceğimiz gibi hiçbir şey kazaen olmaz ancak her şey önceden mukadder kılınmıştır. Kolektif bilincinizdeki yükseliş daha sert temizlik ihtiyacının üstesinden gelmiştir, ki bunu ortaya çıkardığınız için kutlanmalısınız. Şu anda anladığınız şey kendi gerçeğinizi yaratmada ki gücünüzün net bir örneğidir.

Sizin de fark edeceğiniz gibi önümüzdeki birkaç hafta sizin için çok önemlidir, ve sonunda size evin yolunu göstermelidir. Neyin olduğunun farkında olduğunuz böyle bir yolda başlamak için sabırsızlanıyoruz, ve böylece birlikte çalışmaya başlayabiliriz. Bir kez sizin yolunuzda duran Varlıklar kaldırıldığında hepimiz etrafta arzu ettiğimiz gibi hareket etmede özgürleşeceğiz. Sonra daha bir çok değişiklikler tanıtılacaktır, ki siz dünyanızda istediğiniz herhangi bir güzergahta daha hızlı seyahat etme kabiliyetine sahip olacaksınızdır. Verdiğimiz bütün sözler oldukça hızlı bir zamanda tamamen yerine gelecektir ki biz başlamak için oldukça uzun bir zamandır hazırız. Bizim planımız dünya çapında değişiklikleri kapsar ve dünyanın birçok yerinde aynı anda başlamak için desteğe sahibiz.

Dünya üzerinde Işığın tutulmasında çok iyi bir iş çıkararak travmatik ve felaketsel değişimlere ihtiyacın azaldığının gerçeğini anlayınız. Sizin tarafınızdan oynanacak ‘olasılıklar’ üzerine yapılmış yıllarca öncesine dayanan birçok kehanet vardır. İncil zamanlarına doğru geri gittiğinizde kehanetler daha da felaketsel olurlar. Her halükarda bazı insanlar hala bugün de var olan o eski zaman çizgisine sarılmışlardır, ancak o bitiş zamanlarını etkileyecek enerjiyi daha fazla taşımamaktadır. Yani siz kimsenin ‘yanlış’ olmadığını anlayacaksınız, ancak daha fazla uygulaması olmayan bir neticeye bağlanmışlardır.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve dünyanın her yerinde ki Işık işçilerine Yükselişe olan bağlılıklarından dolayı ve Michael’a konferans sırasında bir mesajı iletmedeki güveninden dolayı teşekkür ederim. Ona Michael demeyi tercih ediyorum, çünkü herkesinki gibi tam isim o insan için özelliği olan bir enerji taşır. Hepinize sevinç niyetleriyle.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge