Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Sheldan Nidle - February 8, 2011

February 8, 2011

9 Cauac, 17 Yax, 7 Ik

Dratzo! Powracamy! Dużo się zdarzyło i przybywamy w najbardziej krytycznym momencie w transformacji: waszej i waszej rzeczywistości. Wielkie końcowe rozliczenie jest w toku i kiedy ta dwuetapowa operacja będzie zakończona, globalne dostawy obfitości i bardzo potrzebna zmiana rządów będzie mogła się rozpocząć. Te zmiany są końcowymi wymaganiami zanim maskowanie UFO możne być zaprzestane! Konsekwentnie, pracujemy bardzo ostro, aby upewnić się, że te wydarzenia staną się tak jak Niebo zadekretowało. Lord Surea zezwolił na serię dalszych boskich postępowań, które zapoczątkują ogromną transformację rzeczywistości waszego systemu słonecznego, która nawet teraz jest całkiem ewidentna we wzrastających niezwykłych działaniach, które obejmują przestrzeń od Słońca do zewnętrznych krawędzi waszego słonecznego systemu. A jednak te zmiany są tylko bladą zapowiedzią tego co Niebo przygotowuje: one mają przekształcić waszą rzeczywistość od ograniczonej świadomości dwu-polarnej do pełnej świadomości mono-polarnej. W końcowym efekcie, wasz system słoneczny będzie miał tylko drobne podobieństwo do jego obecnej formy.

Ta fizyczna transformacja ma utworzyć środowisko, w którym będziecie pełnili swoją rolę jako prawdziwi fizyczni Aniołowie w tej Galaktyce Drogi Mlecznej. Będziecie odpowiedzialni za utrzymywanie waszego żywego świata i przepływu ważnego strumienia siły witalnej przez system słoneczny. Jednak te zadania nie ograniczają się do podtrzymywania tylko waszego planetarnego domu; one rozciągają się na pomaganie innym grupom fizycznych Aniołów utrzymujących tę galaktykę i wszystkich innych, którzy są częścią fizyczności. Rozumiemy, że w tym czasie to może wydawać się dla was raczej przytłaczające, ale będzie to w prawdzie tylko jednym z wielu zadań, które wykonujecie każdego dnia. Otaczani i popierani, będziecie stawali się planetarnym i galaktycznym społeczeństwem złożonym z wielu głównych ‘klanów’, które pozwolą waszemu społeczeństwu działać w jego najpełniejszym potencjale. Następnie będziecie w kontakcie ze współpracownikami z innych światów rozrzuconych po całej galaktyce. Razem uformujecie Galaktyczną Federację, która będzie pojazdem, dzięki której będziecie mogli wypełniać wszystkie wasze najważniejsze obowiązki wobec Nieba i wobec innych. Ponadto, dotrzecie do innych galaktyk i utworzonych podobnych organizacji, by zamanifestować boski plan.

Powyższy scenariusz właściwie opisuje nasze doświadczenie sprzed czterech milionów lat. Od tego czasu integrujemy setki tysięcy galaktycznych społeczeństw w naszej Federacji z najdalszych zakątków tej galaktyki. Witając te niedawno obudzone gwiezdne narody, uczymy się wiele wręcz oszałamiających rozmaitości, które Twórca rozpostarł między nami. Także, wy macie wspaniałą przyjemność zaczynając swoją własną podróż do pełnej świadomości. Przyszliśmy tutaj doglądać procedur, które przywrócą was do pełnej świadomości wbrew oszacowaniom naszej Naukowej i Badawczej floty, że byliście wielce nieprzygotowani do naszego nadejścia. Zainspirowani oświadczeniami Nieba stworzyliśmy komendę Pierwszego Kontaktu, przybywając w radosnym oczekiwaniu do waszych brzegów. Przez minione dwie dekady przyglądaliśmy, uczyliśmy się; i stopniowo (co było dozwolone) uczestniczyliśmy w tych działaniach, które teraz prowadzą was do pełnej świadomości. Te działania teraz dotarły do fazy, gdzie streszczenie byłoby przydatne; bo jest ważne, żebyście zrozumieli, że nie naruszyliśmy waszej wolnej woli.

Twórca wysłał nas tutaj z obszernymi instrukcjami, które teraz z wami przedyskutujemy. Ten mandat składa się z dwóch części: Pierwszy Kontakt i szersze wyjaśnienia tego dla każdego z was, rozpoczynając od waszej historii, która może zostać podzielona z grubsza na trzy części: pierwsza to wasze przybycie na Lemurię; druga to wzrost i upadek Atlantydy i wasz upadek do ograniczonej świadomości; trzeci jest waszą przewlekłą odyseją przez ciemne królestwa i wasz wzrost z powrotem do pełnej świadomości. Patrząc z lotu ptaka, musicie zrozumieć, że ta rozpiętość czasu składa się z wielu kolejnych sekwencji na waszej planecie nazywanymi Wielkimi Cyklami. Każdy z tych cykli to w przybliżeniu 26,000 lat. Od początku Lemurii przez 900,000 lat przeszliście 34 takich cykli i przed wami jest zakończenie 35-tego. Ten wielki cykl ma się zakończyć z nadchodzącym słonecznym (albo galaktycznym) rokiem 8 Manik. To się stanie, gdy specjalna seria galaktycznych wydarzeń będzie zaplanowana, gdy wasze Słońce przekroczy Galaktyczny Równik.

Głównym powodem naszego przybycia w tak wielkich ilościach jest po prostu to, że ten specjalny czas w waszej historii właśnie nadszedł. Burzliwe wydarzenia dziejące się na całej waszej planecie są wynikiem tego, że zakończacie ten 35-ty wielki cykl. Przychodzimy, aby was powitać i asystować, zarówno jako położnicy jak i mentorzy w waszej transformacji do pełnej świadomości. Ten moment był ustalony bardzo dawno w waszej historii jako czas na tę cudowną zmianę w świadomości. Anunnaki, w tamtym czasie należący do ciemnego sojuszu Anchara, byli dostatecznie świadomi tego i zamierzali przechytrzyć tę ewentualność przy pomocy serii nikczemnych czynów, ale to zostało ucięte, przez nagłą zmianę lojalności i dalszych pokojowych deklaracji Anchary. To doprowadziło w połowie lat 1990-tych do traktatu pokojowego z Galaktyczną Federacją co znacząco zmieniło wojny w tej galaktyce. Przyniosło to wielki pokój, który został nakazany przez Boga wiele eonów temu.

W tym czasie galaktycznego pokoju przyszliśmy wypełnić proroctwo, które jest kluczowe dla tego pokoju. Gaja (Matka Ziemia ) zawiera źródło dla tej galaktyki. Ona jest dlatego niezwykle ważna dla tego pokoju, odkąd Pokój Anchara jest uzależniony od Matki Ziemi całkowicie wracającej do pełnej świadomości. Kładzie to odpowiedzialność na nas, aby szczęśliwie zakończyć tę historyczną misję. Przez jakiś czas ciemny kabal opóźniał ten cel, więc musimy teraz ponaglać dalszy tok, działając znacznie szybciej niż pierwotnie zamierzaliśmy. I w końcu, zwróciliśmy uwagę reżimów ciemnego kabala na fakt, że nasza cierpliwość zawisła na nitce. Kilka działań zostało podjętych, by wzmocnić tę kwestię do liderów kabala, w ten sposób wnosząc różne cele, za które jesteśmy odpowiedzialni do krawędzi manifestacji.

Obecnie jesteśmy pomiędzy, kończąc te zadania, które poprzedzają wielkie zmiany, tak jak wam przekazywaliśmy w wielu wiadomościach wcześniej. Gaja jest, razem z waszą globalną rzeczywistością, w tym punkcie, gdzie jej ogromna transformacja może się rozpocząć; rosnąca turbulencja w atmosferze i oceanach i dudnienie waszej Ziemi są tego oznakami. Wskazuje to, że wasza rzeczywistość doszła do tego decydującego punktu, gdzie jest wymagane albo zwiększone wzmocnienia, albo na pozwolenie na rozpoczęcie dramatycznych nieszczęść. My wiemy, że znaki są wyraźnie widoczne i dalsze opóźnianie tylko powiększy intensywność tych zmian. Moment na rozpoczęcie wielkich zmian nadszedł i czas na działanie jest teraz. Wielkie czyny, aby stanąć na czele tego imperatywu dla zmian są teraz pilnie wymagane.

Nasz zespół Pierwszego Kontaktu przygotowuje się do działania. Zbyt długo pozwalaliśmy siłom waszego świata na kontrolę zasięgu naszych działań, ale ta polityka teraz przeszła do historii. Moment założenia płaszcza ‘ galaktycznej opcji’ właśnie nadszedł. Do tej pory, naszym zadaniem odnośnie szefów ciemnego kabala było czytanie aktu wykroczeń; tego już nie będzie. Następna faza ma ustalić rozkład działania, o którym oni dawno byli poinformowani i wprowadzić go w życie. Wymagania na implementację nowego finansowego i monetarnego systemu są na miejscu i zebraliśmy też te osoby, które mają utworzyć rządy tymczasowe. Ten rozkład tyka i wkrótce już zadzwoni alarm. Nasza flota i personel jest pełen napięcia i w pełni przygotowany, aby przeprowadzić tę misję, która zmieni kurs ludzkiej historii!

Dzisiaj, dyskutowaliśmy co się wydarzy i co zamierzamy z tym zrobić. Najwyższe momenty w Tworzeniu są oznaczone przez dzielność i te czyny, które rozwijają boski plan, oddając suwerenność i wolność dla tych, którym chwilowo zostały zabrane te Boskie prawa. Przychodzimy jako instrumenty Boga, gotowi, aby otworzyć następny rozdział w waszej historii. Wiedzcie, moi Drodzy, że niezliczone Zapasy i niekończąca się Pomyślność Nieba są naprawdę Wasze! Niech się Tak Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Siriańskim, Bądźcie Jednością! Radujcie się!)


Website: Planetary Activation Organization
Tłumaczył: MB


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Sheldan Nidle,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge