Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Kris Won, November 2, 2011

Kris Won, November 2, 2011

EL MORYA


W ciszy, skromnie, bez dumy ani szukania sławy, wtajemniczony adept realizuje swoją pracę, z umysłem zawsze nastrojonym do pomocy w postępie swoich braci będących na niższym poziomie ewolucji. On wie, że współpracuje z innymi wtajemniczonymi Mistrzami oraz z wieloma uczniami i aspirantami do Mądrości; lecz wie również, że jest wyjątkowym bytem we Wszechświecie, którego Stwórca wybrał, aby wykonał tę misję. Zatem wykonuje ją sumiennie, z pełnym oddaniem i całkowitym poświęceniem.

Ten kto mówi, nie wie a kto wie, nie mówi. Działa zawsze z ciszy swojej Wewnętrznej Obecności, która przejawia się na planie fizycznym poprzez jego pełne poświęcenia działanie. Nigdy nikomu nie wyrządza szkody, przynajmniej rozmyślnie i nie martwi się o siebie samego, chyba jedynie o utrzymanie swojego fizycznego naczynia w dobrej kondycji, czy to przebywając w ciele tymczasowym, czy też w tym, w które wcielił się od urodzenia.

Może przez wiele dni obejść się bez jedzenia oraz spędzić bezsennie wiele nocy, jeśli sytuacja tego wymaga; lecz robi to bez narzekania, będąc nadzwyczaj szczęśliwym z możliwości pełnienia służby dla Boga w Jego Boskim Planie.

Prawdziwie błogosławiona jest Ziemia, po której stąpają jego nogi, gdyż w rzeczywistości jest on Oddechem Pana przebywającym w śmiertelnej formie!

Źródło: Mistrz El Morya

Kanał: Kris-Won

Tłumaczyła: Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge