Home > > İZLEMEYE DEĞER ÜÇ VİDEO (7)

İZLEMEYE DEĞER ÜÇ VİDEO (7)

Burada birkaç dakika zaman ayırdığınız için pişman olmayacağınızı umut ettiğimiz üç yeni video var.

Bazen insanlar bize yazarak, İlahi bir plan tarafından yönetilen parlak bir geleceği tasvir ettiğimiz bu kanallıktaki her şeye inanmalarının gerekli olup olmadığını soruyorlar. Işık varlığı gibi gözüken, daha düşük varlıklar tarafından bunun bir kandırmaca olduğu düşünülür. Biz gerçekten kötü kaderimize mi terkedildik? O zaman şöyle bir etrafınıza bakmanızı söyleyeyim. Doğadaki güzelliğe bakın, insanlar arasındaki sevgiye, çocukların masumiyetine bakın… bunların nefret dolu bir tanrı tarafından mı, yoksa, sevgi dolu bir tanrı tarafından mı yapıldığını düşünüyorsunuz? Kesinlikle sevgi dolu bir tanrıdır.

Ve bu video ihtiyaç duyduğunuz bütün kanıtları sağlar:



Siz tamamen beklenmeyen bir anda deneyimini değiştiren, daha yüksek bir yola süren bir yaşama sahip olduğunuz zaman ne olur? Bunu diğerleriyle paylaşmak istersiniz. Ve Mary de You Tube’da böyle yaptı:



Bir kedi sever olarak, bu üçüncü video bana derinden dokundu. Tüm umutların kaybolduğu bir zaman, biraz sevgi ve özenin harikalar yarattığını göstermek ne kadar iyi bir şey. Yaşasın, bu kedi için ve ona yardım eden insanlar (Not: bazı resimler çok çarpıcı):





Çeviri: BDost

< previous videos | next videos >


Share |

Would you like to comment on this message? Visit our forum! If you're the first to comment, feel free to click "New Thread" (after making sure that you're registered and logged in of course) and copy this message there.

Thrive