Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Kris Won, December 23, 2011

Kris Won, December 23, 2011

Pozdrowienia z kosmicznego statku Alfa!

W wielu przypadkach musieliśmy interweniować wyłącznie w sprawach wewnętrznych ludzkości na tej planecie, lecz bez naszej interwencji przedłużyłyby one wasz proces Wzniesienia, zamiast przyśpieszyć go, jak tego chcemy.

Dla podania przykładów oraz poinformowania was powiemy, że interweniowaliśmy poprzez protekcję, obronę i odnowienie całej morskiej fauny (ssaków morskich, ryb, skorupiaków, zwierząt ziemnowodnych itd.), korali (raf koralowych), morskich minerałów oraz przede wszystkim gatunków podwodnych ludzi, którzy żyją w niektórych rejonach waszych oceanów i mórz.

Nasze działania były niezbędne po tym, jak się wydarzyły pewne wstrząsy morskie pod wodami Gai, jak również, niestety, po wypadku, który się wydarzył około rok temu w Japonii, gdzie ogromne ilości wysoce radioaktywnych materiałów wyrzucono do wody. Mogło to zanieczyścić wodę i ryby w bardzo rozległym zasięgu bardzo wielu kilometrów na Morzu Japońskim. Gdybyśmy nie interweniowali, skutki tego zdarzenia byłyby niszczycielskie dla wielu morskich gatunków.

Innym przykładem naszych działań, które mają na celu ochronę waszego naturalnego środowiska, jest oczyszczenie waszej atmosfery. Usunęliśmy śmiercionośne gazy, które ci, co nadal pozostają w ciemności, pozostawili w niższej warstwie waszej atmosfery. Nazywacie je “chemtrails”. Również interweniowaliśmy w niektórych przypadkach, kiedy wulkany wyrzuciły ogromne chmury dymu i popiołów, a te zaczęły się niebezpiecznie rozrastać w waszej strefie lotów na coraz to większą skalę, powodując chaos na wszystkich pobliskich lotniskach.

Współuczestniczyliśmy także wraz z naszymi ziemskimi aliantami w zniszczeniu wielu bunkrów, które powstały przy pomocy okultystycznych sił Ciemnych. Przygotowywali je oni na wypadek, gdyby musieli się tam ukryć po katastrofie atomowej albo w przypadku ogromnej wojny pomiędzy wieloma narodami waszego świata. Jest to coś, czemu chcemy zapobiec za wszelką cenę, tak jak robiliśmy to w przeszłości, podczas okresu nazwanego przez was “zimną wojną”, kiedy istniało wielkie napięcie militarne pomiędzy dwoma najpotężniejszymi rządami tamtego czasu: Stanami Zjednoczonymi Ameryki i Związkiem Radzieckim.

Największy problem, który was obecnie zadręcza, dotyczy kłopotów ekonomicznych, z powodu których cierpi ogromna większość rodzin z wielu narodowości. Doskwiera wam również wam brak zatrudnienia wśród dużej liczby mężczyzn i kobiet, z których wielu nigdy wcześniej nie doświadczało problemów w kwestii znalezienia pracy bądź utrzymywania swoich rodzin. To stworzyło ogromny kryzys społeczny na skalę globalną.

W świetle tej sytuacji, musimy wam powiedzieć, żebyście się nie martwili, wszystko niedługo się zmieni i wkroczycie do nowego etapu na skalę globalną, w którym wszystkie wasze systemy finansowe się zmienią, i żaden z was, powtarzamy, żaden z mieszkańców waszej planety nie będzie głodny, ani nie będzie odczuwał jakiegokolwiek niedoboru lub braku. Gwarantujemy wam to, jako wasi Bracia z Gwiazd.

Tym niemniej musicie przejść przez niezbędny proces, abyście mogli dostąpić tej socjalnej transformacji na poziomie globalnym. A ci z was, którzy są przygnębieni i zmartwieni obecną sytuacją osobistą, niech nie tracą ducha. Nie będziecie musieli długo czekać, aż zobaczycie w swoim życiu, jak również w życiu tych, których kochacie, taki ideał istnienia, o którym nawet wam się nie śniło!

Tymi słowy zachęty i wiary chcemy się pożegnać dzisiaj, ale zanim to zrobimy przypomnimy wam, że nie powinniście się niczego obawiać, gdyż Bóg, wasz Ojciec i Matka nigdy nie pozwoli, abyście cierpieli ponad to, co możecie znieść. W momentach ucisku powinniście pamiętać o waszym Stwórcy i wznieść wasz wzrok ku Niemu/Niej i Jego/Jej niebiańskim stworzeniom, którzy będą pamiętali, aby niezwłocznie wysłać wam pomoc.

To się wydarzy wtedy, kiedy będzie się wydawało, że wszystko jest już stracone.

Módlcie się, medytujcie nad waszym wewnętrznym “ja” – które jest waszym prawdziwym przewodnikiem i zamiast tracić waszą wiarę i pewność siebie, znajdźcie miejsce i bezpieczeństwo w waszym wewnętrznym połączeniu z Nim/Nią, który wie wszystko i jest wszystkim.

Źródło: Dowódca Sohin

Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Anna Małgorzata


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge