Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 18, 2012

SaLuSa, February 18, 2012

Pokiaľ máte dostatočnú vieru, nie je nič čo by ste nedokázali a ešte len musíte pochopiť akú máte silu. Neustále tvoríte či si to uvedomujete alebo nie. Počas mnohých životov ste to boli Vy, ktorí ste vytvorili všetko čo teraz zažívate a ste pravdepodobne prekvapení, že to tak je. Pamätajte, že len málo kedy ste použili túto silu na zastavenie postupu Temných. Aj keď je pravda, že ich činy boli veľmi chytré, neexistoval skoro žiaden odpor voči ich zámerom. Avšak nedávno ste začali chápať čo sa okolo Vás deje. Aj keď ste si možno neuvedomovali čo dosahujete sústredením sa na iný výsledok, vytvorili ste energiu pre zmenu, ktorá ohromne narástla a otvorila mocnú časovú líniu k Vzostupu. Teraz už jasnejšie vidíte čo musíte urobiť na privedenie tohto cyklu do úspešného záveru.

Obzrite sa okolo seba Drahí a uvidíte znamenia, ktoré sú viditeľné pre všetkých, pretože zo zdanlivého chaosu začínajú byť zrejmé nové začiatky. Správne počujete o svetovom pláne mnohých krajín zvrhnúť Iluminátov a predstaviť svetu nový systém, ktorý vytvára dohodu ohľadom finančných záležitostí. Odstráni sa ním ilegálna štruktúra a metódy, ktoré Vás uvrhli do dlhom riadenej spoločnosti, ktorá je na pokraji zrútenia. Dosiahnutím tohoto bodu prišla tá pravá možnosť implementovať tento systém. Odstráni bremeno, ktoré mnohí z Vás nesú a spolu s ním ťažkosti, ktoré spôsobuje. Viac dôležitejšie je, že umožní redistribúciu bohatstva, ktoré bolo väčšinou získané kriminálnou činnosťou. Úmyselne ste boli držaní v chudobe, pretože to bol spôsob ako Vás mať pod kontrolou. Podobne ste boli držaní v ignorancii k Vášmu postaveniu a histórií, preto budete plne informovaní o Vašej minulosti a dôvode prečo ste na Zemi.

Život môže byť úplne úbohý bez všetkých krás ktoré majú ostatní, ale pamätajte, že je to súčasťou Vašich skúseností, ktoré ste na seba zobrali. V inom čase ste žili v luxuse a mali ste moc, ale kvôli rovnováhe v iných životoch ste skúsili rôzne úrovne. Počujeme ten výkrik „Prečo som tu“, pretože sa pre to nejaví žiadny evidentný účel, ale čo prežívate je pokračujúca skúsenosť, ktorá pozdvihuje Vašu úroveň vedomia. Konečným cieľom je pripraviť Vás na Váš návrat k plnému vedomiu a Vzostupu tak, aby ste mohli konečne opustiť dualitu ako ju poznáte. Niektorí sa zamýšľajú aké to muselo byť v predchádzajúcich životoch, ale príliš sa nimi nezaoberajte. Na určitej úrovni budete mať silu na úplnú obnovu spomienok, ale dôležitá časť je, že ste sa z nich poučili a detaily sú nepodstatné. Dnešok je tým čo sa pre Vás počíta, pretože ste celkovou sumou Vašich skúseností. Pre mnohých z Vás je taká, ktorá dokazuje, že ste sa dostatočne vyvinuli na pochopenie podstaty bezpodmienečnej lásky a to je najúžasnejší úspech.

Teraz viac ako kedykoľvek predtým nastala potreba aby sa ľudia spájali a použili kolektívnu silu na napredovanie a pomohli zhmotniť potrebné zmeny. Rozprávajte sa medzi sebou, pretože mnohí sú zmätení z toho čo sa deje a skutočne nechápu čo je za tým. Pravda ich bude šokovať a možno budú mať strach a to je to, kde Vy ich môžete ubezpečiť, že všetko vytvára budúcnosť, ktorá bude vítaná. Keďže nastanú zmeny k lepšiemu prakticky v každom aspekte života, je to skutočne niečo po čom môžete túžiť. My z Galaktickej Federácie napomáhame dianiu tak aby naplnenie bolo zaistené a máme povolenie asistovať pri dosahovaní toho, čo je v súlade s Vaším želaním. Avšak vo väčšom meradle sa pozeráte na Božský Plán na Vzostup Vesmíru.

Zašli ste tak ďaleko a ste na dosah pozbierania ovocia Vašej cesty, ale vyžaduje si to ešte finálne rozhodnutie udržiavať svoj pohľad na cieľovú rovinku. Nenechajte sa vyrušovať poslednými pokusmi Temných zamerať Vašu pozornosť na zvyšujúce sa množstvo dezinformácií, ktoré sa šíria. Prirodzene pokým budú ovplyvňovať médiá a nevzdajú sa kontroly nad nimi dúfajú, že spôsobia zmätok a pochybnosti. Teraz tí, čo sa presunuli do Svetla by už nemali mať vôbec žiaden problém oddeliť pravdu od falošných správ. Vo všeobecnosti sa dá povedať, že ak necítite, že je to v poriadku, tak to v poriadku nie je. Časom bude všetko povedané a keď budeme s Vami v otvorenom kontakte osvietenie bude na dennom poriadku. Budú to nádherné časy, keď budete uvoľnení z ťažoby nižších energií. Mnoho odvážnych duší vystúpilo dopredu aby začali prinášať pravdu, takže identifikujte svojich hrdinov a držte sa ich.

V poslednom čase bolo uvoľnených tak veľa informácií, že Temní už nedokážu plátať úniky. Takže majte oči otvorené a učte sa z prvej ruky, pretože tajomstvá sú odhaľované a pravda vychádza najavo. Médiá budú musieť čoskoro povoliť slobodné spravodajstvo, pretože majú povinnosť Vás informovať, ale až doteraz boli prísne kontrolované. Akonáhle budú Ilumináti odstránení, budú úplne slobodné a táto udalosť sa s každým dňom približuje. Tajné sily, ktoré pracujú pre svetlo nikdy neboli v nečinnosti a teraz uzatvárajú kruh okolo tých, čo sú pri moci. Oni vedia, že sa už nemôžu viac udržať a sú vyháňaní. Vyžaduje si to čas, ale s našou pomocou to bude úspešné.

Na kolaps toho starého nie je pekný pohľad a nie je to ani príjemná skúsenosť, ale musí sa to urobiť. Zmeny sú preto plánované najlepšie ako sa dá, aby boli rýchle a precízne, ale vždy nastanú nejaké ťažkosti, pretože niektorí budú proti tomu čo robíme. Máme misiu, ktorá začala pred stovkami rokov a nenecháme si ju zmariť, keď sme už tak blízko pred jej dokončením. Najpríjemnejšia časť príde, keď sa s Vami budeme môcť stretnúť a prejsť ten posledný úsek spoločne a urobiť tak ako jedna rodina Svetla. Vaše ťažkosti sa skončia a dovtedy si budete vedomí Vašich skutočných ja, Vášho účelu a miesta v Galaxii. V súčasnosti ste len tieňom toho kým v skutočnosti ste a máte len malú predstavu o tom čo to znamená byť v Jednote so Všetkým Čo Je. Je to požehnanie a mier, ktorý si neviete predstaviť, ale nie je to už tak ďaleko a čaká to na Vašu prítomnosť.

Som SaLuSa zo Síria a horlivo čakám na zmeny, ktoré nám umožnia väčší kontakt s Vami. Salutujeme všetkým za Vaše odhodlanie.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |