Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, January 17, 2011

SaLuSa, January 17, 2011

Nowy Rok trwa w najlepsze i będzie wiele spraw które przykują waszą uwagę, jako że punkt kulminacyjny obecnych zmian już się zbliża. Pośród wszystkich wydarzeń, oczywistym stanie się że doświadczacie ostatniej próby utrzymania się przy władzy Ciemnych sił. Pewnym jest, że nie zmienią oni waszej przyszłości ani przeznaczenia którym jest Wniebowstąpienie. To co będzie miało miejsce, to kierowane przez nich wydarzenia które pokażą lekceważącą postawę wobec ludzkiego życia i praw. Poskutkuje to większą ilością ludzi jednoczących się w Świetle oraz zwiększone żądania podjęcia działań przeciwko Ciemnym. Ciągły wzrost poziomu świadomości zapewni, że pojawi się odpowiedź i zrozumiecie co się teraz dzieje. Radzimy abyście koncentrowali się na pozytywnym rezultacie i będziecie robić swoje razem z nami, doprowadzając do końca wszelkich prób wstrzymywania waszego postępu.

Teraz jest czas dla Światła aby stało się wśród was bardziej aktywne i ludzie łączą się w grupy w wielu,wielu miejscach aby podjąć działanie. Zacznie się od małych kroków i wkrótce urośnie do wielkiej siły działającej w imię dobra. Będzie to miało tendencje do przyciągania ludzi, w zależności od tego czy doświadczyli oni przebudzenia. Dopóki dualność nie zostanie zwyciężona, zawsze będzie istnieć pewien stopień odmienności między grupami o różnych poglądach i opiniach, lecz jest to zdrowa sytuacja. Bez wyzwań rozwijalibyście się bardzo wolno albo i wcale. Wraz z końcem czasów, można więc robić olbrzymie postępy. Karma również może być usunięta znacznie szybciej, gdyż zanim osiągnięcie Wniebowstąpienie, wszystkim nierozwiązanym kwestiom będziecie musieli stawić czoła.

Czas przyspiesza z każdą chwilą i ten rok przeminie zanim się obejrzycie. Możecie być pewni, że trzyma on wiele niespodzianek i wraz z postępem będzie szykować dla was drogę ku Wniebowstąpieniu. Zapewni wam, że wasza podróż zakończy się z łatwością w atmosferze radosnej akceptacji. Na chwilę obecną istnieje wokół was sporo niepokoju, lecz nie zajmie to wiele czasu aż nasi sojusznicy dowiodą swej skuteczności w zatrzymaniu planów Ciemnych. Będziecie ostatnim kawałkiem który uzupełni obrazek, a wtedy cały Wszechświat będzie gotów do wzniesienia się na wyższy poziom. Tak wyglądać będzie początek Złotego Wieku, przynoszący wszystko co było wam obiecane wraz z Wniebowstąpieniem. Posmak tego co nadchodzi, zacznie manifestować się wraz z końcem roku lecz musicie zaakceptować ogrom pracy jaki wiąże się z dotarciem do ludzi na całym świecie.

Całkowicie zaspokoimy wasze potrzeby i to dla całej populacji. Nie mamy tak jak wy problemów z produkcją na masową skalę a nasze źródło jest niewyczerpane. Tak w ogóle Moi Drodzy, mieliśmy więcej niż od groma czasu aby przygotować się na ten etap waszego Wniebowstąpienia. Zobaczycie że gdy tylko zaczniemy, wszystko będzie zmieniać się bardzo szybko. Chcemy uporać się z ubóstwem i potrzebami które przywrócą nieco godności w waszym życiu oraz uczynić was samowystarczalnymi. Mamy wiele specjalistycznych grup które są doświadczone i posiadają odpowiednie umiejętności by poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi wymaganiami. Na przykład z ogólnym zanieczyszczeniem środowiska poradzimy sobie w przeciągu tygodni, nie miesięcy i jest to obszar dla nas priorytetowy. Zdrowie i dostatek stopniowo powrócą a doświadczane przez was obecnie braki znikną, by już nigdy więcej się tu nie pojawić.

Niestety bez względu na progres jaki poczynimy, zawsze znajdą się tacy którzy będą przerażeni ze względu na zapowiadane katastrofy i czasy mroku. Stało się to dla nich częścią najsilniejszego przekonania dotyczącego końca świata i wydarzenia na Ziemi będą wydawały się potwierdzać ten scenariusz. Jednak z upływem miesięcy, sytuacja nie będzie się pogarszać i z pewnością nie osiągnie poziomu odpowiadającego apokalipsie. Matka Ziemia ma swoje do powiedzenia i również musi podnieść własne wibracje, lecz nie jest jej celem czynić niepotrzebne zniszczenia. Negatywne energie zagnieżdżone w Ziemi przez stulecia, muszą znaleźć ujście przed Wniebowstąpieniem. Nasza obecność pomaga złagodzić objawy oraz chronić tych którzy mogliby zostać nimi dotknięci.

Pogoda cały czas się zmienia i bez względu czy są to manipulacje człowieka czy naturalne zmiany, wszystko z czasem osiądzie i zrównoważy się. Ekstrema jakich obecnie doświadczacie będą rzadsze a temperatury bardziej przyjazne. Ziemia zostanie przywrócona do wcześniejszego stanu gdzie sprawa tyczy się zwierząt i innych form życia a piękno znów powróci w miejsca zniszczone przez człowieka. Jeszcze raz powtórzę, że z takimi zadaniami radzimy sobie z łatwością i Galaktyczna Federacja umieści przed wami całą swoją technologię, wiedzę i instrukcje. Jednak jeszcze przed tym, Ciemni zostaną pozbawieni możliwości ingerencji i zostaną zabrani do miejsc gdzie nie będą mieli autorytetu ani władzy. Oni są architektami własnego losu i nie mogą uciec przed konsekwencjami.

Podziwiamy tych z was, którzy pilnie szukali celu swego życia i znaleźli odpowiedzi. Jeśli rozpoznajecie we wszystkim wokół rękę Boga, prawda że wszyscy jesteście Jednością wkrótce się wyłoni. Możecie nie zdawać sobie z tego w pełni sprawy, lecz z czasem wiele nauczycie się od nas oraz Mistrzów którzy będą do was przemawiać. Zobaczycie że to wy jesteście tymi, którzy stworzyli pośród was podziały. Niebawem przeszkody was dzielące zostaną usunięte i rozpoznacie swoich braci i siostry we wszystkich duszach. Bariery upadną i weźmiecie siebie nawzajem do własnych serc. Oczywiście koniecznym jest utworzyć klimat pełnej współpracy i ani rasa ani kolor skóry nie będą miały więcej żadnego znaczenia.

Jestem SaLuSa z Syriusza i spoglądając z góry na Ziemię, widzę jak staje się ona Planetą Światła. Oślepiające punkty łączą się i promieniują, tworząc piękny widok. Oczywiście że jest wiele ciemnych miejsc, jednak z wolna przekształcane są przez Światło któremu nie mogą się przeciwstawić. Będzie to postępować do czasu, gdy niskie wibracje niemal zupełnie znikną a wy znajdziecie się tuż przed Wniebowstąpieniem. Każda dusza ruszy naprzód zgodnie z poziomem świadomości, lecz wszyscy znajdą się dokładnie na tym poziomie który zabierze ich do następnego etapu podróży. Podejmiecie decyzje odnośnie kolejnych przedsięwzięć i wasz rozwój będzie postępował. Wiedzcie że wszystko będzie dobrze i Bóg jak zawsze dotrzyma wam towarzystwa gdziekolwiek jesteście, będąc waszym mentorem i kompanem. Jesteście zawsze kochani ponad wasze pojęcie i będziecie kochani na wieczność.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge