Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 19, 2012

SaLuSa, December 19, 2012

Dostáva sa k Vám množstvo názorov ohľadom významnosti zarovnania počas 21. decembra. Avšak jedna vec je istá, všetci zažijete do väčšej alebo menšej miery zmenu frekvencií. Nemôže to prejsť bez toho aby Vás to ovplyvnilo, ale tí ktorí to očakávajú a podieľajú sa na tom si toho budú viac vedomí. Z dlhodobého hľadiska sa ukáže, že sa udiali mnohé zmeny, ale trvalo určitý čas kým sa prejavili. Čo by malo byť zjavné je, že masové ľudské vedomie dostalo veľký príliv energie, výsledkom čoho bola rozšírená vízia budúcnosti. Tak isto s tým príde uvedomenie, že tvorenie je výsledkom Vašich projekcií, túžob a zámerov. S najväčším množstvom Svetla aké bolo kedy ukotvené na Zemi musíte byť pozitívni a opatrní na čo zameriavate svoje myšlienky.

Čoskoro zažijete zvýšené vedomie pozorovaním zmien okolo Vás. Možno budú veľmi jemné, ale pocítite úľavu a viac ľudí ako obvykle sa bude prejavovať radostnejším spôsobom. Tak isto to bude zrejmé z otvorenejšieho prístupu k životu a priateľstva a uvedomíte si, že existuje akýsi nový pokoj a že sa stretávate s menším počtom stresujúcich situácií. Inými slovami, na Zemi sa usídlil nový mier, ktorý prinesie koniec chaosu, konfliktom a vojnám. Vy ste to pripravili a my Vám pomôžeme dosiahnuť Vaše sny, pretože toľko sa toho musí zmeniť aby ste dosiahli Nového Veku. Teraz ste na začiatku nádherného času uspokojenia a šťastia.

Vieme, že sa budete sústrediť na to ako by ste sa mali pripraviť na to čo prichádza a Vy viete, že je prospešné mať pokojnú myseľ a aby ste si počas toho dňa podľa možnosti našli pokojné miesto kde môžete byť v kľude a úplne relaxovať. Energie vyvrcholia 11:11 ale budú naďalej pokračovať a budete ich môcť zaregistrovať po určitú dobu. Rovnako ako 12. 12. sa Vám bude zdať, že v tom momente to na Vás zapôsobí najviac, ale všimnite si zmien počas nasledujúcich dní. Pri tom všetkom by bolo prekvapivé ak by ste nepocítili vôbec nič, ale to by mohlo byť spôsobené neschopnosťou posúdiť čo je normálne alebo to mohlo byť spôsobené samotným zarovnaním. Nepochybujte o svojich pocitoch, pretože ste oveľa viac citliví voči zmenám ako si pripúšťate.

Drahí, tieto konečné časy sú to na čo ste čakali a nesklamú Vás. Vedomie, že dualita je na konci Vás pozdvihne do inej dimenzie a umožní Vám to odhodiť prepojenia na nižšie vibrácie. Posuniete sa od životov plných neistoty, problémov a stresu k takému, ktorý bude plný veľkej radosti a šťastnej budúcnosti naplnenej mierom a spokojnosťou. Nemôže to byť zastavené a tí, ktorí boli členmi Iluminátov viac nebudú mať žiadnu moc tak spraviť alebo akokoľvek ovplyvniť výsledok.

Som SaLuSa zo Síria a budem sledovať Váš pokrok veľmi pozorne. Chceme aby ste si teraz prežívali svoje skúsenosti bez akéhokoľvek ďalšieho ovplyvňovania z našej strany. Galaktická Federácia je tak potešená Vašim víťazstvom Svetla a želáme Vám aby ste si to v nasledujúcich dňoch úplne vychutnali.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a Danica


< previous message | next message >


Share |