Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 10, 2012

SaLuSa, February 10, 2012

Zrazu medzi Vami panuje veľké vzrušenie a odhodlanie praktizovať svoju slobodu dosiahnuť čokoľvek si budete priať ohľadom zmien. Odhalenie je niečo na čo ste neprestajne tlačili, ale ako sme už uviedli, pravda o našej existencii je známa mnohým z Vás, ktorí sledovali naše aktivity po mnohé, mnohé roky. Toto nepotrebuje potvrdenie vo svetle všetkých tých dôkazov ktoré o nás sú, ale úrady nemôžu uviesť aké majú informácie bez oficiálneho uznania a schválenia. Či už s ním, alebo bez neho, tlačíte na možnosť kontaktovať sa s nami priamo a to sa uskutočňuje. Zisťujeme, že akceptovanie nás je na historicky najvyššej úrovni, čo nám umožňuje jednať s Vami priamo. Aj keď zrušenie výletu na Neptún bol zjavne sklamaním, napriek tomu to prinieslo veľký nárast záujmu o nás. Naozaj mnohých ľudí prekvapilo, že sme pripravení pozvať Vás na palubu našich lodí, ale na takéto skúsenosti nastal čas. Vašim úradom sa to nepáči, pretože túžia mať úplnú kontrolu nad takýmito záležitosťami a snažia sa zabrániť publicite, ktorá je spojená s takýmito udalosťami.

Avšak my veríme, že je čas aby sa fakty o nás stali známymi a posúvaním sa bližšie k Vám sme schopní vyplniť tie medzery, kde nemáte dostatok informácií. Veľa sme sa o Vás dozvedeli kvôli výletu na Neptún a bezpochyby tu bude viac príležitostí na návštevu našich lodí, čo bolo plánované od začiatku. Ako si už teraz určite uvedomujete, náš kontakt s Vami nie je náhodný, ale taký, ktorý mal vždy rásť a pripraviť Vás na úplný kontakt. Buďte si istí, že pred koncom tohto roka nás budete dobre poznať. Médiá sú stále prekážkou čo sa nás týka, ale keď strach z dôsledkov informovania o pravde nebude problémom, pravda o nás sa rozšíri po celom svete. Potom budeme veľmi vítaní, pretože prinesieme odpovede na Vaše problémy a s našou pomocou pretransformujeme Vašu civilizáciu na takú, ktorá je pripravená na Vzostup. Duch minulých dôb bude zahnaný a Zlatý Vek začne prinášať mier a šťastie.

Dlhé čakanie je skoro na konci a to najlepšie ešte len príde a akúkoľvek veľkú snahu do toho teraz dáte, odmena bude rýchlo viditeľná a citeľná. Nie je to otázka toho či si môžete dovoliť tieto zmeny, pretože vo svete existuje dostatočné bohatstvo na pokrytie všetkých potrieb. Dohliadneme na to, že bude použité pre dobro všetkých a že nebude zneužité. Tí, ktorí tak urobili veria, že ich bohatstvo je bezpečne schované, ale k ich zdeseniu a šoku zistia, že bolo odstránené. Nikomu nebude dovolené ponechať si svoje podvodom nadobudnuté zisky, ale tie ktoré boli nadobudnuté čestne im zostanú. Existuje tiež Svetový Trustový Fond založený St. Germainom ktorý zaistí, že tu bude viac ako dosť prostriedkov. Peniaze už nikdy nebudú problémom akým sú teraz a stanú sa sluhom, nie pánom. Napokon nebudú mať vôbec žiadny účel, pretože budete žiť v spoločnosti, ktorá prekoná ich potrebu.

Ak sa uprostred narastajúceho chaosu pozorne poobzeráte, zbadáte prvé záchvevy nových systémov, ktoré Vás nasmerujú na správnu cestu. Naši spojenci tvrdo pracovali na ich predstavení a napriek prekážkam, ktoré im boli postavené do cesty dosiahli prvé úspechy. Veľa vecí je tesne pred poslednými krokmi k dokončeniu, takže neupadajte do zúfalstva, pretože z nášho uhlu pohľadu všetko pokračuje dobre. Je to tak, že sa to zrazu objaví keď to budete najmenej očakávať a samozrejme to bude veľmi vítané. Cítime, že prostredníctvom rôznych zdrojov zo Zeme a mimo Zeme máte dostupných veľa informácií. Ako sme Vám často radili, nájdite si zdroj, ktorý s Vami rezonuje a použite ho na otestovanie ostatných, ktoré niekedy môžu mať iný uhol pohľadu.

Nastávajú vzrušujúce časy, pretože je možné vidieť kam veci smerujú, čo by malo byť do budúcnosti. Čo bude pred Vami znie ako sen, pretože máte len veľmi málo, alebo nič s čím to môžete porovnať. Avšak vychádzate zo sveta snov, kde ste žili v ilúzii oddelenia, takže teraz sa môžete čudovať čo je nakoniec naozaj realitou. Samozrejme dualita ako skúsenosť je pre Vás perfekte reálna, ale nie je to Vaša pravá realita do ktorej sa čoskoro vrátite. Nedá sa to s ničím porovnať, aj keď Matka Zem sa podelila o krásu prírody na svete, ktorý bol pre Vás starostlivo pripravený a ako viete, kedysi bol Rajskou Záhradou. Vzostúpená Zem bude ďalšou Rajskou Záhradou, ktorá tentokrát bude naďalej obývaná len tými, ktorí sú zo Svetla. Bude tu neporovnateľná krása a harmónia, ktorá je zakorenená v dokonalosti vyšších vibrácií.

Drahí, všetok ten čas počas ktorého robíte pokrok prinášaním nového do reality, robí našu prítomnosť menej urgentnou, pretože je dôležité aby ste sa naplno do toho zapájali. Je pravdou, že ste vždy mali pomoc, pretože keďže je koniec cyklu, na Vašich pleciach leží veľké bremeno vyriešenia Vašich vlastných problémov. Ohľadom toho nemáte nedostatok skvelých nápadov a pomaly sa posúvate do nového technologického veku. Ale je faktom, že keby mnohé takéto nápady neboli vedome potláčané, už by ste v tomto novom veku boli dávno. Takže čoskoro bude uvoľnená masa nových nápadov a mnohé z nich budú variáciami na zariadenia dodávajúce voľnú energiu. To samo o sebe vyrieši niektoré veľmi naliehavé problémy, ktoré spôsobujú tak veľa chudoby a nízke životné štandardy.

Ste Jednou Rasou, Ľudskou Rasou a ste za seba navzájom zodpovední. Mnohí to už cítia a s rýchlo rastúcimi úrovňami vedomia sa ďalší do toho prebúdzajú. Čoskoro budete mať nástroje a prostriedky na napravenie toho zlého a bude tu nádherné prúdenie vzájomnej lásky. Svojou prirodzenosťou ste mierumilovné Bytosti Lásky a Svetla a to sa zmenilo len vtedy, keď Temní prevzali kontrolu a vklinili medzi Vás nenávisť, aby udržali falošné rozdiely. Ak sa pozriete na druhého človeka a vidíte v ňom odraz seba samého, vidíte za vonkajší vzhľad a do duše.

Som SaLuSa zo Síria a je nádherné byť súčasťou takej skvelej udalosti akou je Vzostup. Pamätajte, že sa to deje Vášmu celému Vesmíru a my čakáme kedy Vy a Matka Zem vzostúpi pred tým, ako tak urobíme my. Váš podiel na postupe je oveľa dôležitejší než ste si vedomí. Takže Drahí naďalej kráčajte dopredu s Láskou vo Vašich srdciach.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |