Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > KANSERE KARŞI ETKİLİ KÜRLER

KANSERE KARŞI ETKİLİ KÜRLER

Birçok insanın düşündüğünün aksine, kanser teşhisi konulması dünyanın sonu değildir. Kansere karşı çok işe yarayan ve yan etkileri olmayan çeşitli kürler vardır. Ne yazık ki, bu kürler ilaç endüstrisinin sahibi olan güçlü elit, İlluminati tarafından halktan saklanmıştır. Onlar kanser gibi hastalıklardan milyarlar kazanırlar. Aynı zamanda, ana akım medyanın çoğunu kontrol ettikleri için, bu kürler hakkında zar zor bazı şeyler yazılmaktadır. Bunun yerine, kemoterapi ve radyasyon gibi başarılı olmayan ve tehlikeli “kürler” teşvik edilmektedir.

Birçok insan bir şeytan elitin dünyayı yönetmekte olduğu fikrini reddeder. Onlara sadece söyleyebiliriz: bu konuyu kendiniz inceleyin. Webde tonlarca işe yarar materyal vardır. Onları okuyun, karşılaştırın ve kendi sonuçlarınızı izleyin. Kendi gücünüzü ele aldığınız zaman, hangi tedaviyi seçmenin daha iyi olacağına karar verebilirsiniz.

Burada kanserle karşı karşıya kalan herkesin kendisi ve sevdikleri için bakmayı borç bileceğini düşündüğümüz iki video ve linkler vardır.

İlki genç bir delikanlı tarafından dile getirilen, ilaç endüstrisinin gerçekte nasıl çalıştığı ve "Gerson therapy" gibi kanser için iyi kürleri kötülemek için nasıl her şeyi yaptıkları hakkındaki bir hikayedir.

"Güzel Gerçek"İkinci video kansere karşı en etkili kür, Kenevir bitkilerindeki THC bileşeni hakkındadır. Laboratuar koşullarında, kendirgillerin kanserle savaştığı ve sağlıklı hücreleri etkilemeden, kanser hücrelerini yok ettiği ispatlanmıştır. Kenevir (marihuana) yetiştirme hükümet tarafından kesinlikle yasaklanmıştır, ancak birçok insanın düşündüğü nedenlerle değil. Hemen bu videoyu izleyin. 4. Kısım kendi kendinize nasıl kenevir yağı yapabileceğinize ilişkin bir rehberi kapsar.

"Kürden Kaçın-Rick Simpson Hikayesi"Jack Herer en çok satan kitaplardan "The Emperor Wears No Clothes: Hemp and the Conspiracy Against Marijuana - Kral Çıplak: Kenevir ve Marihuanaya Karşı Komplo". nun yazarıdır. Jack dünyaya endüstriyel kenevir ve tıbbi marihuanayı öğretmektedir ve onun haksızlığını kanıtlayana 100,000 dolar sunar. “Kendir bitkisinden alınan THC kanserli ve mutasyona uğramış hücrelere saldırırken, sağlıklı hücreler zarar görmeden kalır.”

Burada çocuklar için yaptığı bir şey vardır:

"Baba Beyin Kanserine Tıbbi Marihuana ile Savaş Açan Destekleyici Mama Verir"Kanseri iyileştiren Kendir hakkında daha fazla bilgi buradadır.


KANSERE KARŞI ETKİLİ KÜRLER
Graviola ya da guanabana olarak da adlandırılan tarçın elması başlıca Orta Amerika’da, Amazon bölgesinde ve Polinezya’da yetişen bir ağaçtır. Yaklaşım 1 ayak büyüklüğündeki meyveleri göğüs kanseri, prostat kanseri ve akciğer kanseri gibi tüm kanser türlerine karşı çok etkilidir. Üniversitelerde yapılan çeşitli araştırmalar bunu doğrulamıştır.
Laboratuar testleri tarçın elmasının kemoterapide kullanılan bir ilaç olan Adriamycin’den çok daha etkili bir şekilde, kanser hücrelerini 10,000 kat daha fazla öldürür. Kendirgiller gibi, tarçın elmasındaki aktif bileşenler kanserli hücrelere saldırır, ancak sağlıklı hücreleri bırakır.

Tarçın elmasından kendiniz su çıkarabilirsiniz, ancak ilk olarak bir kimyasal-ilaç tedavisi verilirse, daha çok işe yarar. Bu konsantre besin takviyesini doğal ürünler dükkanlarında ya da online satın alabilirsiniz.

KANSERE KARŞI ETKİLİ KÜRLERKansere karşı diğer bir başarılı besin takviyesi kayısı ve şeftali çekirdekleridir. Kapsadıkları yüksek düzeyde B17 vitamini kanser hücrelerine karşı mucizeler yaratır. Bunun hakkında da tonlarca materyal vardır ve bir video da buradadır. Eğer bazı karşı çıkan ifadeler bulursanız, lütfen endüstrinin sizin kafanızı karıştırmak için, internet üzerinde kasıtlı olarak yanlış bilgi yaydığının farkında olun.KANSERE KARŞI ETKİLİ KÜRLERKanseri önlemek ya da kanserle savaşmak istiyorsanız, menünüze kuşkonmazı eklemek iyi bir fikirdir. Çok miktarda folik asit, C vitamini, B6 vitamini ve diğer potansiyel bileşenler vardır. Özellikle Glutathione, kanserin hasar verdiği hücrelerde DNA’nın onarılmasına yardım eder.KANSERE KARŞI ETKİLİ KÜRLER


Doktro Hulda Clark Kanada’da Saskatchewan Üniversitesinde biyoloji alanında çalışmıştır. Bu üniversitede 1950 yılında Yüksek Şeref Derecesiyle sosyal bilimler alanında lisans derecesi ödülü verildi. Daha sonra Minnesota Üniversitesi tarafından fizyolojide Doktora derecesiyle ödüllendirildi. Onun araştırmaları biyofizik ve hücre fizyolojisi alanında odaklanmıştır. Kanser hücrelerinin, tüm maddeler gibi belirli bir frekansta titreştiğini keşfetmiştir. Bu hücreler online sipariş verilebilen küçük bir uzaktan kumanda ve bir bitki kombinasyonu ile öldürülebilirler.Parlak bir Amerikalı Mucit Royal Rife (1888 – 1971) tarafından yapılan aletler aynı ilkeyle çalıştı. İnsanları kanserden %100 kurtardı, ancak kurumu tarafından acımasızca saldırıya uğradı. Neyse ki, fikirleri hiçbir zaman kaybolmadı ve özelikle internete teşekkürler, bugün dünyanın her yerinde bu araçlar yapılıyor ve Royal Rife yöntemiyle çalışan tedavi merkezleri kurulmaktadır.

Royal Rife’ın hayatı konusundaki bir belge şununla başlar:

"Bir molekül oluşturmak için bir araya gelen atomlar, kendi özel elektromanyetik frekansını hem emen, hem de yayanı bir enerji bağıyla birlikte düzenlenir. Moleküllerin iki türü aynı elektromanyetik salınımlara ya da enerjetik imzaya sahip değildir. Bir şarap şişesinin moleküler yapısının uyumlu frekansının yoğunluğunu artırarak, bilim camın paramparça olmasına neden olabilir. Bu kaygın olarak kabul edilen bir doğa kanunudur. O halde niçin diğer moleküller de aynı şekilde izole edilip yok edilmesin? Niçin Kanser ve AIDS gibi öldürücü virüslerin salınım sıklığı tanımlanıp yok edilmesin? Niçin birileri araştırmalar yapmış olmasın? Eh birileri yapmış!"

Bir hasta Güney Afrika’da “Rife Terapi Uygulaması” alıyor

Bir hasta Güney Afrika’da “Rife Terapi Uygulaması” alıyor


Ve Kansere karşı pek çok kür vardır. Bunların birçoğu doktorlar tarafından keşfedilmiştir. Ancak dışlanmışlar, alaya alınmışlar ya da kurumları tarafından haklarında soruşturma açılmıştır. "Kanser: Reddedilen Kürler" adlı video bunların birçoğu hakkında bilgi verir. (daha fazla bilgi burada). Doctor Burzynski de başka birisidir. Onun parlak kanser tedavisi birçok yaşamı kurtarmıştır, ancak FDA (Federal İlaç Birliği) onun çalışmasını imkansız hale getirmiştir. Medya bu kanser kürleri hakkında bilgi verdiği zaman bile, hükümetten buna hiçbir tepki yoktur

Yazar/sanatçı Suzanne Somers kanserli hastaları tedavi etmiş ve hala da etmekte olan doktorlar hakkında, "Darbe: Kanseri Tedavi Eden Doktorlarla Görüşmeler- ilk Anda Yakalayarak Nasıl Önlenir?". adlı bir kitap yazmıştır. Onunla bir röportaj burada bulunabilir.

Son olarak, ilaç endüstrisinin bir ustası olan Gwen Olsen’den bir itiraf buradadır buradadır . Olsen Niçin Büyük Pharma’nın kanserin tedavisiyle ilgilenmediğini açıklar. Ya da kalp hastalığı, Ya da Alzheimer, ya da AIDS, ya da başka bir hastalık türü.

Bunlar kötü haberler, ancak kürlerin olduğuna ilişkin iyi haberler de vardır. Kendinizi eğiterek, kendinizi için doğru olanı bulabilirsiniz.
Bir okuyucudan yorum:

"Harika haber! 4 yıl önce teşhis kondu. Essiac çayı ve IPT terapi yapıldı, artık kanser yok… Hastane, ilaç ya da radyasyon yok. Kanser için geleneksel tıptan kaynaklanmayan 300 kür olduğunu öğrendim. Benim gözlemime göre, ilaçlar kanserin öldürdüğünden daha fazla insanı öldürür. Herkese Sevgi ve Işık
Angela
PS Ty Bollinger’in “Kanser; Alışılmışın Dışında Bir bakış-Cancer Think Outside the Box” kanser tedavi alternatifleriyle ilgilenenler için mükemmel bir kitaptır." (04-02-'11)


Çeviri: Bdost

Share |


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge