Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Lütfen dostumuz ışık işçisi Ron Van Dyke’a yardım edin

Lütfen dostumuz ışık işçisi Ron Van Dyke’a yardım edin

Ron Van Dyke's Facebook page

Değerli dostlar,

Bizim dostumuz ve arkadaşımız, halen önem verdiğimiz ışık işçisi Ron van Dyke şimdi bizim desteğimize ihtiyaç duyuyor. Başka deyişle, evi ondan tamamen yasa dışı bir şekilde elinden alınacak. O direniyor, ancak bunu tek başına yapamaz.

Florida’da yaşayan herkes ya da iyi bir dava avukatı bilen ya da medyaya erişimi olan ya da başka bir yardım yapabilen lütfen katılın. Eğer ona yardım edersek, kendimize yardım ederiz. Bunu birlikte yapmalıyız.

Ayrıntıları bilmeyenler için, ron ABD’de süregelen ipotekli malın haczi skandalındaki son kurban olmuştur. Kendi evlerinde bir mortgage’e dahi sahip olmayan insanlar bankalar tarafından mahkemeye verilmekte ve daha sonra fırsatçı eksperler onları evlerinden atmaktadırlar. Ron dün radyoda bu konu hakkında röportaj yapmıştı.

Birlikte direnmeye ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum, çünkü bu ahlaksız sistemde sahip olduğumuz tek güç budur. Ron altın gibi bir kalbe sahiptir ve dünyamızın yükselişini görmek ve herkes için en iyisinin olmasından başka bir şey istemez. Bu nedenle bizim tam desteğimizi hak ettiğini düşünüyorum. Nihayetinde, biz Florida Melbourne bölgesinin şerifine, Ron’un evinden çıkarılmamasını ve ilk olarak onun davasına bakılmasını rica eden bir e-mail (admin@bcso.us) gönderebiliriz.

Ron’un youtube kanalı buradadır Facebook sayfası buradadır.

Teşekkürler!
Kees, GalacticChannelings.com


18 Şubat güncellemesi: Ron davayı almak isteyen yeni bir mahkeme buldu ve umuyoruz bu da ilki gibi banka kontrolünde olan bir mahkeme değildir. Ron bunun için 5000$’a ihtiyaç duyuyor ve şu anda bu paraya sahip değil. O bağış istemek konusunda da gönülsüz. O’na bir şekilde yardım edebilirseniz lütfen kendisiyle Facebook ya da YouTube yoluyla haberleşin.Çeviri: Emreskopi
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge