Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 2, 2011

SaLuSa, December 2, 2011

Dünyadaki olayların şimdi bir sona yaklaşmakta olduğuna şüphe yoktur. Bu da sonunda uzun zamandır size söylediğimiz değişikliklere öncülük ediyor. Genellikle, imanınız güçlü kalmıştır ve şimdi bazı olumlu eylemlerin gerçekleştiğini görmeye başlayacaksınız. Nihayetinde, artık gecikmeyi kabul edemeyeceğimiz son bir adım olarak duran ilahi bir tarih kaldı. Eğer doğrudan eyleme geçmemiz gerekirse öyle ya da böyle, karanlık olanlardan son kurtuluşunuz için planımızı hemen başlatacağız. Avrupa krizi borçlarını ödemede sıkıntıya düşen birçok ülkeye yayılabilir. Ve bu durum Avrupa Birliği’ndeki diğer ülkeleri de tehlikeye atmıştır. Aynı zamanda, Avrupa’nın dışındaki ülkeleri de tehlikeye atmaktadır; öyle ki, siz henüz bunun nereye varacağını karşılaştırabilecek herhangi bir sonuç görmediniz. Eğer bunları ilginç zamanlar olarak görmeye devam ederseniz, ortaya çıkması muhtemel olan paniğe de kapılmayacaksınız.

Ne olursa olsun, zaman hızlandığı ve büyüleyici 2012 yılına çok yakın olduğunuz için, belirli muhalif durumun çok uzun sürmeyeceği açıktır. Olayları bir amacın araçları olarak görün. Bu olaylar tamamen tatmin edici ve yaşamlarınızı ebediyen değiştirecek hoş değişiklikleri getiren araçlardır. Bir deneme yolculuğuydu ve hedefi de sizi zayıflatma ihtimali olan koşullardan evrimleşerek gelişmenizdi. Gördüğümüz gibi, özellikle yüzyılın sonundan beri bunu fevkalade iyi yaptınız. Zaman geçtikçe, dünyaya daha fazla ışık yöneltildiği için bu beklenmekteydi. Işıktan olanlar birçok örnekte, özellikle bu amaç için dünyaya gelenler yoluyla köklenmiştir. Bin yıllık bir zamandır ışıktan olan bizlerin yaptığı gibi, amaçlarını daha çok ileriye doğru planlayanlar karanlık güçler değildir. Bizim avantajımız dünyaya kendilerini bir şekilde göndermek için hazırlanan ışık varlıklarının büyük kaynağından gelen destek ve yardımdan kaynaklanmıştır. Belki de sonuçtan daha önemlisi, bu döngünün her zaman ışığın zaferi için planlanmış olmasıdır.

Galaktik federasyon çok kısa bir sürede harekete geçmeye hazırdır ve bu arada, dünyadaki tüm faaliyetleri yakından gözlemeye devam etmektedir. Teknoloji söz konusu olduğunda bunu, bize karşı çıkışları olmayan karanlık güçlere göstermekte çekincemiz yoktur. Ancak, onlarla kurallara uyma konusunda anlaşmamız olduğunu bildikleri için inatla teslim olmayı reddediyorlar. Tüm yaşama saygı duyuyoruz, oysa onların hiçbirinin hemcinslerine bile saygıları yoktur. Onlar için yaşam feda edilebilir bir şeydir ve kendi yollarına giren herkesin dostluğunu kazanmak için bunu kullanacaklardır. Diğer yandan biz, onları öldürmek ya da yaralamak yerine “düşmanlarımızı” güvenliğe alırız. Böylece yer altındaki askeri üsleri tahrip etmeden önce tüm personelin etkisiz hale getirildiğinden emin olabilirsiniz. Aksini söyleyen herhangi biri olayları dürüst olmayan bir şekilde rapor etmektedir ve bizi yanlış tanıtmaktadır.

Görünürde bazılarınız, kendi hakkımızda söylediklerimizden dolayı, felaket gibi koşullarda yaşamlarını koruyamayacaklar için endişe duyacaklardır. Bu beklenen bir tepkidir ve cevabı önceden vermiştik. Bu ruhların yaşam planı ile ilgilidir. Böyle koşullarda ayrılan ruhlar ayrılmayı istemişlerdir ve kendi ihtiyaçlarını karşılayan bir durumu seçmişlerdir. Tesadüfî ölüm gibi bir şeyin olmadığını ve doğal ölümlerin aynı zamanda planlı olduğunu anlayın. Onu tasarlarsanız ve rastlantısal olarak onu tamamen deneyimlemekten alıkonulursanız, ruhsal anlayışınızı genişletmek için bir yaşamı planlamanın amacı da önemsiz olur. Özgür iradeniz nedeniyle, yaşam beklentinizi kısaltabileceğiniz de doğrudur. Bununla birlikte, bu yalnızca yaşamınızın saklı anlamını dikkatli bir biçimde inceledikten sonra olur.

Aranızdan bazıları intihar yoluyla yaşamların kısaldığını anlayacaktır. Bu ruhlara zihinlerini değiştirmek için bir son dakika fırsatı verilir. Onlar orijinal yaşam planlarının farkında olan rehberleri tarafından karşılanırlar ve bu eylemin sonuçları, ailelerini ve arkadaşlarını nasıl etkiledikleri gösterilir. Bu nedenle, birçok ruhların kendi zihinlerini değiştirme şansına sahip olmaktan müteşekkir olduklarında eminiz. Genel olarak söylemek gerekirse, herhangi bir yaşam zamanında, taşıyabileceğinizden daha fazlasını üstlenemezsiniz. Bu son zamanlarda, karmalarını temizleme kaygısı olan ve yaşamlarını deneyimlerle dolduran birçok ruh vardır.

Daha yüksek düzeylere yükseldiğinizde bir yaşamdan başka bir yaşama ölüm yoluyla olmayan kolay bir geçişe sahip olursunuz. Değiştirme zamanının geldiğine karar verince, kendi seçiminizle bunu yaparsınız. Bedeninizin hücrelerindeki değişikliklerle birlikte gençlik ve sağlığınızı korur ve Dünya’da deneyimlenen hastalık ya da engellilik gibi özelliklerden hiçbirine sahip olmazsınız. Yükseliş açık olarak çok değerlidir. Çünkü yeniden ortaya çıkması çok uzun bir zaman alabilir. Bu sizin hemen önünüzdedir ve herhangi bir yaşam zamanından yükselmek kesinlikle imkânsız değildir. Ancak bunu kendi çabalarınızla başarmak zorundasınız. Yükselişinizin benzersiz olarak görülmesinin nedeni şudur: Bu teklif her ruha sunulur ve bu imkânı değerlendirmeye karar verenlere sınırsız yardım verilir.

Eğer gerçekten kim olduğunuzun farkına varan ve yaşam amacınızı anlamaya başlayan biriyseniz, size yardım etmek için can atan sevgi dolu ruhlar tarafından çevrilmiş olduğunuzdan emin olun. Hala zaman vardır ve gözünüzü yükselmeye çevirdiğinizde, yolu yarıladığınızı ve bilinçlilik düzeyinizin yükselmekte olduğunu görürsünüz. Dünya’da olmak ama Dünya’dan olmamak çok yararlı bir öğüttür, çünkü geleceğe yoğunlaşmanıza ve eski yolları terk etmenize fırsat verir. Bu, kendilerini serbest bırakamayanların özgürleşmelerine engel olan dünyevi şeyleri tutmaya çalışmalarıdır ve bizim önemle vurguladığımız gibi, bunun temelinde yer alan şey de çoğunlukla korkudur. Değişikliklerden korkmak yerine onları karşılayın ve İnsan Irkının yeni bir döngüye doğru ilerlemesindeki gerekliliği görün. Her ne kadar devasa döngüler söz konusu olduğunda değişiklikler yavaş gerçekleşir ve algılanamaz gibi görünse de, her şey hareket halindedir.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve bizimle bir araya gelmek için bize sevginizi ve davetinizi gönderenlere teşekkür ediyoruz. Bu çağrı olmaksızın gelemezdik ve sizinle açık temas kurmamız için şimdi doğru zaman olduğunu biliyoruz. Hepinizi seviyoruz.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |

If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.