Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, June 20, 2012

SaLuSa, June 20, 2012

Zbliżacie się tak bardzo do prawdziwej akcji, która nie pozostawi wątpliwości, że będziecie wkrótce świadkami początku końca Ciemnych. Jest to zaaranżowane i nie może być dłużej powstrzymywane. A nawet wtedy będziecie zaskoczeni tym co ma nastąpić oraz zdumieni tym, że operacja takich rozmiarów została zmontowana. Została skrupulatnie zaplanowana, aby upewnić się że aresztowania zostaną dokonane w możliwie najkrótszym czasie. Zapewniamy, że dowody przestępczych czynów każdego indywiduum zostały dokładnie udokumentowane i są wystarczające by podtrzymać stawiane zarzuty.

Iluminaci są zszokowani prędkością z jaką obróciła się ich fortuna i nigdy nie przypuszczali, że odpowiedzą za swoje przestępstwa przeciwko ludzkości. Wychodzą również z siebie, aby uniknąć ostatecznej odpowiedzialności, ale przekonują się że odcięliśmy ich drogi ucieczki. Namierzyliśmy każdego z nich, aby nasi sojusznicy mogli szybko ich zgarnąć i nadzorujemy całą tę operację. Dla Ciemnych jest to czas odpowiedzialności, która jest nieunikniona, ale w ich przypadku zamiast przeglądać swoje życie i czyny po śmierci, stawią czoło ludziom, którzy pragną aby sprawiedliwości stało się zadość. Jest również ważne, abyście zrozumieli jak przez wieki byliście powstrzymywani i ich rolę w prawie każdym zdarzeniu powodującym ogromną utratę żyć. Wojny były aranżowane by napełnić ich kieszenie i redukować populację, co zawsze było ich celem.

Pragniemy jednak, abyście skoncentrowali się na przyszłości i starali się przede wszystkim utrzymać Światło na Ziemi bez marnowania waszej energii poprzez kierowanie jej w gniew przeciwko Iluminatom i ich pomagierom. Będą to ciężkie czasy dla kogoś, kto w wyniku ich akcji stracił niedawno bliskich. Będzie to jednakże test waszej umiejętności pozostawania w Świetle i pokazania waszej siły poprzez przebaczenie tym, którzy są za to odpowiedzialni. Jeżeli tego nie zrobicie i będziecie szukali zemsty, skończycie jako niewiele lepsi od nich i stworzycie z nimi formę połączenia energetycznego. Mogą oni nie zasługiwać na sympatię, ale patrzcie na nich jak na dusze, które bardzo zbłądziły i niemal straciły swoją iskrę Światła. Dużo Światła będzie potrzebne na ponowne ich podniesienie, ale można tego dokonać. Jesteśmy pewni, że zobaczycie, że o wiele lepiej jest podnosić upadłych niż umacniać ich sytuację poprzez dostarczanie im więcej negatywnej energii.

Każdy z was doświadczył etapów, w których stanęliście przeciwko Światłu. Jednakże, z kilkoma wyjątkami, zrozumieliście przyczyny, które za tym stały i stoicie dziś jako przykład tych, którzy pokonali wyzwania dualności. Jesteście dzięki temu silniejsi i jest to w rzeczy samej przyczyna, dla której spędziliście wiele żyć w niższych wymiarach. Widzimy teraz najpiękniejsze dusze pośród was, które osiągnęły taki poziom mistrzostwa i Światła, że gdziekolwiek pójdziecie jesteście latarniami Światła pomagającymi innym się przebudzić. Jak my to widzimy, masowa świadomość gwałtownie wzrasta i jest to kolejna gwarancja, że definitywnie jesteście na ścieżce do Wzniesienia.

Cokolwiek stanie się wokół was lub bezpośrednio wam, pozostańcie silni a wszystkie problemy powinny zostać szybko rozwiązane, jako że jasne jest, że jesteście na wznoszącej się krzywej i zostawiacie niższe wibracje za sobą. W rzeczywistości, wielu z was wyznacza konkretną linię pomiędzy wami i starymi energiami, które nie satysfakcjonują już dłużej waszego pragnienia dla czystych rzeczy w życiu. Może to powodować problemy z rodziną i przyjaciółmi, ale musicie podążać za własnymi potrzebami. Jesteście w okresie samo-uświadomienia i odkrywacie kim naprawdę jesteście i nie jesteście już dłużej zobowiązani opiniami innych. Jeżeli to konieczne, idźcie własna drogą ku Wzniesieniu i pozwólcie, aby inni zrobili to samo. Wasi bliscy mogą również być zaangażowani, ale oni też muszą podążać za swoją własną intuicją i ponownie mówimy, że połączenie miłości między wami zawsze będzie istniało.

W niedalekiej przyszłości, jeżeli tak zapragniecie, będziecie mogli podróżować natychmiastowo za pomocą myśli. Wasi bliscy nigdy nie będą więc całkowicie poza waszym zasięgiem. W każdym życiu, które spędzaliście na Ziemi wasze relacje osobiste były niezwykle ograniczone, szczególnie gdy mieliście tendencje do inkarnowania się z tą samą grupą dusz. Macie jednak, w rzeczy samej, wiele wspaniałych związków stworzonych na przestrzeni bardzo długiego czasu i kiedy już się wzniesiecie, będziecie znowu o nich pamiętali. Wielu oczekuje waszego wyniesienia, by przyjaźnie mogły zostać odnowione, nie wspominając o waszej prawdziwej rodzinie, którą natychmiast rozpoznacie. Możecie więc zrozumieć, że będzie dużo świętowania w wielkim stylu.

Możecie już zacząć się czuć lepiej w życiu z powodu obietnic , które niesie i poczuć z serca, że kiedy się wzniesiecie, życie będzie przyjemnością. Będzie ono miało niewiele podobieństwa do tego czego doświadczacie teraz, ponieważ w pewnym sensie nie żyliście tak jak powinniście. Radość i szczęście mieliście smakować przez cały czas, a nie jedynie w ulotnych momentach. Istnienie w energiach wyższych wymiarów jest błogie i będziecie odczuwać miłość wszędzie naokoło. Są one ekscytujące i spokojne w taki sposób, że nie będziecie chcieli ich opuścić, ale pozostać w nich na zawsze.

Nawet na pokładzie naszych statków energie są „dostosowywane” by podnieść was ku Miłości i Światłu i będziecie w stanie odczuwać miłość i harmonię, które istnieją wszędzie. Jest to podobne do doświadczeń jakie niektórzy z was mają poza ciałem wchodząc w astralne rejony Światła. Porównując do ziemskich wibracji są one zauważalnie wyższe i nie jest niespodzianką, że wiele dusz próbuje raczej tam zostać niż powrócić do swojego ciała. Jednakże na swój własny sposób pokochaliście Matkę Ziemię, jednak mogło by jej się przydać nieco więcej szacunku i miłości za to, że musiała radzić sobie z waszą obecnością. Wszystko o co teraz was prosi jest to, abyście zaangażowali się w częściowe sprzątanie bałaganu, który zostawiliście na Ziemi, a ona zrobi resztę. Jak wiecie, moi drodzy, my z Galaktycznej Federacji Światła użyjemy naszej technologii, by przyspieszyć sprzątanie zanieczyszczeń, włączając w to obszary skażone odpadami i opadem radioaktywnym. Możecie pomóc przywracając równowagę pomiędzy wami a naturą i wszystkimi innymi formami życia. Ucierpiały one ogromnie przez poprzednie generacje, które używały ich dla własnego zysku i z chciwości by zarobić pieniądze.

Jestem SaLuSa z Syriusza i ufam, że podnieśliśmy was na sercu i umyśle. Jak zawsze wysyłamy miłość i najlepsze życzenia.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Elisabeth


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge