Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, January 21, 2011

SaLuSa, January 21, 2011

Chaos w okresie końca czasów nie jest niczym nadzwyczajnym, aby nowa ścieżka mogła się wyłonić, wszystko stare musi odpaść. Powinniście być już w stanie dostrzec kierunek w jakim zmierzacie, pokryje się on z planem Wniebowstąpienia. Wraz ze zmianami jakie zachodzą w świadomości, każda jednostka przeżywać będzie własne doświadczenia. Możecie zauważyć, że jesteście w stanie utrzymać wewnętrzny balans i żadne zewnętrzne wydarzenia nie wyprowadzają was tak łatwo z równowagi. Koniec czasów jest świetnym testem który sprawdza jak dalece jesteście rozwinięci. Musicie zmagać się z nieustannym atakiem na wasze zmysły a widok śmierci i zniszczenia wydaje się bez przerwy przesiadywać w mediach. Gdy jesteście w stanie ofiarować swą miłość oraz współczucie wszystkim dotkniętym i nie dajecie przy tym własnym emocjom szarpać strun waszego serca, wówczas ustawiacie się ponad zasięgiem negatywnej odpowiedzi. Złość jaką w niektórych osobach to wywołuje, sumuje się z już istniejącym strachem i karmi tych którzy próbują was zaniepokoić.

Rozejrzyjcie się wokół a będziecie w stanie znaleźć wystarczająco dużo pozytywnych informacji, aby wznieść własne oczekiwania ku górze. Są tam znaki które wskażą, iż Ciemni szybko przegrywają walkę o władzę nad ludzkością. Zauważcie jak Chińscy liderzy podpisują koncesje z Zachodem i używają własnej mocy by zapobiec zakładaniu siedzib Illuminati na Wschodzie. Oni są częścią rosnącego ruchu prowadzącego do stabilizacji świata i wykorzenienia wpływów, które próbowały poprowadzić was w kierunku kolejnej wojny. Nie możemy zatrzymać pomniejszych kłótni i konfrontacji, lecz zapobiegniemy wszelkim eskalacjom sporów skutkujących ogólnoświatowym konfliktem. Leży to w zakresie naszych kompetencji jak i jest odpowiedzią na rosnące poziomy świadomości, poszukujące pokoju wśród wszystkich ludzi. Nie jest już dłużej możliwym, aby kilku kierowało losem gatunku ludzkiego a droga otwiera się na ostatnie fazy dualności jaką znacie.

Poprzez wiele wcieleń i doznawanie życia wśród licznych cywilizacji, doświadczyliście praktycznie każdej religii i kultury, stojąc dzisiaj jako niebywale zaawansowane dusze. Wasza intuicja została przez nie podniesiona i nie pozostało wam wiele do nauki poza aplikacją nabytej wiedzy w życiu codziennym. W ten sposób powinniście być w stanie podejmować decyzje, które utrzymują was w Świetle. Wasze połączenia z jakimkolwiek aspektem ciemnych działań powinny zostać zerwane w momencie gdy odpowiadacie swojemu Wyższemu Ja. Stanie się to normalnym trybem życia a harmonia i równowaga będą jego rezultatem. Prawa ustanowione przez człowieka są marnym odbiciem praw Wszechświata i czasem będziecie musieli z nimi walczyć aby sięgnąć sprawiedliwości. Wraz z naszym przylotem, wprowadzone zostaną zmiany a Konstytucja wraz z małymi poprawkami powróci do życia, dla populacji która szybko rozpoznaje potrzebę podjęcia takich działań. Ciemni od dawna prowadzili grę po swojemu, różnica polega na tym że w ostatnich czasach nie kryli się ze swoimi działaniami. Światło pracowało jednak głównie poza sceną i preferuje ono anonimowość ze względów bezpieczeństwa. Tak naprawdę, Światło nigdy nie wstrzymywało pracy nad waszym podniesieniem.

Teraz oczekujecie na Rządowe zmiany, Odtajnienie i programy które przyniosą wam obfitość w pozostałych dniach tego cyklu. Wszystko przesuwa się naprzód, wejdziemy z rozpędu we właściwym momencie i zmiany będą energicznie wprowadzane. Nasze wstępne przemówienia będą niezwykle istotne aby zapewnić ludzi i uzyskać ich wsparcie, zwracamy na ten aspekt szczególną uwagę. Wielu poczuje się zmieszanych lecz prawda o waszej historii przejdzie długą drogę oczyszczenia z nieprawdziwych informacji. Byliście celowo zbijani z tropu i trzymani w ciemności w odniesieniu do wielu wydarzeń, o których jako Niezależne Istoty macie pełne prawo wiedzieć. Na przykład, istnieją szerokie i niepodważalne dowody nie tylko zapewniające o istnieniu w przeszłości życia na waszym Księżycu oraz na Marsie, ale również potwierdzające iż istnieje ono do dziś. Wiadomo również o wewnętrznej Ziemi zamieszkałej przez zaawansowane Istoty i nie odnosimy się teraz do podziemnych baz przetrzymujących zarówno ludzi jak i istoty pozaziemskie. Naprawdę macie tak wiele do sprostowania i nadrobienia a niektóre informacje będą zarówno szokujące jak i sensacyjne.

Najważniejsze że będziemy w stanie dowieść ponad wszelką wątpliwość o prawdziwości naszych informacji a możemy to zrobić na sposoby które was zadziwią, poprzez powrócenie do przeszłości. Kochacie swoje tajemnice, lecz jeszcze bardziej spodobają wam się odpowiedzi i za przykład możecie wziąć Wielką Piramidę. Wywołała mnóstwo spekulacji odnośnie czasu w którym ją zbudowano oraz jej przeznaczenia. Niektórzy badacze dowiedzieli się sporo w tej kwestii lecz ogromne rzesze mają o tym niewielkie pojęcie. Powiedzmy że sięga to 10 tys lat wstecz i zostało zbudowane przez istoty pozaziemskie, które jak odkrywacie, stworzyły na świecie całą sieć takich olbrzymów. Wasz Główny nurt historyczny jest w tej kwestii bardzo ograniczony i niedokładny co tyczy się ostatnich 12 tys lat albo i więcej. Co ciekawe, to wy byliście własnymi przodkami. To wyjaśnia dlaczego niektórzy czują taki pociąg w stronę różnych cywilizacji. Może mieć to wpływ na wasze upodobania nawet po dziś dzień i jest widoczne w wielu domach. Poczujecie dreszcze gdy pokażemy wam jak dokładnie została zbudowana Wielka Piramida, poprzez przyniesienie do was przeszłości.

Moi Drodzy, wiedząc co was czeka odnajdźcie w tej wiedzy radość i satysfakcję. Ciemni nie będą mieli w tej kwestii nic do powiedzenia i zostaną usunięci ze wszystkich władczych stanowisk. Wielkie duchowe Istoty wejdą na ich miejsca i Gatunek Ludzki nareszcie zostanie wyprowadzony z ciemności ku Światłu i Prawdzie Zrozumienia. Cóż za wspaniałe czasy stoją tuż za rogiem, wiemy o tym gdyż jesteśmy ich częścią. Czy zdajecie sobie sprawę jaki ciężar zostanie zdjęty z waszych ramion, i jak szybko stresujące sytuacje zostaną zmienione. Być prawdziwie wolnym samo w sobie jest potężnym krokiem naprzód, lecz przychodzi to wraz z rozpoznaniem Jedności i Wszystkiego-Co-Jest.

Jestem SaLuSa z Syriusza i mogę wam powiedzieć, że my z Galaktycznej Federacji czujemy ekscytację bliskości momentu w którym nasza obecność zostanie zaakceptowana na całym świecie. Pragniemy pomóc zmniejszyć cierpienie jakie ma miejsce w wielu zdeprawowanych krajach, jak i oczywiście w każdym innym miejscu waszej planety. Posiadamy całe wymagane doświadczenie aby odwrócić sprawy całkiem szybko. Właściwie potrafimy wniknąć w nie znacznie głębiej od was i dokładnie stwierdzić jakie kroki muszą być podjęte. Trzymajcie się Moi Drodzy, jako że pomoc nadejdzie już wkrótce w najbardziej efektywny i łagodny sposób.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge