Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 5, 2011

SaLuSa, January 5, 2011

Tak ako vy aj my čakáme a zadržiavame dych, pretože vieme, že starý systém už vŕzga a nie je možné udržať ho veľmi dlho. Vieme, že dôjde k domino efektu ako náhle padne prvá časť a nebude málo tých, ktorí prídu na pomoc Svetlu. Nachádzate sa po celkom svete a vaša vytrvalosť pri presadzovaní zmien čoskoro začne prinášať ovocie. Je jasné, že sa to nestane naraz a niektoré veci budú potrebovať aj niekoľko mesiacov, kým budú dokončené. Dôležité však je, že vy, ľudia vidíte začiatok skutočnej akcie a viete, že nemôže byť narušená. Aj my sme do toho zapojení, pretože ste nás toľko krát žiadali o pomoc, že nám bolo udelené oprávnenie urobiť to.

Často sme hovorili o spravodlivosti, nie však o ľudskej, ale o tej, ktorá rešpektuje Vesmírne Zákony. Nikto neodíde s jedinou vecou, ktorá ublížila niekomu inému a vy sami budete najprísnejšími sudcami svojich poklesov. Budete súhlasiť s tým, čo je potrebné na prekonanie všetkých slabostí, ktoré máte a prijmete ďalšie výzvy v tomto alebo neskoršom živote. Vždy budete očakávať, že dosiahnete úspech, ale pokúsite sa oň znova, ak to bude nevyhnutné. Súhlasili ste s takýmto testovaním cez vaše Vyššie Ja a ste si vedomí toho, čo je potrebné pre váš duchovný rozvoj. Kvôli dualite a vašim mnohým životným zážitkom v temnote neustále zažívate množstvo výziev, v ktorých často čelíte jednému problému niekoľko krát v rámci jedného života.

Dobre viete, že podobné priťahuje podobné a keď sa pýtate, prečo sa isté veci dejú vo vašom živote, môžete ich vystopovať späť ku svojim vlastným túžbam. Môže ísť aj o zrkadlový efekt, keď k sebe priťahujete presne to, čím opovrhujete, alebo čo nenávidíte, pretože tieto energie vydávate zo seba von. Zákon Príťažlivosti nehodnotí ani nefiltruje vaše energie, aby určoval či ide o energie Svetla alebo temna.

Vracia sa vám presne to, čo dávate zo seba. Zamyslite sa na chvíľu nad týmto – ak ste podporovali nejakú trestnú činnosť, nepriťahovalo to násilie nasmerované voči vám? Zobratie života inej duši za ľubovoľných okolností je násilie podľa duchovných zákonov, kde je jasne definované „nezabiješ.“ Stretnete sa samozrejme so situáciami, kedy sa to stane v sebaobrane alebo pri obrane niekoho iného a tu treba povedať, že v niektorých prípadoch je možné uplatniť Zákon Milosti.

Prišli ste na Zem, aby ste zažili presne to, čo zodpovedá vašim duchovným potrebám a cieľom je vyvinúť sa a Vzostup je pridaná výhra pre tých, ktorí sú úspešní. Ako inak by ste drahí vedeli, či ste pripravení vzostúpiť bez toho, aby ste čelili sami sebe a svojmu egu? Otázka je, či ste pripravení na zmenu smerovania vášho života alebo ste očarení materializmom, ktorý nedokážete opustiť. Žiť v hojnosti nie je to isté, pretože tá spĺňa sľub rovnosti a zdieľania spravodlivým spôsobom, ktorý pokrýva všetky vaše potreby. Je to celkom odlišné od hromadenia bohatstva, ktoré ide často na úkor ostatných. Duchovno nevyžaduje aby ste sa stali chudákmi alebo sa vzdali všetkého majetku.

Avšak v žiadnom prípade si svoj majetok nemôžete zobrať do vyšších dimenzií. Jednak tam budete mať k dispozícii všetko, čo potrebujete a okrem toho si tam môžete vytvoriť všetko, po čom túžite pre svoje osobné potešenie. Napríklad ak na Zemi milujete maľovanie, vy vyššej dimenzii si vizualizujete maliarske potreby a tie sa vám zreprodukujú. Vytvoria sa zo svetelnej energie a vaše diela budú lákavejšie a živšie, presne ako originál, ktorý budete maľovať. Tešte sa z toho, čo máte a uvedomujte si, že vašim prechodom do vyššej dimenzie môžete získať oveľa viac.

Nižšie vibrácie vás neustále zasahujú a vašou ochranou pred nimi je vaša vlastná energia Svetla. Zostaňte pokojní a udržujte po celý čas svoje sústredenie a vyhnete sa tak vplyvu temných. Ak sa s nimi stretnete tvárou v tvár, nemáte sa čoho báť, iba si udržte pozíciu v strede vášho Svetla. Naďalej rozširujte svoju lásku široko ďaleko a tým budete robiť všetko, o čo by ste mohli byť požiadaní. Mnohí z vás to robia a vytvárajú myšlienkové formy Svetla, ktoré sa tým stáva výnimočné mocným. Vaša energia vyživuje mriežku Svetla a to pomáha udržať rovnováhu na Zemi. Ste stálym vplyvom, ktorý zmenšuje potenciál zmien vytvoriť nepokoje.

My z Galaktickej Federácie sa stále nachádzame v blízkosti Zeme a nič z toho, čo sa deje, neunikne našej pozornosti. Zvlášť pozorne sledujeme pokusy umiestniť zbrane vo vesmíre, čo bolo plánované už nejakú dobu. Zmarili sme tieto pokusy a varovali sme vašich vojenských a vládnych predstaviteľov, že to nebude dovolené. Ale aj v takom prípade dokážeme zneškodniť všetky jadrové zbrane, kdekoľvek by boli a je zbytočné pokúšať sa nás oklamať. Preto ste v absolútnom bezpečí a zaručujeme vám, že vyjdete z tohto cyklu v priebehu dvoch rokov bez akéhokoľvek vážneho incidentu. Je načase, aby temní uznali, že ich plány zlyhali a mali by vám umožniť plne sa sústrediť na váš Vzostup.

Prezident Obama je obklopený temnými, no napriek tomu sa mu darí robiť nejaký pokrok a toto bude pokračovať až do posledného roku jeho mandátu. Jeho najlepšie dielo ešte len príde a je si dobre vedomý svojho osudu vyviesť ľudí von z temnoty. Je vysoko duchovnou bytosťou a s našou pomocou a podporou pracuje na urýchlení transformácie vašich zážitkov na tie šťastné a uvoľnenie drakoniánskych zákonov, ktoré ovládajú vaše životy.

Ja som SaLuSa zo Síria a viem, že náš príchod sa stále viac blíži. Stále viac vás upozorňujeme na našu prítomnosť a naďalej uskutočňujeme náš plán – upovedomiť o našej prítomnosti toľko ľudí, koľko bude možné. Pokusy vyvolávať strach z našej prítomnosti už nemôžu zakrývať pravdu o našich mierovým úmysloch. Želáme si zdieľať s vami radosť a šťastie, ktoré vám prinášame.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložila: Danuša - Vzostup.sk


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.