Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, October 24, 2011

SaLuSa, October 24, 2011 Thrive

Szybkość, z jaką sprawy posuwają się do przodu, oznacza, że niemal codziennie osiągany jest jakiś postęp w pracach nad zmianami, które będą korzystne dla wszystkich ludzi. Minie trochę czasu, zanim to będzie odczuwalne, ale podstawy już zostały dobrze określone. Wszystkie sprawy, z wyjątkiem Pierwszego kontaktu coraz bardziej się przybliżają i to stwarza naszym sojusznikom okazję do zmierzania ku szybkiemu wynikowi, z oczekiwanym dużym wzrostem poziomów świadomości następującym po dacie 11.11.11, kiedy to scena zostanie otwarta dla dopracowania ostatecznych potrzeb w celu osiągnięcia sukcesu. To nie może być dłużej odkładane i musicie sobie zdawać sprawę z jego rozpoczęcia.

Ciemne moce zdecydowanie są w odwrocie, ale nie przebiega to płynnie, i raczej podejmą ostatnie próby stworzenia chaosu. Jednak nie będą miały satysfakcji, ponieważ jesteśmy już świadomi ich planów. Nie są one już uprawnione do działania z poziomu wolnej woli, do którego wcześniej miały prawo. Obwieszczamy to z radością, że ingerujemy w ich działania, a one wiedzą, że ich wolność zostanie wkrótce im odebrana. Nasi sojusznicy przy naszej pomocy stopniowo doprowadzają ciemne moce do stanu, w którym nie będą mogły już dokonywać haniebnych czynów. Są one skutecznie usuwane z Waszego społeczeństwa tak, że możecie kontynuować bez przeszkód waszą z pracę ze Światłem.

Zauważamy, że coraz więcej osób staje się świadomych Wstąpienia, i poważnie bada, co to będzie dla nich oznaczało. Na szczęście jest wśród was, tak wielu wystarczająco oświeconych, że poszukujący odpowiedzi nie będą musieli ich zbyt długo szukać. Fakt, że istnieje więcej niż jedna oś czasu pozwoli poszukującym wziąć pod uwagę wiele możliwości, a to będzie poszerzać ich pogląd na te sprawy, także ich zrozumienie. Z czasem cały obraz stanie się jasny, ponieważ jesteśmy również zaangażowani w zapewnienie, że każdy z was dobrze rozumie, co go czeka. Zmiany muszą nastąpić, ale takie które przybliżają was i przyspieszają waszą drogę do Wstąpienia oraz to co poza nią. To wszystko jest częścią waszego zaplanowanego rozwoju i w głębi wiecie, że to prawda.

Okres w którym jesteście teraz jest dla niektórych mało realny, ponieważ po raz pierwszy zetknęli się z ideą tak daleko idących zmian. Nie ma znaczenia, jakie macie przekonania, ponieważ wynik będzie taki sam i dowiecie się więcej o Najwyższym Stwórcy i Bogach. Oni również byli twórcami wszystkiego co widzicie w trakcie waszej fizycznej egzystencji, mówimy tu o początku waszej podróży do niższych wymiarów. Ponieważ jak to już zaczynacie rozumieć, były także ostatnio inne Istoty, które również podawały się za bogów, znane z historii jako Annunaki z planety Nibiru, odpowiedzialne za wiele informacji, które są przechowywane i wykorzystywane przez organizacje religijne. Jest to kolejny obszar, który uda się nam wyjaśnić, a tym samym umożliwi to ludziom nabycie wspólnych przekonań, które odzwierciedlają prawdę.

Jeszcze nie w pełni zdajecie sobie sprawę, jak bardzo byliście trzymani w nieświadomości, przez tysiąclecia. Wasza rzeczywistość została wykreowana przez Iluminatów, którzy chcieli abyście wierzyli, że jesteście kimś zupełnie innym, znacznie mniejszym, niż naprawdę jesteście. Jednak na wasze szczęście zostaliście przebudzeni do Światła, które stale wzrasta aby przynieść was z powrotem do prawdziwej rzeczywistości. Jak możecie to sobie uświadomić macie przed sobą pracowity rok, kiedy to korzyści zdominują wszelkie niedogodności, które mogą wystąpić. Przynajmniej zostaliście ostrzeżeni, czego się spodziewać, jeśli przypadkiem okaże się, że znajdziecie się na obszarach, które będą przedmiotem zmian fizycznych.

W trakcie wszystkiego, co będzie się działo proszę pamiętać, że te wyższe racje służą waszej duchowej ewolucji, i uczcie się w trakcie każdego zdobywanego doświadczenia. Przede wszystkim jednak nadal postępujecie zgodnie z waszym planem życiowym i możecie mieć nadal lekcje do odrobienia. Jednak po tak wielu żywotach odbytych w cyklu Dwoistości, nie będzie zaskoczeniem, jeśli odbyliście już wszystkie lekcje i ukończyliście je. Zadajcie sobie pytanie, czy jesteście w stanie żyć i pracować w Świetle cały czas i czy możecie patrząc na inne dusze, widzieć w nich tylko to co najlepsze, traktując innych jak równych sobie i uznając Jedność Wszystkiego Co Żyje. Jeśli możecie, to nie ma obawy o to, czy podnieśliście swój poziom świadomości, jako że jest zupełnie oczywiste, że tak się właśnie stało.

Znalezienie waszej prawdziwej jaźni sprawi wam największą satysfakcję i pozwoli na życie wśród niższych wibracji z łatwością i bez pozostawania pod ich wpływem. W rzeczywistości sama wasza obecność będzie prowadziła do transmutacji takich energii. Wy i tysiące takich jak Wy, dajecie w ten sposób wiele z siebie w tej służbie. Dobre słowo lub po prostu uśmiech może podnieść na duchu inną osobę przez całkiem długi czas. To jest siła, którą nosicie w sobie, często nie zdając sobie sprawy, jaki potencjałem do czynienia dobra dysponujecie.

Finansowe niepowodzenia w Europie nadal wyglądają poważnie, a osoby odpowiedzialne za znalezienie rozwiązania nie są optymistyczne, że je znajdą. W najlepszym wypadku mogą tylko odłożyć w czasie nieuchronny upadek, który szybko przejdzie z jednego kraju do drugiego, a potem do innych części świata. Odpowiedzią jest oczywiście objecie całkowitą zmianą systemu, wprowadzenie nowego, który położy kres złemu wydatkowaniu pieniędzy, a także ochroni ich wartość. To wszystko czeka na pojawienie się, jak tylko i wtedy gdy zaistnieją odpowiednie możliwości, ale nie wcześniej. Więc wszystko, co możemy radzić, to abyście pamiętali o tym rozwiązaniu, tak aby nie być rozpraszanym przez inne wydarzenia.

Kochani jesteśmy zadowoleni, że po tym wszystkim nadszedł czas, że możemy mówić o tym, jak blisko już do zdarzeń, które mają nastąpić, że w końcu wasze życie ulegnie całkowitej zmianie. Ci, z was, którzy śledzili te wydarzenia przez wiele lat, będą oczywiście lepiej przygotowani na to, co się ma wydarzyć. Wraz z Ujawnieniem powinna nastąpić wolność, której potrzebujemy aby rozpocząć otwarcie pracę z wami, wolny dostęp do mediów, do sieci transmitujących informacje na temat, dlaczego tu jesteśmy. Wielu ludzi może już o tym wiedzieć, ale równie wielu ma całkiem niewielkie pojęcie, co ma tak zasadniczo zmienić ich życie. Musimy najpierw mieć świadomość tego, jak dobrze jesteśmy przez was odbierani i mieć pewność, że większość z was przyjmie naszą pomoc. Oczywiście wolelibyśmy pracować otwarcie niż na odległość. W każdym razie dużo z tego co robimy będzie dokonane bezpośrednio z naszej jednostki, gdyż nie ma teraz konieczności, abyśmy faktycznie byli na Ziemi.

Jestem SaLuSa z Syriusza, gotowa do wykonania mojej części jako członek zespołów Galaktycznej Federacji, które są gotowe do rozpoczęcia prac. Będziemy robić wszystko, jako akt Miłości do Was nasi Bracia i Siostry.

Dziękuję SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).

SaLuSa is also channeled by Laura Tyco. Translations of her channelings are published on our sister site Despertando.Me.


Thrive

First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge