Home > > Adamu - İfşaat Meselesi

Adamu - İfşaat Meselesi

"Vay canına, son zamanlarda olan şeyler hakkındaki en iyi özetlerden birini dinledim. Bize burada gerçeğin söylendiği hissine kapıldım. Adamu ifşaatın gerçekleşmeme ihtimalinin yüksek olduğunu, ama 21 Aralık’taki yükselişin oldukça gerçek olduğunu söylüyor. Ama bu herkes için yükseliş anlamına gelmeyecek.

Bir sonraki aşamada Adamu hepimizin bildiği, güzel sözlerin verildiği ama gerçekleşmediği mesajları tartışıyor. Sanırım ilk kez kanal olmuş bir varlığın kötü niyetle olmadan bunu bir oyun olarak adlandırdığını duyuyorum.

(12:30, 2.Kısım) “ifşaat veya gemilerin güzel bir gösterimi sözü aldığınız olayların çoğu, elini güçlendirmek veya uyanışınız için bilincinizi ileri götürmek amacıyla kendine hizmet ve diğerlerine hizmet arasında oynanan bir oyundur. Görüyorsunuz ki uyanışınız gerçek ifşaatın gerçekleşmesinin tek yoludur.”

Düşünüyorum da ikinci kısım en önemlisi ve herkesin 21 Aralık’a kadar aklında bulundurması gerektiği kısımdır. Çünkü sonuçta, yapacağımız sıçrama hepimiz için farklı olacak. Her ne kadar bütün ışıktan olanları bir birliktelik dünyası beklese de hepimiz bu yolculuğu tek başımıza yapıyoruz. Bu yüzden benim görüşüm, Yükselişe hazırlanmak ve titreşimimizi yükseltmek bu noktadan sonra yapmamız gereken tek önemli şey. Ne durumda olduğunuz önemli değil, çünkü yaptığınız her seçim geçerlidir. Bu yüzden bence sadece kendimize karşı dürüst olmaya odaklanmalı ve hala yanlış olan şeyleri düzeltmeye çabalamalıyız. Bu yüzden affedici, sevgi dolu, minnettar olun ve egonuzdan kurtulun, incittiğiniz insanlara üzgün olduğunuzu söyleyin… bir başka deyişle titreşiminizi artırmaya ve ruhunuzu birleşik bilinçli bir yaşama gerçekten hazır olduğuna ikna etmeye odaklanın.

(13:36, 2.Kısım) “Neye uyandığınız, rüya görürken kendiniz hakkında kendinize ne söylediğinize bağlıdır. Fırsat penceresinin merkezi, bazı karışık nedenlerden dolayı bu yılın, yani 2012’nin sonudur. İlerledikçe, sahip olduğunuz bütün deneyimleri seçimleriniz, inançlarınız ve fikirlerinizle kendinize getirdiğiniz çok daha güçlü bir şekilde aşikar olacaktır. Siz bunu daha bilinçli şekilde yaptıkça, o da size daha güçlü şekilde görünür olacaktır. Kendi enerjinizle rezonans halinde olmayan kişileri geride bırakabileceksiniz. Bundan sonra değişim yapılmış olacak ve kendinizi kendi titreşiminizle tam bir rezonans halinde bulacaksınız. Ondan sonra gerçek olarak bildiğiniz şeyleri göreceksiniz.

Bence Adamu’dan gelen bu mesaj o kadar güçlü ki, neredeyse bu sitede yayınladığımız bütün kanallıkları gereksiz kılacaktır.

Neyse... belki o kadar da değil ;) Ama şüphesiz ki benim görüşüme göre söylenmesi gereken bazı noktalara değiniyor.

Güney Afrika’dan Zingdad tarafından kanallık edilen Adamu’nun mesajı aşağıdadır. Hepinize daha fazla sevgi ve ışık.
Kees, GalacticChannelings.com."


1. Kısım:2. Kısım:
Website: Zingdad.com
Çeviri: BDost

< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Visit our forum! If you're the first to comment, feel free to click "New Thread" (after making sure that you're registered and logged in of course) and copy this channeling there.