Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, April 18, 2012

SaLuSa, April 18, 2012

Niewielu z was ulega złudzeniom co do tego, co się wydarza, lecz niektórzy z was nadal nie są przekonani, że leży to w interesie Rasy Ludzkiej. Tacy ludzie zazwyczaj nie są w kontakcie z wiarygodnymi źródłami informacji, a tym samym brakuje im wystarczających danych, z których mogliby dokonać świadomego osądu sytuacji. Rzadko posiadają oni poziom świadomości wymagany, aby widzieć poza fizycznymi zmianami i niektórzy z nich mają bardzo niewielką lub żadną wiedzę na temat Wzniesienia. Jednakże, oni i wszyscy inni, zanim nastąpi koniec tego roku, będą mieli okazję zapoznać się z faktami oraz z tym, jakie one będą miały na nich wpływ. Po tym wszystkim, niezależnie od tego w co kto wierzy, ten czas końcowy zmieni życie ludzkie bez względu na to, czy będą oni do tego przygotowani, czy też nie. Nowy cykl oznacza nowy porządek i nie ma możliwości, aby to co stare mogło być uwiecznione. W rzeczy samej, leży to w interesie każdego, aby przejść do nowego doświadczenia, które jest zgodne z ich obecnym poziomem ewolucji.

Gdziekolwiek znajdują się ludzie, którzy są zagubieni, wzywamy pracowników Światła, aby śmiało wkroczyli, gdyż ich wiedza jest niezbędna w tym czasie, ponieważ może ona służyć dla ułatwienia ich sytuacji i zmniejszenia prawdopodobieństwa popadania w strach. Jak już często było mówione, nie ma tutaj czego się bać poza samym strachem i niezależnie od okoliczności, świat nie zakończy się z powodu jakiegokolwiek kataklizmu. Wszystko jest zaplanowane w celu zapewnienia przygotowania do Wzniesienia tak wielu dusz jak to tylko jest możliwe. Jednakże, nie ma żadnej presji na tych, którzy wybiorą pozostanie w trzecim wymiarze, lecz aby kontynuować to doświadczenie będą oni przeniesieni gdzie indziej. Nieosiągnięcie Wzniesienia nie jest postrzegane jako niepowodzenie, gdyż macie nieskończone życie i całkowitą wolność, aby przebywać w niższych wibracjach tak długo, ile tylko sobie życzycie. Ostatecznie każda dusza wzniesie się, gdyż jest niemożliwością, aby przedłużać opieranie się wyższym wibracjom przez bardzo długi czas.

Nasza misja nasiliła się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, gdyż zostaliśmy bezpośrednio zaangażowani w wydarzenia mające miejsce na Ziemi i będzie to dalej kontynuowane dopóty, dopóki ostatnie pozostałości Ciemnych nie zostaną usunięte z waszej drogi. Wtedy będziemy mogli przejść do następnego etapu, który pozwoli nam być bardziej zaangażowanymi w wasze życie i w asystowaniu wam we Wzniesieniu. Spotkacie się ze swoją Kosmiczną Rodziną i z Istotami z Wewnętrznej Ziemi, również spokrewnionymi z wami i będziecie mieli dużo do porozmawiania. Wasza historia jest daleka od jej wiernego odzwierciedlenia i jest bardzo wiele do naprawienia z tego, co zostało wypaczone lub sfałszowane. A to również obejmuje tzw. „szanujące się” instytucje.

Każdego dnia jesteśmy bliżej do podjęcia działań, które doprowadzą do wprowadzenia w życie dnia deklaracji i wtedy przeniesiemy się do następnego etapu naszej misji. Będzie to czas wielkiej radości na całym świecie w świętowaniu waszej nowo odzyskanej wolności. Dawne poróżnienia i historyczne spory zgasną w przeszłości, do której przynależą. Będzie odkryte, że zostały one celowo nagrane przez Ciemnych, aby utrzymywać idee podziału. Teraz ujrzycie jak szybko ludzie mogą zjednoczyć się w przyjaźni i życzliwości. W sercu każdego z was jest pragnienie trwałego pokoju i jest to coś, co nareszcie otrzymacie.

Kochani, kiedy mówimy, że wszystko będzie posortowane, to dokładnie mamy na myśli i życie stanie się bardzo radosnym i satysfakcjonującym. Rodzaje obecnych zmartwień będą usunięte i zamiast stresu, życie stanie się przyjemne z czasem wolnym na odprężających hobby i przyjemnościach. Nigdy nie mieliście być niewolnikami waszej pracy lub życia na takim poziomie, gdzie zawsze są braki. To są tego typu rzeczy, które zaadresujemy, aby was podźwignąć i życie wkrótce stanie się szczęśliwym doświadczeniem. Różnica między teraźniejszością a przeszłością jest tym, do czego odnosiliśmy się wiele razy i jest ona bardzo ważnym aspektem naszej służby dla was.

Ciemni nieustannie przejmowali nowe wynalazki, które powinny przywieść was do wyższego standardu życia, a zamiast tego, zostały one wykorzystane do ich własnych ambicji wojskowych w celu przejęcia świata. Bardzo wiele zostało wam odmówione, ale wkrótce zostanie to wam udostępnione i będzie miało wielki wpływ na system komunikacji i transportu. Niedobory żywności przejdą do przeszłości i nikt nigdy więcej nie umrze z pragnienia. Zaufanie i miłość zastąpi zwątpienie i strach, a ludzie dojdą do świadomości, że wszyscy są Jedną Rasą Ludzką, niezależnie od koloru skóry czy innych różnic.

Na naszym poziomie rozumiemy, że duchowe wibracje umieszczają dusze na różnych pułapach, lecz to nie oznacza, że są one od nas odseparowane, gdyż możemy przychodzić i odchodzić tak samo jak to robimy z wami na Ziemi. Czym wyżej wznosicie się, tym bardziej rozumiecie, że służba innym oznacza pomaganie tym, którzy podążają waszymi śladami. Ponownie mówimy, że wasza historia niewiele wspomina o naszej interakcji z wami, choć zawsze mieliśmy ogromny wpływ na rozwój waszej cywilizacji. Liczba waszych tajemniczych artefaktów, które wydają się nie znajdować miejsca w waszej obecnej historii są wynikiem naszych wizyt na Ziemi. Czasami pozostają one ukryte, ponieważ ich istnienie nie może być uwzględnione, poza tym istnieją opory we wspominaniu możliwości powiązania ich z odwiedzającymi Ziemię istotami pozaziemskimi.

Otwórzcie swoje umysły na wszystkie możliwości, gdyż dowiecie się więcej o nas i bądźcie pewni, że powiemy wam o wielu naszych kontaktach z wami. My oraz inne cywilizacje pielęgnowaliśmy wasz gatunek przez tysiące lat, a wy jesteście rezultatem kilku z nich, a które przyśpieszyły rozwój waszego DNA, mającego swoje oryginalne pochodzenie od Lirian. To są te części waszej ewolucji, na których temat będą wam dane informacje, gdyż przyszedł czas, żebyście dowiedzieli się prawdy.

Gromadzenie dóbr materialnych nie będzie w końcu konieczne, gdyż zawsze będziecie mieli wystarczająco dla swoich potrzeb. Będą one ponownie rozdzielone i to przywróci pewną jakość w waszym życiu i również zapewni, że nikt nie pozostanie w nędzy lub ubóstwie. Również zauważycie, że bardzo szybko nastąpi odejście od starych metod leczenia na rzecz takich, które są bardziej przyjazne i efektywne. Uzdrawiające pokoje i kabiny zastąpią konieczność obecnego leczenia szpitalnego. Zaawansowane technologicznie metody są całkowicie skuteczne i wielu będzie w stanie wyzdrowieć natychmiastowo. Moglibyście powiedzieć, że wszystko odnawiamy nawet, jeżeli brakującymi częściami są kończyny lub inne narządy ciała.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem zadowolony, że możemy udzielić wam informacji o tym, czego możecie spodziewać się już wkrótce. Zawsze żyjcie z miłością w swoich sercach.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge