Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Sheldan Nidle - December 28, 2010

December 28, 2010

6 Caban, 15 Mol, 7 Ik

Selamat Ja! Powracamy w tym świątecznym okresie i mamy sporo do przekazania. Rzeczywistość wokół Was się zmienia! Gaia jest zajęta przygotowywaniem swych królestw na powierzchni do wielkiej transformacji. Przygotowania te są wciąż całkiem delikatne; jednakże wkraczacie w okres, w ktorym te zmiany staną się bardziej odczuwalne. Obszary w których notowano większe trzęsienia ziemi staną się aktywniejsze a mniejsze drgania już teraz dają o sobie znać. Wulkany, zarówno lądowe jak i te pod powierzchnią morza zwiększają obroty. Nasi naukowcy na Ziemi, monitorowali ten wzrost aktywności sejsmicznej na wszystkich kontynentach. Ten rozwój, stanowi kolejny nawrót ostrzeżeń Matki Ziemi i zazębia się z Waszym własnym przyspieszeniem w kierunku pełnej świadomości. Stara rzeczywistość, która przez tysiąclecia była Waszym mieszkalnym „kokonem”, służyła dobrze swojemu celowi. Wielu różdżkarzy dostrzegło, że magnetyczne linie których używają do badania Waszego świata ulegają zmianie w natężeniu bądź pozycji. Te fenomeny związane są ze zmianami pól grawitacyjnych na Ziemi.

Te magnetyczne przesunięcia, sieją spustoszenie w polach elektrycznych Ziemi. Aby mogła przygotować się do osiągnięcia pełnej świadomości, Gaja ostrożnie adaptuje się do ogromu danych płynących ze Słońca, jej sąsiednich planet oraz galaktycznego rdzenia. Ważnym jest, by postrzegać to jako żywy organizm w trakcie przeistoczenia. Wszystkie rzeczywistości 3D, regularnie wyłapują pewne ilości danych z tego strumienia i gdy istota rozszerza swą świadomość, wielkość wyławianych informacji znacznie się zwiększa. Ponadto te dane muszą zostać przetworzone w inny sposób. W tym celu, Wasza rzeczywistość przystosowuje swoją siatkę do lepszej współpracy z ich większym napływem i zaczyna stawać się organizmem jednobiegunowym. Taka zmiana ma miejsce w całym układzie słonecznym, co umożliwia Waszym naukowcom obserwowanie z bliska, jak materia oraz energia punktu zerowego działa w galaktyce. Obserwacje te zadziwiają i jasno pokazują im jak dalekie od ideału jest ich naukowe podejście! Zostali przez to skłonieni do dokładniejszych poszukiwań nowego modelu operacyjnego, takiego który może lepiej objąć te nawracające zjawiska.

Równolegle z wieloma nietypowymi wydarzeniami w układzie słonecznym, podobną przemianę przechodzi galaktyczny rdzeń. Zmienia on swoją podstawową częstotliwość, wyzwalając przy tym serie potężnych fal energii płynących ku zewnętrznym spiralom i modyfikuje poprzez to sposób w jaki galaktyka utrzymuje go w całości. Tworzą się nowe, galaktyczne linie siatki, co wskazuje iż rodzi się nowy typ fali grawitacyjnej. Energia ta nadaje życie nowym cząsteczkom, grawitonom które leciutko ingerują z naszymi podstawowymi ustawieniami napędowymi. W związku z tym, byliśmy zmuszeni nastawić urządzenia odpowiedzialne za pobór energii na naszych statkach oraz zmienić rozmieszczenie naszej szerokiej floty na przestrzeni układu słonecznego. Zmieniliśmy również gęstość Statków-Matek na wewnętrznym pierścieniu obiegającym Waszą planetę, co wymuszone zostało przez konieczność stworzenia specjalnego korytarza, kształtem przypominającego wstęgę Mobiusa aby umożliwić natychmiastowe wkroczenie naszych statków w ziemską atmosferę, gdy czas pierwszego kontaktu nadejdzie. Musimy modyfikować ten korytarz każdego dnia, co pokazuje w jakim tempie zmienia się Wasz układ słoneczny.

Te istotne zmiany odpowiadają postępowi każdego z Was, w stronę punktu w którym pierwszy kontakt jest absolutnie konieczny. Właśnie dlatego pierwsze kroki przygotowujące Was ku tej okazji muszą być zakończone. Powiadomiliśmy o tym naszych ziemskich sojuszników i podkreśliliśmy że obecna rzeczywistość nie odbija już dłużej tego kim się stajecie. Ciemna strona również wie co obecnie ma miejsce i zajęci są rozmyślaniem w jaki sposób utrzymać status quo. Istnieje w Waszej rzeczywistości punkt bezawaryjny, po przekroczeniu którego może zostać narzucona nowa linia czasowa. Został on właśnie przekroczony, co jest równoznaczne z faktem iż istnieje już tylko jeden możliwy scenariusz – pierwszy kontakt oraz wszystko to, co z nim związane. Wdrożyliśmy kilku dobrych pracowników, którzy znacznie przyspieszając bieg wydarzeń gotowi są popchnąć sprawy w jego kierunku. Istoty te osiągają szczyty swoich umiejętności aby jak najszybciej można było postawić pierwsze kroki. W międzyczasie, Wasze systemy rządowe i ekonomiczne chylą się ku załamaniu.

Klucz do zrozumienia tego co się obecnie dzieje, to uświadomienie sobie wpływu przytłaczającego,międzynarodowego długu na niemalże rozbity system ekonomiczny. Jest to cel, jaki ustanowili sobie Ciemni Spiskowcy w pierwszych latach XXI wieku. Na ich nieszczęście, system zawalił się sam w sobie nim zdążyli wyegzekwować z niego wartość pieniędzy jaką obiecali członkom działającym na wielu jego szczeblach. W rezultacie, nielegalne działania podjęte przez Federalną Rezerwę Stanów Zjednoczonych oraz władze ustawodawcze kilku państw, zezwoliły na wycofanie większości pozostałej gotówki między końcem roku 2008 a połową 2009. Nasi ziemscy sojusznicy ostrzegali przed tym wiele rządów, jednak nie byli w stanie powstrzymać serii zapaści europejskich i azjatyckich państw w latach 2009-2010. Udało się odzyskać część kapitału, który może być teraz użyty jako dowód nielegalnych działań, co jest naszą dodatkową bronią w doprowadzeniu spiskowców do upadku.

Różne nacje Waszego świata, zmówiły się w tajemnicy by stawić opór hegemonii Ciemnych Sił i zakończyć tą trwającą wiele tysięcy lat kontrolę na planecie. Przypuszczalnie najważniejszy przedstawiciel spiskowców, Stany Zjednoczone - korporacyjny potentat, używały swojej służby wywiadowczej do wywierania nacisku na każdego zaangażowanego w działalność, co tworzyło bardzo lepkie środowisko w którym zmuszeni byli działać ziemscy sojusznicy i ich nowi przyjaciele. W tym samym czasie, kilka głównych przedsiębiorstw zbliżało się do punktu wypłacenia pieniędzy i wiele podobnych wydarzeń również było już w drodze.Ich celem stało się osiągnięcie poziomu naszej bezpośredniej interwencji w okolicach roku 2010 i początkiem 2011. Scenariusze te, zaczynają się ze sobą łączyć. Doszliśmy do porozumień z głównymi, tajnymi stowarzyszeniami Białego Światła w kwestii dalszych działań.

Wasz świat musi zostać głęboko oczyszczony z tego, co stało się codziennością i z szeroko akceptowanych przekonań dotyczących rzeczywistości. Temu nieprawidłowemu poglądowi, sprzyja wpajana Wam fikcja iż we wszechświecie jesteście sami i wyjątkowi. Gdy już Wasza prawdziwa historia oraz prawda na temat Waszych źródeł pochodzenia z innych światów zostanie ujawniona, wszystkie te poglądy pójdą z dymem. Ci którzy chcą i są w stanie to zrobić, muszą podjąć się zadania wyprowadzenia ludzkości z tego kryzysu postrzegania, na właściwą drogę. Wtedy będziecie mogli zostać nam przedstawieni. Naszym zadaniem jest zakończenie tego co planuje zrobić wiele społeczeństw Białego Światła. Nasi prawnicy czekali niemal dwie dekady by Was uwolnić i łaskawie przedstawić Was niesamowitym, niezależnym Istotom które każdy z Was ukrywa we własnym wnętrzu.

Najwyższym punktem w rozprawie dotyczącej misji pierwszego kontaktu, jest popchnięcie Was w kierunku bardziej etycznych form rządów połączonych z ekonomią opierającą się na bogactwie. Celem jest rozpoczęcie traktowania Was z pełną godnością jako niezależne Istoty a to narzuca konieczność ponownej oceny sposobu w jaki traktujecie się nawzajem. Każdy z Was jest cenną kreacją Stwórcy, obdarzoną równymi i niezbywalnymi prawami, która została dostarczona temu światu i posiada dalekosiężne cele. Jesteście przez to wyposażeni w wyjątkowe talenty, które mogą służyć zarówno jako pomoc dla innych, jak i dla Was samych by móc je osiągnąć. Społeczeństwa galaktyczne wykorzystują te talenty w stu procentach. Zazwyczaj społeczności osiągają ten punkt, nim są gotowe na pierwszy kontakt. Wy wzniesiecie się ponad niego aż do osiągnięcia pełnej świadomości. Przed Wami wspaniała przyszłość, jako kluczowy członek Galaktycznej Federacji Światła!

Kontynuowaliśmy dzisiaj z Wami naszą dyskusję odnośnie pierwszego kontaktu. W tym momencie, Wasza rzeczywistość wali się a nowa powstaje na jej miejscu. Następnie będziemy mogli bezpiecznie przybyć i popchnąć Was ku pełnej świadomości. Cuda których nawet nie potraficie sobie wyobrazić, będą mogły stanąć dla Was otworem! Wiedzcie moi Drodzy, w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze! Niech Się Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)


Website: Planetary Activation Organization
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Sheldan Nidle,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge